Wino, wino... ale jakie?

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Wino, wino... ale jakie?

Post autor: volume » sob 16 sie, 2003

W zwi¹zku z coraz czêœciej pojawiaj¹c¹ siê na forum kombinacj¹ wyrazów "tanie" oraz "wino" proponujê wypisywanie tutaj nazw waszych ulubionych trunków w kategoriach 9-11% i 12-19%. Celowo unikam ankiety z powodu du¿ego zró¿nicowania nazw w ró¿nych czêœciach Polski.

A wiĂŞc:
9-11% tutaj na pierwszym miejscu stawiam starego poczciwego "patyka" (kto pije ten wie). WspaniaÂła kompozycja, momentu skrĂŞcajÂącego brak no i ta cena -3,80 (z butelkÂą).
Na drugie zaÂłapaÂł siĂŞ Full Byk (nie myliĂŚ ze zwykÂłym bykiem!). Jest po prostu dobry. Cena 4,20.

W kategorii 12-19% nie ma nic lepszego niÂż "Lipa z miodem". KupiĂŚ moÂżna to tylko w "ÂŻabce", kosztuje 5,19 i jest warta kaÂżdego z tych 519 groszy, ktĂłre na niÂą wydaliÂśmy. Prawdziwy miĂłd w gĂŞbie. Hit tego lata. Polecam.
How Does It Make You Feel?

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » sob 16 sie, 2003

volume pisze:9-11% tutaj na pierwszym miejscu stawiam starego poczciwego "patyka" (kto pije ten wie). WspaniaÂła kompozycja, momentu skrĂŞcajÂącego brak no i ta cena -3,80 (z butelkÂą).
Na drugie zaÂłapaÂł siĂŞ Full Byk (nie myliĂŚ ze zwykÂłym bykiem!). Jest po prostu dobry. Cena 4,20.
3,80 PLN? Giii... Cz³owieku... Argh... 4,20 PLN? Jesteœ pewien? Nie doœÌ, ¿e to robi¹ zgnitych owoców to jeszcze coœ tam dorzuczaj¹ i niewiadomo co pijesz. Tylko takie coœ chlej¹ moi kumple ze podwórka... (Nie chcia³êm Ciê zraniÌ, ale takie jest moje szczere zdanie). To ja wolê wydaÌ wydaÌ o 2,00 PLN wiêcej choÌby na tego, co wymieni³eœ poni¿ej. Ja najczêœciej kupuje "Nalewka Babuni" za 14,90 PLN, w tak¹ porê roku lubiê dodaÌ do tego kostki lodu i siê ma lajtowo...! 8)

Awatar użytkownika
Kumagoro
Poeta
Kontakt:

Post autor: Kumagoro » sob 16 sie, 2003

Ja teÂż takich rzeczy nie pijĂŞ ale nazwy sÂą fajne u mnie np. jest cos takiego jak Ostre szarpniĂŞcie czy Odlot lub Odlot 2.

Awatar użytkownika
Gunjack
Poeta

Post autor: Gunjack » sob 16 sie, 2003

To tu na dolnym œl¹sku jest takie doœÌ fajne wino "Pokusa", a na nalepce jest babka ze go³¹ piersi¹!! LOL! :D

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » sob 16 sie, 2003

3,80 PLN? Giii... CzÂłowieku... Argh... 4,20 PLN? JesteÂś pewien?
Wiesz Eddie to chyba kwestia przyzwyczajenia. Pod koniec podstawówki tylko to siê pi³o i jakoœ tak zosta³o. Nie chlam tego zbyt czêsto bo wogóle ma³o pijê (tak mi siê wydaje), ale lubie sobie czasem ze starymi kolesiami chlapn¹Ì patyka. Tanie wina maj¹ swoj¹ klimê. Inaczej jest jak siê wyskoczy na browar, a inaczej przy winkach. Wódki praktycznie nie ruszam. Zreszt¹ zale¿y co kto lubi. Ty lubisz winko za 14,90 bo Ci smakuje, ale ja nie mogê na to patrzeÌ.

A co do sk³adu to jakoœ mnie to wali. Jak bym na to zwraca³ uwagê to 3/4 rzeczy z lodówki by polecia³o. Szybciej ni¿ winka wykoùcz¹ Ciê ró¿ne E-coœ tam.
How Does It Make You Feel?

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » sob 16 sie, 2003

Bo ja wiem nie jestem smakoszem i nie czesto pijam takowe....jakies kartonowe ;)....jabollo ;)...full byk ;)...hm...piorĂłn ;)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » ndz 17 sie, 2003

A ja lubie winka wytrawne, Âżadnych tam Marysiek, JaszczurĂłw itp. WĂłdeczka jest super (bez popitki - mniam guulll, guull) :o
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » ndz 17 sie, 2003

A probowal ktos 'Uciechy goralskiej z dodatkiem gorzaly'? :D
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » ndz 17 sie, 2003

Nieeee!!! A dobre :piwko:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Karaluch ludoÂżerca 666
Partyjny :-)

Post autor: Karaluch ludoÂżerca 666 » wt 26 sie, 2003

Ja i tak najbardziej lubiĂŞ wino "MaryÂś", niezÂłe jest teÂż staropolskie z Plusa.

A najgorsze wina, jakie piÂłem, to "Portollo" (takÂże z Plusa) oraz "Burbon" (nie piĂŚ tego za Âżadne skarby!)
I keep the bible in the pool of blood so none of its lies can affect me!

HEAVY METAL IS THE LAW!

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » śr 27 sie, 2003

Link do piosenki okolicznosciowej http://www.petraman.g3.pl/download/mp3/ ... o_wino.mp3
Disco Polowy zespol Volare w swoim najwiekszym przeboju - Wino, wino...
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Hajper

Post autor: Hajper » śr 27 sie, 2003

a ja tam wina nie pije. Wole jakis dobry browarek no i okolicznosciowo moze... Jelcyna?:D

Awatar użytkownika
Karaluch ludoÂżerca 666
Partyjny :-)

Post autor: Karaluch ludoÂżerca 666 » czw 28 sie, 2003

A ja z kolei nie lubiĂŞ piwa :P WolĂŞ jakieÂś Martini, likier, albo wÂłasnie Wino...
I keep the bible in the pool of blood so none of its lies can affect me!

HEAVY METAL IS THE LAW!

Awatar użytkownika
SaleiB
Poeta
Kontakt:

Post autor: SaleiB » pt 19 wrz, 2003

ja jezeli pije wino to produkcji domowej, wole wĂłdke bo jest skuteczniejsza :P

po prostu mam uraz do tanich win bo kiedys probowaÂłem wino z kartonu i byÂło tak ohydne ze wodka przy tym to miĂłd

pozdr
SaleiB is back..

Alkohol to twĂłj wrĂłg...., wiĂŞc lej go w morde :P

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » pt 02 lis, 2007

Kiedyś piłem lipę i miód i całkiem niezłe :P za 4,20 chyba :P ale po tym jak raz przegiąłem, zraziłem sie i już takich specyfików nie pijam :P
za to polecam "Brasco" za ok. 11zł świetnie winko
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

ODPOWIEDZ