Polska - Ekwador

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » sob 10 cze, 2006

Co ja się bede rozpisywał na temat zawodników, i tak wszystko zostało już napisane.
Szkoda tylko że Janas robi dokładnie ten sam błąd co Engel, a więc wypuszcza na boisko tylko swoich pupili którzy są bez formy. Ehh tylko czekałem na to aż jeszcze Rasiaka wpuści :/
Teraz w meczu z Niemcami znowu pewnie wejdzie "11" Janasa :( No cóż zamiast wysłać na bój młodych którym zalezy na tym żeby się pokazać na boisku, osiągnąć coś na tych mistrzostwach, znowu walnie te nasze "gwiazdy" , a raczej "gwiazdy Janasa"
A to diamentowe ustwienie nigdy nam nie wychodziło!! Pewnie pamietacie jak Janas zaczynał z Naszą Reprezentacją!? I jak mu to wyszło?? Chyba wiecie.
To że wygrał z Chorwają to nie znaczy że to samo sprawdzi się na Mundialu.
Ehhh co ja będe pisał.... Kibicuje Anglii :mrgreen:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » sob 10 cze, 2006

RayNor pisze:Ehh tylko czekałem na to aż jeszcze Rasiaka wpuści
szczerze mowiac ja tez na to czekalem ale bez jakiegos humorystycznego akcentu po prostu bylem przekonany ze skoro zuraw sobie nie radzi a obroncy na sile zagrywaja gurne pilki to lepszy od "magica"[tfuuuuu] bylby Rasialdo. No coz.....Kosowski tez uwazam ze za pozno wszedl a jak wszedl to go z poczatku scieli 2-3 razy i mu widac sie grac odechcialo
RayNor pisze:No cóż zamiast wysłać na bój młodych którym zalezy na tym żeby się pokazać na boisku, osiągnąć coś na tych mistrzostwach, znowu walnie te nasze "gwiazdy" , a raczej "gwiazdy Janasa"
chcialem zauwazyc ze tych mlodych ktorym sie chce nie jest za duzo: brozek ,smolarek, garncarczyk[mlody?] kuszczak, boruc[mlody?],jelen i konczymy wyliczanke....reszta to stare sprawdzone old boye
RayNor pisze:Kibicuje Anglii
\
moim faworytem jest albo holandia albo argentyna - zalezy kto wygra bezposredni mecz - obie to druzyny z charakterem

no i polska to faworyt - co napisalem to napisalem ale i tak szwabom 2 bramki strzelimy i punkt wywieziemy ,rozwalimy kostaryke 3-0 i jedziem na anglie
a jak nie to kibice zdobeda mistrzostwo swiata w ekehehemm kibicowaniu:) najpierw dokopia niemca potem holendra wlochom , francuza i jak sie zapedza to i angoli przepedza
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Nevariel
Poeta

Post autor: Nevariel » sob 10 cze, 2006

a pamiętacie wypowiedzi janasa po awansie?
'nie popełnimy błędów engela'
gówno prawda
co do powołania franka można dyskutować, fakt że był bez formy, no ale franek to franek, a poza tym w trujkacie zurawski-szymkowiak-frankowski gra się zupełnie inaczej

przynajmniej na bramki w pozostałych meczach możemy liczyć, spodsziewam się pogromu angola-portugalia więc będzie co oglądać

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » sob 10 cze, 2006

XUL pisze:2:0 dla ekwadoru
Trudno. Pech to pech! Porażki biało-czerwonych to nie kwestia braku inteligencji - po prostu coś nie wychodzi.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » sob 10 cze, 2006

Nosferatu pisze:chcialem zauwazyc ze tych mlodych ktorym sie chce nie jest za duzo: brozek ,smolarek, garncarczyk[mlody?] kuszczak, boruc[mlody?],jelen i konczymy wyliczanke....reszta to stare sprawdzone old boye
Chodziło mi takze o tych co zostali w kraju. Niestety Janas sądził że są jeszcze "nie doświadczeni" i nie pomogą reprezentacji.. hmm widać sądził żę bez formy nasi powołani piłkarze i tak dadzą sobie rade z "amatorami" z Ekwadoru i Kostaryki :/
No cóż, to nie my rozdawaliśmy powołania...
Nosferatu pisze:no i polska to faworyt - co napisalem to napisalem ale i tak szwabom 2 bramki strzelimy i punkt wywieziemy ,rozwalimy kostaryke 3-0 i jedziem na anglie
Nie poprawny optymista z Ciebie :D

