Prośba o pomoc - to wszystko

O sprzęcie , problemach i takich tam

Moderator: RayNor

Post Reply
Cronokaioken
Oglądacz

Prośba o pomoc - to wszystko

Post by Cronokaioken » Sun 17 Jun, 2007

Witam.

Chciałem na początku zaznaczyć, że szanuję stronę fajnegry.krakow.pl oraz jej społeczność piszącą m.in. tutaj. Jeśli ktoś poczuł się urażony moją reklamą ( powiedzmy sobie szczerze ) to bardzo za to przepraszam. Pod spodem przedstawie krótki.. chociaż....napisze sam po ludzku o co chodzi bo zasługujecie na to:

Cała sprawa ma miejsce na pewnym konkursie, który zwie sie " Podrasuj swój komputer " . http://podrasuj2.idg.pl/user.asp?id=10115 - Link do mojej karty uczestnika. Czy byłaby możliwość abyście poświęcili dla mnie tą chwilę, zarejestrowali się, i dali mojej karcie 5 punktow?(skala od 1 do 5 - nie mylić z tym uroczym kolorowym wskaźnikiem wyglądającym jak prędkościomierz). Zapewne niektórzy mogą poczuć się zbulwersowani tym, że proszę o pomoc w podrasowaniu mojego komputera na forum dotyczącym starych gier - napisałem po prostu w środowisku któremu mogłbym zaufać i w którym czuję się pewnie. Z góry składam deklaracje, że jeśli stałoby się tak, ze wygram to obiecuje nadal wiernie spoglądać na to co każda gra ma w swoim wnetrzu a nie.. na wierzchu.

Nawet jeśli nie przekonam was to z góry dziękuje, że poświęciliscie chwilę uwagi na przeczytanie mojego wywodu.

Pozdrawiam i niech moc bedzie z wami

Marcin (Cronokaioken)

Lorak
Prawie aktywny użytkownik

Post by Lorak » Sun 16 Sep, 2007

Zaloze sie ze dorwales ten sprzet tuz przed konkursem na allegro i teraz bierzesz ludzi na litosc. Na prawde miales takiego zyciowego pecha ze przez 9 lat (bo penwie mniej wiecej tyle lat ma ten sprzet) nie mogles uzbierac 300 zl na modernizacje? Ja ostatnio wydalem wlasnie tyle na nowa plyte, nowy procesor i nowy dysk. XP smiga, az przyjemnie sie na tym pracuje. A caly ten konkurs jest niestety zalosny. Przestal byc on juz ocena kto ma gorszy sprzet, czy bardziej nadaje sie do modernizacji a zaczal byc sprawdzianem kto ma wiecej znajomych.
Lorak

Post Reply