LM: Chelsea-Valencia

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Michi
Prawie aktywny użytkownik

LM: Chelsea-Valencia

Post by Michi » Wed 04 Apr, 2007

Mecz Chelsea-Valencia według mnie, będzie dzisiaj główną atrakcją ligi mistrzów.Typujcie drużynę która wygra i obstawiajcie wyniki, zobaczymy kto trafi ;) Mój typ to 2:0 dla Chelsea.

Nevariel
Poeta

Re: LM: Chelsea-Valencia

Post by Nevariel » Wed 04 Apr, 2007

Michi wrote:Mecz Chelsea-Valencia według mnie, będzie dzisiaj główną atrakcją ligi mistrzów.
chciałeś chyba powiedzieć roma - man utd :smile:

mecz ten mało mnie interesuje, mam tylko nadzieję że chelsea w końcu dostanie w dupę

glory glory man utd

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 04 Apr, 2007

Londyńczycy wygrają dwoma bramkami :P
A ogólnie to tegoroczną LM wygra nie kto inny jak ManU ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Michi

Post by Michi » Wed 04 Apr, 2007

Sami fani MU, który dzisiaj na szczęście dostał baty od Romy :)) Co do Chelsea, to tylko 1:1 i niestety drugi mecz na wyjeździe, ale mam nadzieję że przejdzie dalej i wygra w końcu LM.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 04 Apr, 2007

Niestety ManU ma słabe momenty w grze w LM, ale nie martwie się dzisiejszą porażka. Dobrze ze strzelili bramke, u siebie będą groźni za tydzień :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Thu 05 Apr, 2007

RayNor wrote: A ogólnie to tegoroczną LM wygra nie kto inny jak ManU ;)
Dokładnie

a mecz z romą był sprzedany...

Michi

Post by Michi » Thu 05 Apr, 2007

Sprzedane mecze są tylko w premiership, jak ManU wygrywa w ostatnich minutach spotkania. W tej edycji LM, trafili na wyjątkowo słabe zespoły, a teraz kiedy spotkali pierwszą klasową drużynę, przegrali.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Thu 05 Apr, 2007

Czyżby prowokacja? ;P
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 06 Apr, 2007

ManU to odwrotność Liverpoolu. Świetnie grają w lidze, w pucharach zaś kiszka (chociaż jakoś doszli to tej 1/4 :P). LFC odwrotnie (chociaż z Arsenalem i Chelsea pojechalim ładnie w tym sezonie :P). No... coś tam :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 07 Apr, 2007

oim faworytem do LM jest zwyciezca pary Man Utd - Roma .....coz manchesteru nienawidze jak psow morskich ale graja "najlepiej" ... co do reszty:
liverpool - tyz widzialbym go w finale ale niestety trafi na manu juz w polfinale
PSV - bez komentarza he he
Chelsea - i znowu bez sukcesow bye bye [murinio] bo valencii w obecnej dyspozycji nie przejda
Valencia - zagra w finale ale polegnie
Milan - porazka football-u
Bayer - jak wyzej
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Michi

Post by Michi » Sat 07 Apr, 2007

Milan porażką futbolu ? ;o Chelsea nie przejdzie Valenci ? To chyba jakiś żart =]

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sun 08 Apr, 2007

raczej nie od zawsze wiadomo ze milan i juve graja chyba zaraz obok bayernu a moze nawet przed nim najbrzydszy football na ziemi...slynna taktyka : 85 minut 5-4-1 a po strzeleniu 1 gola [tak zazwyczaj wygrywaja te druzyny w europie] wszyscy bronimy bramki....nuuudy......a chelsea wydaje mi sie przereklamowana druzyna jak na mloda i pelna ambicji valencje ,ktora to w lidze sie stacza z wolna wiec tu gra na maksa
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Michi

Post by Michi » Sun 08 Apr, 2007

Przereklamowana drużyna nie może wygrywać premiership dwa sezony z rzędu.Co do Milanu to faktycznie grają nudny futbol, ale za to mają bogatą historie i na pewno należy im się miejsce wśród najlepszych drużyn.

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 08 Apr, 2007

Michi wrote:Przereklamowana drużyna nie może wygrywać premiership dwa sezony z rzędu.
Ale przepłacona i "wyprana duchowo", gdzie każdy piłkarz jest indywidualistą jak najbardziej.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Michi

Post by Michi » Sun 08 Apr, 2007

Każdy ma swoje zdanie, ale z tym że są indywidualistami to bym się nie zgodził. bo właśnie siła Chelsea tkwi w drużynie.Natomiast to, że są pieniądze jest jak najbardziej normalne, jak we wszystkich większych klubach.

Post Reply