Polska - Ekwador

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Nevariel
Poeta

Polska - Ekwador

Post by Nevariel » Thu 08 Jun, 2006

do meczu zostało już tylko kilkanaście godzin więc śmiało można już typować wynik
ja zacznę...

Polska 2 - 0 Ekwador

podobno ekwador chciał podwyższyć gelsenkirschen na wysokość 3000 m n.m.p. aby nasza duma narodowa nie miała czym oddychać, no ale jak widać niewiele z tego wyszło

Wesoły
Prawie aktywny użytkownik

Post by Wesoły » Thu 08 Jun, 2006

Ja tam w wielkie możliwości naszych już nie wierzę za bardzo.
Brak Frankowskiego to błąd. Dudka jakoś mi nie żal.

No ale cholera kibicować trzeba: Polska 1 - 0 Ekwador... mam nadzieję.
I believe in a thing called "Love"

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 08 Jun, 2006

Ja jedynie mam nadzieje że nasi wygrają bo inaczej Kino w Nysie przestanie istnieć :P
[jest tam bar i przy okazji trasnmitują tam mecze Mundialu, wstep free ;) ]
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 08 Jun, 2006

a ja licze na 4-1 ekwador daje ciala z druzynami europejskimi i to doslownie dostal z macedonia:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 08 Jun, 2006

Ekwador jest dobry na swoim [górzystym] terenie gdzie praktycznie mało który zespół ma szanse z nimi wygrać, ale na nizninach działają ciała na całego. Więc może i tym razem tak będzie ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Thu 08 Jun, 2006

1-0 dla Polaków inaczej nie wypada ale nie mam wiary w naszych

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 08 Jun, 2006

Ja jestem takiego twierdzenie (i mimo tego że mnie zbiczujecie za patriotyzm egatywny - to wyraże swoje zdanie :wink: ) 2:0 dla ekwadoru - bo jest to drużyna rodem z kontynentu gdzie od dziecka alo gra się w noge albo handluje prochami. Nasi pokazali jak grają mimo patriotyzmu (nie należe do onr :P :lol: ) to chce byc obiektywny :wink:
P.S
Cieszmy sie że nie mamy wybrzeża kości słoniowej - każdy piłkarz z tego kraju gra w jakims mocniejszym europejskim klubie Oo!
Czas przemyśleń i rozważań

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Fri 09 Jun, 2006

Pojedziemy ich, nie ma mozliwosci. Stawiam 2-1 dla Polski , bramke stracimy albo w koncówce (na lekkim rozluzlnieniu przy stanie 2-0), albo na początku spotkania, aby potem sie obudzić i wygrać. Takem rzekł.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 09 Jun, 2006

i potem wyjscie z grupy trafiamy na anglie lub szwedow a nastepnie holandia albo argentyna a potem z gorki :)
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Fri 09 Jun, 2006

Biało-czerwoni wygrają na pewno!

Polska 2-0 Ekwador
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

XUL
Poeta

Post by XUL » Fri 09 Jun, 2006

Oo! - a jednak potwierdziły sie moje słowa ;( - 2:0 dla ekwadoru - czas na mecz z niemcami - 4:1 dla Niemiec ;(

[ Dodano: Pią 09 Cze, 2006 ]
Wiem że to okrutny ale po tym co dzsiaj widziałem ,aż przykro sie robi (mało brakło w sumie- dwa słupki - łeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Wesoły
Prawie aktywny użytkownik

Post by Wesoły » Fri 09 Jun, 2006

Na temat dzisiejszego meczu nie chcę się wypowiadać, bo nic cenzuralnego nie przychodzi mi do głowy...

A jeśli chodzi o mecz z Niemcami, to jeszcze ten mecz mogą jako jedyny wygrać. Pamiętacie poprzednie ??