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » sob 10 cze, 2006

Nosferatu pisze:Ja powiem tak.Zagrali slabo - chociaz to obraza dla slabej pilki macedonskiej - zagrali beznadziejnie.
Co ty powiesz - widziales ten mecz Ekwadoru z Macedonią? Dwa prezenty=dwie bramki, dla nas czarni juz nie byli po prostu tak laskawi. Najwiekszym bledem tego meczu, pomijajac "forme" Krzynówka i Szymkowiaka bylo podejscie taktyczne opracowane przez Pana Trenera, gdybysmy zaatakowali od poczatku z dwoma napastnikami i Jeleniem na skrzydle, to Ekwadorczycy obudzilibysie przy stanie 2-0 dla nas. Niestety wszystko przez slabszy dzien Chorwatów, ze nas nie pogonili...
Nie ma co rozpatrywac czy uznal bramki czy nie-mamy zryta mentalnosc - bo fakt ten zamiast naszych pobudzic to znalazl im wygodne usprawiedliwienie porazki[taaaaaa gdyby strzelili to inny bylby mecz - pierdzielenie w banie] .
Nasi maja to do siebie, ze na pewno na tej jednej bramce by sie nie skonczylo patrz eliminacje np co dala bramka Franka z Walią (wczesniej nie wychodzilismy z wlasnej polowy). Niestety sedzia sie nie popisal zwyczajnie, w meczu Niemcy-Kostaryka tez padaly podobne bramki (powiedzialbym nawet, ze druga dla Kostaryki padla ze spalonego..)
Nosferatu pisze:Moje spostrzezenia: jak mamy atakowac kiedy mielismy w skladzie dwoch defensywnych pomocnikow.....tak tak defensywnych ....
Takie same spostrzezenie mialo wiekszosc ogladajacych mecz kibiców, szkoda ze nie ludzie w sztabie szkoleniowym.
Nosferatu pisze:oprocz jednej akcji Sobola to nic do gry nie wniesli ,zwlaszcza Radomski....(..)
Radomski przy pilce=podanie do tylu, mozna bylo przewidziec z zamknietymi oczyma. W destrukcji na pewno obecnie jest lepszy od Sobola (który do swej dawnej formy po kontuzji nie wrócił), ale w przeciwienstwie do tego drugiego zadnej akcji ofensywnej nie stworzy.
RayNor pisze:A to diamentowe ustwienie nigdy nam nie wychodziło!! Pewnie pamietacie jak Janas zaczynał z Naszą Reprezentacją!? I jak mu to wyszło?? Chyba wiecie
mareckuss pisze:"Diamentowy koszmar" juz kiedys sie nie sprawdzil - nie potrafilismy strzelac bramek, a nawet to defensywne ustawienie z zabezpieczeniem srodka pola przez dwóch defensywnych pomocników nic nie oznaczalo vide mecz z Danią w Poznaniu
My wiemy, Janas chyba nie pamieta.
Ostatnio zmieniony sob 10 cze, 2006 przez mareckuss, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 11 cze, 2006

No coz pozostaje nam liczyc ze kazdy pilkarz bedacy na boisku zagra swoj mecz zycia i z niemcami co najmniej jeden pkt wywiezeimy i tego im zycze z calego serca - jak nie to nich pilkarze szukaja juz azylu w niemczech bo do kraju moze wrocic tylko garstka - rszta niech sie lapie na zmywak - poza tym smiech mnie bierze jak czytam ze baszczynski chce grac i ma propozycje z angli - ludzie - rasiak obrony bedzie
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

pcisz
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: pcisz » ndz 11 cze, 2006

Uważam, że to wina K. Górskiego no i może A. Piechniczka. Gdyby nie ich sukcesy to nie mielibyśmy takich chorych aspiracji. Awanas do MŚ byłby wielkim sukcesem, zdobycie gola czymś niezwykłym wręcz cudem.

Awatar użytkownika
marosan
~[TipS Team FG ]~
Kontakt:

Post autor: marosan » ndz 11 cze, 2006

powiem tylko tyle że nasi powinni sie uczyc od Trynidadu i Tobago. Tamci chcą grać i to im dało ten remis, ba według mnie powinni wygrać. Polacy myślą że jak weszli do MŚ to im się ludzie będą kłaniać, a tu gówno. A tak ogólnie szkoda kibiców. Z niemcami 4:1 może nawet 5 albo i więcej.

Awatar użytkownika
Wesoły
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: Wesoły » wt 13 cze, 2006

A widzieliście mecz Ghana - Włochy...

do drugiej bramki byłem pewien, że Ghana przynajmniej zremisuje...

Pięknie grali...
I believe in a thing called "Love"

Nevariel
Poeta

Post autor: Nevariel » wt 13 cze, 2006

ku pokrzepieniu serc:
no do wczoraj byliśmy najgorszą drużyną turnieju, amerykanie nas zmienili

yeah polska gola :razz:

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » wt 13 cze, 2006

No nóż mecz Polska vs Ekwador dawno się zakończył, choć echa tego meczu jeszcze nadal sa głośne, postanowiłem już zamknąć ten temat.
Jak chcecie możecie otworzyć teraz tematy po pozostałych meczach polaków (szkoda ze tylko dwa ;) )

Zablokowany