Komputery

O sprzęcie , problemach i takich tam

Moderator: RayNor

Ile wydałeś na komputer

do 1000zł
1
8%
1000zł - 2000zł
4
33%
2000zł-3000zł
3
25%
3000zł - 4000zł
2
17%
5000zł
0
Brak głosów
Ponad 5000zł
0
Brak głosów
Mam składaka i czasami dokupuję części i nie licze ile wydałem
2
17%

Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Re: Komputery

Post autor: Sony » śr 16 sty, 2019

To może i ja coś naskrobę ? :P

Do gier posiadam stacjonarkę, która obecnie ma konkretne przestoje z racji braku czasu. Na pokładzie AMD FX-6350 + SSD na system + kilka innych dysków twardych + 8GB RAM DDR3 1866MHz + GTX560 1GB i jakoś to na moje potrzeby póki co wystarczające co do gier ;)

Do użytku codziennego z kolei mam poczciwego biznesowego lapka DELL Latitude D830 z wejściem RS232 :D Potrzebne mi to wejście do diagnostyki samochodów, bo nie wszystko można przez USB zrobić. Rozbudowałem go prawie najmocniej jak mogłem i śmiga aż miło.

Intel Core 2 Duo T7800 2x2,6GHz
8GB RAM (fabrycznie niby jest max 4GB :P)
Dysk SSD na system + dodatkowy dysk WD Black (napęd optyczny wyleciał)

Dorzuciłem też sobie moduł USB 3.0 i laptop powiem szczerze stary, ale jary. Pancernik z niego niezły, a to chyba dzięki magnezowej obudowie. Upadł mi kiedyś z jakiegoś metra na płytki to tylko lekko się róg wyszczerbił i wrażenia na nim to nie zrobiło. Eksploatowany jest codziennie i śmiga aż miło.

Poza tym mam jeszcze kilka laptopów/stacjonarek, których w sumie nie używam (za wyjątkiem lapka żony i dzieciaków).
Reszta bardziej służy za dawców części, bo zajmuję się serwisem komputerowym itp.
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody
------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