Przej... Przegrali z Koreą, a ze stanami wygrali....
I believe in a thing called "Love"

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Sat 10 Jun, 2006

Z Niemcami nigdy nie wygralismy, cudów nie ma. Chyba, ze Klose z Podolskim sie napiją i będą strzelać do swojej bramki :)
A co do meczu z Ekwadorem, to jezeli pierwzy celny strzal na bramke oddajemy w 80 minucie, to o czym tu dyskutowac...
"Diamentowy koszmar" juz kiedys sie nie sprawdzil - nie potrafilismy strzelac bramek, a nawet to defensywne ustawienie z zabezpieczeniem srodka pola przez dwóch defensywnych pomocników nic nie oznaczalo vide mecz z Danią w Poznaniu. Czas fartu trenera chyba sie skonczyl, bo tak jak w meczach eliminacyjnych zwyciestwa dawaly nam indywidualne akcje zawodników bedacych w dobrej formie (Zurawski, Krzynówek, Frankowski), tak teraz nikt nie bierze na siebie ciezaru gry. Bez odpowiedniego przygotowania taktycznego (gdzie te trenowane stale fragmenty gry, gdzie wyuczone rozegrania akcji w ataku?) meczu na Mistrzostwach Swiata raczej sie nie wygra, tym bardziej, że nie mamy w grupie ani Arabi Saudyjskiej ani Togo.
Najgorsze jest to, ze czlowiek sobie uswiadamia, ze przeciez ten mecz oglądało kilkaset milionów ludzi na całym świecie, na stadionie 30 tysięcy polskich kibiców, a tu taka żenada.
Nie mniej jednak w 60-tej którejśtam minucie bramka strzelona przez Krzynówka była prawidłowa, kto wie jakby się ten mecz zakończył.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 10 Jun, 2006

Ja powiem tak.Zagrali slabo - chociaz to obraza dla slabej pilki macedonskiej - zagrali beznadziejnie. Nie ma co rozpatrywac czy uznal bramki czy nie-mamy zryta mentalnosc - bo fakt ten zamiast naszych pobudzic to znalazl im wygodne usprawiedliwienie porazki[taaaaaa gdyby strzelili to inny bylby mecz - pierdzielenie w banie] .Moje spostrzezenia: jak mamy atakowac kiedy mielismy w skladzie dwoch defensywnych pomocnikow.....tak tak defensywnych ....oprocz jednej akcji Sobola to nic do gry nie wniesli ,zwlaszcza Radomski....Slow kilka o pilkarzach:
Boruc - wydaje mi sie ze bledu nie popelnil przy zadnej bramce - chyba sie zbyt mocno zestresowal ale i tak mial wieksza chec wygrania niz reszta druzyny i to bylo widac - pewny punkt obrony
baszczynski - czlowiek porazka - to co zaprezentowal w tym meczu to katastrofa,jeden z najgorszych na boisku....no ludzie ,zawalil przy pierwszym golu przy drugim tez troche..... i na sile zagrywal gorne pilki na napastnikow [ani razu to nam korzysci nie przynioslo]
jop - porazka kolejna i tyle - blad ze nie wzial Klosa bo to co wyprawialo to bezmozgie umiesnione YETI to tragendia - MILA obrony
Bak - no coz dostosowal sie poziomem do reszty - ale oprocz kilku beznadziejnych akcji wydaje sie byc na srednim poziomie
Zewlakow - tyz trudno go ocenic - widac ze sie staral ale wyszlo gowienko i tyle bo tez nic wielkiego nie pokazal
Radomski - do polowy troche sie pokazywal potem zupelnie niewidoczny - ulubieniec Janasa ale co on robil na boisku jak mamy gola strzelic
Sobolewski - tez nic wielkiego nie pokazal- jedna dobra akcja - ale lepiej niz radomski -pilkarz niepotrzebny jezeli mamy gole strzelac
Szymkowiak - dalo sie zauwazyc ze jak stracil pilke a tracil czesto to po nia zapierdzielal - druga polowa to porazka przewracal sie prawie jak za dawnych czasow i tez za wiele nie wnosil
Smolarek - nasz as - poza tym ze za duzo chcial dryblowac co konczylo sie fatalnie to chyba jeden z nielicznych ktorym sie chcialo i widac ze walczyl - potem przycichl ale to zdania o nim nie zmienia mocna 4
Krzynowek - kolejna porazka - po nim spodziewalem sie wiecej - zawalil chyba wszystkie rozne i tez bardzo slabiutko widac ze formy mu brak [taka 3]
Zurawski - boze ja sie juz po polowie modlilem zeby go zdjal - sam nic kompletnie nie pokazywal nic zero .....no coz....widac tez ze chcial sie na sile kiwac jakby sie promowac chcial ale coz ...dno
Kosowski - po nim oczekiwalem wiecej - tez nie pokazal swoich umiejetnosci
Jelen - kolejny ktoremu sie chcialo - mial kilka akcji i wogole gral na poziomie zblizonym do smolarka
brozek - kolejna dobry gracz - za pozno go wystawil i za pozno efekty przyszly blad trenerze blad

