MŚ Miemcy 2006 [Zbiorczy]

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Który Reprezentacja wygra Mundial "Niemcy 2006"

Czas głosowania minął wt 27 cze, 2006

Brazylia
3
27%
Anglia
2
18%
Francja
1
9%
Włochy
0
Brak głosów
Argentyna
2
18%
Czesi
0
Brak głosów
Niemcy
0
Brak głosów
Szwecja
0
Brak głosów
Portugalia
2
18%
Inny zespół
1
9%

Liczba głosów: 11

Nevariel
Poeta

Post autor: Nevariel » śr 21 cze, 2006

podnosic glowy se zarzad bedzie mogl kiedy go zdymisjonuja
kołtoń nieźle beszta pzpn, włączcie se polat i psluchajcie bo gada prawde o polskim futbolu

Aturecki
Poeta

Post autor: Aturecki » śr 21 cze, 2006

polski futbol nie tylko cierpi przez pzpn ale też przez coraz słabszą ligę [sprowadzanie zagranicznych graczy na poziomie 3 ligi bo są tańsi] jeszcze 10 lat temu było to niewyobrażalne aby w jednym klubie grało 5-6 zagranicznych zawodników nie mówiąc już o 20 w pogoni, czy takich bałkańskich piłkarzach jak w płocku i łęcznej
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 21 cze, 2006

Uwaga - czy ciesze sie z 3 pkt....odpowiedz prosta..TAK...NIE GRALISMY cudownie ale skutecznie...miellismy farta tak....troszke nie o meczu teraz:
---------usuwamy prezesa - tak...zgoda...ale nie mozna robic nowych wyborow nowych ludzi itp. to nic nie da....jezeli juz chcemy zmian to nie wolno sie ich bac i trzeba zrobic to szybko. proponowalbym na rok rozwiazac caly zarzand PZPN i wszystko wspolgrajace z nim ,pozwalaniac ludzi i tych uczciwych i nie ,rozwiazac lige na rok i po roku sprobowac od nowa....korzysci prosze bardzo : i swiat bedzie o nas dlugo mowil i zwiazek w 60% sie oczysci.
----------usuwamy trenera - blad-- znaczy tak.....trener powinien odejsc jesli zwiazek ma zamiar zatrudnic naprawde genialnego szkoleniowca z zagranicy ktory ma w swoim cv naprawde osiagniecia a nie banialuki typu mistrze kraju Lyonem realem czy innym pretendentem. Jezeli takiego skoleniowca nie zamierzaja sciagnac to Janas musi zostac

iii jeszcze jedno ....z calym szacunkiem ale Kasperczak czy Smuda tylko zblaznili by sie w swojej pieknej trenerskiej historii podczas pracy z repra........... musza miec rozum.......moze trenowac 30 lat pieknie ale jezeli przegra eliminacje euro to bedzie wrogiem publicznym i reszta pojdzie w niepamiec....reprezentacja to bardzo niebezpieczna dziewczyna:)

Rasiak - mimo tylu glupich zartow postawil bym na niego w meczu z kostaryka i ekwadorem od ok 35 minuty - wtedy juz wiadomo bylo ze zuraw nic nie zdziala....A dlaczego sie czepiacie Rasiaka??bo nie rozumiem.......gral jak na reprezentacje polska bardzo dobrze wypracowal 2-3 grozne akcje......gral ogolnie bardzo dobrze -- wiec zarty zartami ale dla mnie kibice po prostu zachowali sie beznadziejnie wobec niego wygwizdujac go - bo gral dobrze
Ostatnio zmieniony śr 21 cze, 2006 przez Nosferatu, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Nevariel
Poeta

Post autor: Nevariel » śr 21 cze, 2006

w sumie janas ma troche winy odnosnie osoby rasiaka:
otoz kpiny z tego zawodnika zaczely sie wraz z jego beznadziejnymi wystepami w reprezentacji (przelom 2004-2005). pilkarz byl wtedy bez klubu (mial grac w sienie ale nie wiele z tego wyszlo), przez pol roku szukal pracodawcy, janas mimo to dalej go powolywal wiedzac ze nie trenuje i jest bez formy, ba wystawial go nawet w pierwszej jedenastce skazujac go na kompromitacje i stracenie przez bezlitosnych kibicow

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 21 cze, 2006

nie nie nie - prawdzxiwe kpiny z rasiaka zaczely sie po meczu z anglia na wembley czy old trafford bodajze w ostatnim meczu eliminacji na mundial.zagral jak drewno[jak zuraw na mundialu - czaly czas mialem wrazenie ze gramy caly czas w 10].sam pilkarz przyznal po meczu ze koledzy z totenhamu chyba w szafce na ubrania podloza mu deski....i od tego sie zaczelo...
Nevariel pisze:janas mimo to dalej go powolywal wiedzac ze nie trenuje i jest bez formy, ba wystawial go nawet w pierwszej jedenastce skazujac go na kompromitacje i stracenie przez bezlitosnych kibicow
blad - rasiak w derby osiagnal przynajmniej tyle ile zuraw teraz w celtiku ....tam byl gwiazda [fakt ze angielska chempion one jest co najmniej 5 razy mocniejsza od naszej orange ekstraklasy nie trzeba tlumaczyc]......i tyle a w premiership po prostu sie spalil .......
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » śr 21 cze, 2006

