Arsenal Londyn

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Post Reply
francio
Prawie aktywny użytkownik

Arsenal Londyn

Post by francio » Mon 09 Oct, 2006

Kto lubi ten klub niech sie dopisze. Co sadzicie czy Kanonierzy dadza rade zdetronizowac w tym roku chelsea i zdobeda mistrzostwo anglii bo ja mysle ze tak! Chwala Wengerowi za transfer Tomasa Rosickiego jak na razie wymiata na boisku.

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Tue 10 Oct, 2006

oo to trzeba miec tupet żeby zakładac taki temat kiedy jeden z modów jest fanem manchesteru utd...
Co sadzicie czy Kanonierzy dadza rade zdetronizowac w tym roku chelsea i zdobeda mistrzostwo anglii
nie

francio
Prawie aktywny użytkownik

Post by francio » Tue 10 Oct, 2006

a to nawet nie wiedzialem, ale ostatnio miedzy panami Wengerem i Fergusonem nastala zgoda po tylu latach nienawisci ich stosunki poprawily sie:) a pozatym to wlasnie Chelsea jest teraz glownym rywalem Arsenalu i zreszta Man Utd tez chyba.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Tue 10 Oct, 2006

Odpowiem krótko: Arsenal nieda rady zdobyć mistrzostwa Anglii (jestem z natury optymistą!).
Nevariel wrote:oo to trzeba miec tupet żeby zakładac taki temat kiedy jeden z modów jest fanem manchesteru utd...
Przecież żyjemy w demokratycznym państwie! Gdzie jest wolność słowa! (przynajmniej w teorii, bo w praktyce często bywa inaczej)
Last edited by -Golbez- on Tue 10 Oct, 2006, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sun 15 Oct, 2006

Napisze tak: Nikt nie ma szans rozwalić ManU! Zwłaszcza Arsenal! Tffuu co to w ogóle za zespół?? ManU Rules! ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 03 Nov, 2006

a pozatym to wlasnie Chelsea jest teraz glownym rywalem Arsenalu i zreszta Man Utd tez chyba.
I Liverpoolu FC też ;)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Post Reply