Poza tym nasi chcieli chyba wejsc z pilka do bramki i to bylo widac
REWOLUCJA

XUL
Poeta

Post by XUL » Sat 10 Jun, 2006

Wesoły wrote: A jeśli chodzi o mecz z Niemcami, to jeszcze ten mecz mogą jako jedyny wygrać. Pamiętacie poprzednie ??

Przej... Przegrali z Koreą, a ze stanami wygrali....
Taaaa z ekwadorem też mieli wygrac - jak to prasa się nie podniecała że wyjście z grupy mamy na bank...A co do wspomnień i porównywania tych mistrzostw do poprzednich - to raz nie da rady sie czymś taki kierowac a dwa nastęna drużyna po koreii to była portugalia(4:0 w plecy :? )...stany były ostatnie :wink:
Nosferatu wrote:Boruc - wydaje mi sie ze bledu nie popelnil przy zadnej bramce - chyba sie zbyt mocno zestresowal ale i tak mial wieksza chec wygrania niz reszta druzyny i to bylo widac - pewny punkt obrony
Oczywiście że niczego istotnego niespieprzył - w głównej mierze podstawą nie dopuszczenia strzału na bramke są obrońcy - a bramkarzyna ma byc ostatecznością.
Nosferatu wrote:jop - porazka kolejna i tyle - blad ze nie wzial Klosa bo to co wyprawialo to bezmozgie umiesnione YETI to tragendia - MILA obrony
Z początku tylko mędził - później wielce faulował - lol - najgorszy na boisku był on i ...
Nosferatu wrote:Szymkowiak - dalo sie zauwazyc ze jak stracil pilke a tracil czesto to po nia zapierdzielal - druga polowa to porazka przewracal sie prawie jak za dawnych czasow i tez za wiele nie wnosil
ubliżaja Deynie - porównując go do Szymkowiaka - totalne dno Polskiej piłki - nie wiem czym Janek się kierował wpuszczając go na boisko (on i Rasiak to nie ma co - śmietanka towarzyska najgorszych obszczymurów na boisku)
Nosferatu wrote:Smolarek - nasz as - poza tym ze za duzo chcial dryblowac co konczylo sie fatalnie to chyba jeden z nielicznych ktorym sie chcialo i widac ze walczyl - potem przycichl ale to zdania o nim nie zmienia mocna 4
Czy as - bardziej tytuł AS'a w tym meczu przyznał bym Jeleniowi któremu naprawde chciało sie grac i który oddał strzał (słupek ;( ) - ale grał i pokazał co nieco - w odrużnieniu od reszty.
Nosferatu wrote:Kosowski - po nim oczekiwalem wiecej - tez nie pokazal swoich umiejetnosci
I tak nieźle szalał - ale jeden piłkarz bramiki nie czyni (no może tylko Ronaldinho tak potrafi :P ) - zbyt późno Kamil wszedł na boisko.
Nosferatu wrote:Jelen - kolejny ktoremu sie chcialo - mial kilka akcji i wogole gral na poziomie zblizonym do smolarka
Nawet na poziomie wyższym niż on - Jeleń chociaż trafił w światło bramik :?
Nosferatu wrote:Poza tym nasi chcieli chyba wejsc z pilka do bramki i to bylo widac
Raczej liczili jak sami Ekwadorczycy ich do niej wpuszczą ;P

Locked