Konwerter OGG na AVI

O sprzęcie , problemach i takich tam

Moderator: RayNor

Post Reply
Setsuna
Prawie aktywny użytkownik

Konwerter OGG na AVI

Post by Setsuna » Sun 17 Sep, 2006

Witam , potrzebuje programu który skonwertowałby filmy z formatu .OGG na .AVI lub MPEG znalazłem juz kilka programów , lecz nie pozwalały mi wybrać scieżki dzwiekowej i domyślnie konwertowały z pierwsza scieżką, ja chciałem tą drugą :P Program najlepiej w wersji Freeware ,ale moze takze być Shareware z góry dziekuje za pomoc :)
"Life is eternal.A lifetime is ephemeral."

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Sat 23 Sep, 2006

Setsuna wrote:.OGG
OGG to format dźwiękowy, a nie filmowy. Wiem o tym, choć prawie cała moja plikoteka ma format MP3.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Setsuna
Prawie aktywny użytkownik

Post by Setsuna » Sat 23 Sep, 2006

Kontener Ogg może zawierać wiele multipleksowanych strumieni dźwięku, obrazu i napisów. Zgodnie ze specyfikacją wszystkie pliki w tym formacie, niezależnie od zawartości, powinny mieć rozszerzenie .ogg, jednak w praktyce często stosuje się je tylko do muzyki i dźwięków, a filmom nadaje się rozszerzenie .ogm. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że użytkownicy wolą wyspecjalizowane programy do odtwarzania muzyki i filmów, które uruchamiają się właśnie w zależności od rozszerzenia danego pliku.
"Life is eternal.A lifetime is ephemeral."

JacekJRM
Partyjny :-)

Post by JacekJRM » Sat 07 Jul, 2007

Zainstaluj jakiś bardziej profesjonalny zestaw kodeków(np. Ace Omega), bądź spróbój w samym lame'm. Jest jakiś popularny Mac'owy działający na Windowsach program do ogg'ów, ale nazwy nie pamiętam.
Last edited by JacekJRM on Sat 07 Jul, 2007, edited 1 time in total.

Post Reply