Polska w Euro 2008!

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Post Reply
Starscream
Poeta

Polska w Euro 2008!

Post by Starscream » Sat 17 Nov, 2007

Polska reprezentacja w piłce nożnej wywalczyła po raz pierwszy w swej historii awans do mistrzostw Europy! Podopieczni Leo Beenhakkera pokonali Belgów 2:0 - obydwie bramki strzelił Ebi Smolarek w 45 i 49 minucie. Brawo!

Przeczuwałem, że Beenhakker zapisze się pozytywnie w historii polskiego futbolu. PZPN dokonał dobrego wyboru, zatrudniając go. To dzięki niemu rozgromiliśmy trudnego przeciwnika - Portugalię, i to dzięki niemu pierwszy raz w swej historii pojedziemy na Euro. Zresztą weźmiemy udział także w Euro 2012, którego jesteśmy współorganizatorami.

Stadion Śląski - miejsce historycznego meczu - jest stadionem szczęśliwym dla Polaków. To właśnie tam 22 lata temu pokonaliśmy Belgię i pojechaliśmy na MŚ w Meksyku w 1986 roku. To właśnie tam rozegraliśmy spotkanie, które przesądziło o naszym udziale w przyszłorocznych mistrzostwach Europy... Biało-czerwoni górą!
Last edited by Starscream on Mon 19 Nov, 2007, edited 1 time in total.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 18 Nov, 2007

A ja sobie smacznie spałem... ^^
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

hellcabber
Poeta

Post by hellcabber » Sun 18 Nov, 2007

jak na tym całym Euro będziemy grać tak jak całe eliminacje to cienko to widzę...
Portugalii nie rozgromiliśmy, wygraliśmy z nimi 2-1, ale taki mecz się nam zdarza raz na 10 lat... pozostałe mecz w grupie to straszna padlina, wychodzimy tylko dlatego, że...rywale byli jeszce słabsi i grali pod nas.
tego wczorajszego meczu nie dało się oglądać, współczuję kibicom którzy na takim mrozie musieli patrzeć na naszą "grę" , 2 gole to 2 prezenty Belgów, przed pierwszą bramką i po drugiej nie działo się nic, zero zaangażowania i jakiejkolwiek myśli taktycznej
tyle...
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 19 Nov, 2007

Wiedzieli że i tak przejdą dalej, to po co się męczyć? lepiej zgromadzić siły na następny ważniejszy mecz...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Mon 19 Nov, 2007

hellcabber wrote:jak na tym całym Euro będziemy grać tak jak całe eliminacje to cienko to widzę...
Portugalii nie rozgromiliśmy, wygraliśmy z nimi 2-1, ale taki mecz się nam zdarza raz na 10 lat... pozostałe mecz w grupie to straszna padlina, wychodzimy tylko dlatego, że...rywale byli jeszce słabsi i grali pod nas.
tego wczorajszego meczu nie dało się oglądać, współczuję kibicom którzy na takim mrozie musieli patrzeć na naszą "grę" , 2 gole to 2 prezenty Belgów, przed pierwszą bramką i po drugiej nie działo się nic, zero zaangażowania i jakiejkolwiek myśli taktycznej
tyle...
ble ble ble ble ble... czytając takie komentarze to nic tylko się powiesić, bo Polska się zakwilifikowała na ME i niestety wszystko przez fart.. ach Polacy to maja farta! mają 1 miejsce w grupie! to nie fair, powinni im odjąć conajmniej z 6 punktów, bo to wszystko fart! :< pozatym na kodach grali i biegali szybciej :<

A od siebie powiem, że nic tylko pogratulować Leo za świetną grę swoich podopiecznych i chyba głównie dzięki świetnej taktyce i woli walki jaka trener potrafił w Polaków wlać... poprostu gratulacje! :)