Nosferatu pisze:zuraw na mundialu
zurwa lepiej zagral niz rasiak wtedy przynajmniej przeciwnikowi nie podawal i czy bedac sam na sam ( wiem nie byl :P ) nie zje**l :P
ale widza niektore gole rasiaka jakie strzelil nie jest to zly pilkarz jednak grajac dla reprezentacji wiekszosc je*ie :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » śr 21 cze, 2006

Ehhh że Wam się chce w ogóle dyskutować o Naszym futbolu :/
Przeciez od dawna wiadomo, że przez prezesa Listka oraz jego ferajne, Nasza Piłka podupada. Jełśi nadal on bedzie zarządzał PZPN'em to nie ma się co dziwić, że Extraklasa jest już gorsza niż 1 liga Węgierska :/ Potrzebne są zmiany, a ich narazie nie będzie.....
Nie che mi się rozpisywac ;) Ide pić :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » śr 21 cze, 2006

RayNor pisze:Jełśi nadal on bedzie zarządzał PZPN'em
a pamietasz jak trudno było Diurowicza pozbawic stanowiska pewnie jego bedzie tak samo trudno :/ i to jest najgorsze ....
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Nevariel
Poeta

Post autor: Nevariel » pt 23 cze, 2006

a chorwaci znowu zostaja w grupie... Przynajmniej w doborowym towarzystwie żegnaliśmy się z mundialem

no ale poziom sedziowania aus - chor to byla paraolimpiada, gostek dostal red card i dalej se biega po boisku

cicinho & gilberto - nom pokazali co potrafia ale i tak chyba beda siedziec na lawie, jak cos to cicinho do pierwszego skkladu bo watpie zeby perreira zmienil roberto carlosa

junihno pernambucano - troche byl bardzuej cofniety niz w lyonie, wiekszosc meczu przeszlo obok niego no ale ten strzal z 55 min pierwsza klasa

ronaldihno - to juz byl duzo lepszy wystep niz kilka dni temu, wiekszosc pilek jakie posylal wprowadzaly zamet w obronie rywali, malo strat, udzial przy 2 golach + asysta

robinho do pierwszego skladu

ronaldo - ponoc 90,5 kg ale calkiem zgrabnie porusza sie po boisku, ja bym tu jeszcze nie muwil o przebudzeniu, łon potrzebowal 5 sytuacji aby strzelic te 2 gole

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pt 23 cze, 2006

Najpierw naucz się choć troche pollskiej ortografii ;)
Nevariel pisze:a chorwaci znowu zostaja w grupie... Przynajmniej w doborowym towarzystwie żegnaliśmy się z mundialem
LoL Ty nazywasz to doborowym towarzystwem? Z Czechami bym się zgodził, Ba Pepiki sa i tak lepsi od nas :/

Dzisiaj będą nudnawe wieczorne mecze, więc ide mieszanie krwi zrobić ;)

Za to w niedziele graja Anglicy!! :] Heh rozwalą Ekwadorczyków !! :P

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 23 cze, 2006

no fakt rywal im sie trafil nieziemski........co to za mecz skoro slaba anglia potkona beznadziejny ekwador 3-0 wow
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » sob 24 cze, 2006

Ja ci zaraz dam "słaba anglia"!!! ;) Poprostu nie wysilali się w grupie :P
A teraz pokażą na co ich stać... tzn w ćwierćfinale :D

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 25 cze, 2006

buahahahah anglia - holandia - ray zegnaj sie juz z repra anglii na mundialu ....chociaz holendrzy graja chimerycznie to i tak sa niebo lepsi od angoli........................coz kolejny niespelniony mundial....
Argentyna - mistzr swiata 2006
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » ndz 25 cze, 2006

Nosferku, a czy wczoraj Argentyna pokazała coś ciekawego?? Mieli szczęście że wygrali!
Kurna no dobra, trzeba już iść do Pubu :]

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » pn 26 cze, 2006

po pierwsze :p dalej uwarzam ze Argentyna wygra mistrzostwa :P moze mecz w 1/8 im nie wyszedł ale i tak powinien sie zakonczyc w 90 minutach oraz potrafili przycisnac :P

po drugie wczorajszy mecz Portugali - z Holandia o zgrozo ... jaki mecz :P szkoda mi Holendrow ze nie wygrali ( ciekawe co by było jak by podoktował Rusek karnego za te uderzenie nogą w Robena :P ) no ale tyle kartek to normalnie szok!! a zachowanie Figo! co powiedziec nie lubie Portugali i mam nadzieje ze Anglia wygra z nimi :P

No a co do Anglikow zagrali dobrze lecz Bechamp mimo ze szczelił gola to nic nie robił poza tym...

ODPOWIEDZ