[ Dodano: Pon 19 Lis, 2007 ]
-Golbez- wrote:Wiedzieli że i tak przejdą dalej, to po co się męczyć? lepiej zgromadzić siły na następny ważniejszy mecz...
hahaha! wiedzieli że przejdą, to po co grali? pewnie lepiej jakby oddali walkowera i wyjechać w tym czasie na Majorkę :<
TOP 5 OF WEEK
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 19 Nov, 2007

Starscream wrote:To właśnie tam 22 lata temu pokonaliśmy Belgię i pojechaliśmy na ME w Meksyku w 1986 roku.
0:0 wtedy było ... i to dawało nam awans...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Mon 19 Nov, 2007

To właśnie tam 22 lata temu pokonaliśmy Belgię i pojechaliśmy na ME w Meksyku w 1986 roku.

To mi nie pasi ;]

po 1.
Jeśli teraz jesteśmy 1szy raz na ME - to jak w 1986 r. mieliśmy byc poraz 1szy ;]

po 2.

jeśli ME - to jakim cudem w mexyku ;] ? :>

ME - Mistrzostwa Europy ;]

chyba chodziło o MŚ

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 19 Nov, 2007

Sloma wrote:
To właśnie tam 22 lata temu pokonaliśmy Belgię i pojechaliśmy na ME w Meksyku w 1986 roku.

To mi nie pasi ;]

po 1.
Jeśli teraz jesteśmy 1szy raz na ME - to jak w 1986 r. mieliśmy byc poraz 1szy ;]

po 2.

chyba chodziło o MŚ
Ups, przepraszam (ach te chochliki!), już to poprawiłem. Chyba wtedy musiałem być zbyt przejęty zwycięstwem biało-czerwonych, by napisać to poprawnie.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Tue 20 Nov, 2007

Starscream wrote:
Sloma wrote:

To mi nie pasi ;]

po 1.

po 2.

chyba chodziło o MŚ
Ups, przepraszam (ach te chochliki!), już to poprawiłem. Chyba wtedy musiałem być zbyt przejęty zwycięstwem biało-czerwonych, by napisać to poprawnie.
tia ale mojej uwagi nie doczytałeś i nie poprawiłeś bo tam nie pokonaliśmy Belgów a był remis 0:0 ....
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 27 Nov, 2007

Wiedzialem ze to starscream założył ten temat - TY NARODOWCU :P
Ja sie ciesze ze graja - mam nadzieje ze sie wstydu nie najedza - czechy w porownaniu z portuglaia to powinny byc kaszka z mleczkiem :D
Czas przemyśleń i rozważań

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Tue 27 Nov, 2007

XUL wrote:czechy w porownaniu z portuglaia to powinny byc kaszka z mleczkiem
Z całym szacunkiem nie znasz się na piłce :)

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 28 Nov, 2007

mareckuss wrote:
XUL wrote:czechy w porownaniu z portuglaia to powinny byc kaszka z mleczkiem
Z całym szacunkiem nie znasz się na piłce :)
Co racja to racja :D :mrgreen:
Czas przemyśleń i rozważań

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 28 Nov, 2007

Jak polacy zagraja dwa razy z czechami jak z portugalia to jakies punkty powinny byca noz czesi choc druzyna zajebiscie mocna potnie sie gdzies na sasadach
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

hellcabber
Poeta

Post by hellcabber » Wed 28 Nov, 2007

Jak polacy zagraja dwa razy z czechami jak z portugalia to jakies punkty powinny byca noz czesi choc druzyna zajebiscie mocna potnie sie gdzies na sasadach
a co mają mecze Polaków z Czechami do ME 2008 ?
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 29 Nov, 2007

wpradzie nic (rozmowa zeszla na el.MŚ 2010) ale ironia losu byłoby trafienie czechów na ME chyba że są z nami w koszyku co tez moe byc.......

Osobiscie na ME wolalbym trafic na gre z Holandia, Niemcami i Francja - w zadnej nie jestesmy faworytami gray na luzie i mysle ze przynajmniej 2 pkt bysmy uciulali
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Post Reply