Skład Polski na MŚ 2006

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Post Reply
Nevariel
Poeta

Skład Polski na MŚ 2006

Post by Nevariel » Tue 16 May, 2006

Bramkarze:
-Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Tomasz Kuszczak

Obrońcy:
-Marcin Baszczyński, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski, Michał Żewłakow
Pomocnicy:
-Piotr Giza, Damian Gorawski, Kamil Kosowski, Jacek Krzynówek, Sebastian Mila, Arkadiusz Radomski, Euzebiusz Smolarek, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak

Napastnicy:
-Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Grzegorz Rasiak, Maciej Żurawski

napastnicy to pomyłka, bierze dwóch doświadczonych podstawowych napastników a jak bedziemy przegrywać to nie bedzie nikogo kto muglby wejsc i orzywic gre, bramkarze spox, obrona też, mila i gorawski- bez sensu jeden gra 10 minut na wiosne i juz jedzie na mundial zamiast gorawskiego wzialby modzika blaszczykowskiego albo bronowickiego nabraliby doswiadczenia

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 16 May, 2006

Ja bym sie nie martwił otyle o napastników co o obrone - nasze ORŁY ... maja najgorszą obrone na świecie - kompletny brak profesionalizmu (a nie ma co sie oszukiwać - MŚ to kolepka Najlepszych reprezętacji w noge na świcie =P) - ja to widze tak z grupy nie wyjdziemy ,NIemcy nam wkopią, reszta zespołów też - przykre to maje czarne widzenie MŚ ale prawdziwe i możlwie że sie spełni w 100% :( ;( :cry:
Czas przemyśleń i rozważań

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Tue 16 May, 2006

nawet mi sie nie chce tego oceniac bo to jest porazka ... janas do piachu ...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 16 May, 2006

Ja bym go nie ocenial zbyt pochopnie.......wczoraj widac bylo ze to dosc prosty chlop ...on widocznie wie co robi...bierze na siebie odpowiedzialnosc,jak wyjda z grupy i po ambitnej walce polegna z anglia to bedzie superrrrrrrrrr happy i wogole, ale jak nie wyjda to wiadomo ze odejdzie bo popelnil blad,,,wiec poki co ja czekam i nie krytykuje....dla przypomnienia:
Dudek - mimo iz nadal uwazam go za numer 1 repry to nie gral w klubie od roku
Franek - przez pol roku takze przeciw wyspom owczym nie strzelil gola
Klos - slabo ostatnio mu cos idzie , moze to wiek
z tym ze kompletnie nie rozumiem Mili ,Kosowskiego i Gorawskiego - moze liczy na ich blysk - bo obydwaj [mili nie traktuje jak pilkarza] maja takie cos ze jednym blyskiem moga podac na gola
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Wed 17 May, 2006

Dudek może i nie grał ale powinien pojechać O ile się nie myle jako jedyny z tej czwórki (bramkarzy) grał w ważnej imprezie, i na pewno by się przydał.

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 17 May, 2006

No Dudek jeszcze coś tam znaczy - dał Liverpoolowi dużo - fakt faktem może mu się fartło - ale nikt nie powiedział że te mistrzostwa mógł by mieć pechowe :/

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Wed 17 May, 2006

no a tłumaczenie ze Dudek nie jedzie bo nie grał jest bez sensu bo Janas powolal Kosowskiego i miotajacego sie po boisku Mile oni tez nie graja w klubach .....

P.S. a czemu nie wziol Sagana??
Last edited by Słodki on Wed 17 May, 2006, edited 1 time in total.
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 17 May, 2006

Bo grzesiu by miejsca nie znalazl - jak tak w FM06 czasem gram to takich skili jakie ma grzesio to malo kto w polsce ma - co oni w nim widza??
Ale jest Jelonek z mojego klubu ukochanego - ach Jelen godnie nas reprezentuj
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Wed 17 May, 2006

Jeleń jest cienki pod względem skuteczności - strzeli bramke, ale przedtem trzy sytuacje spieprzy, takie coś uchodzi w polskiej lidze/pp, ale na mistrzostwach bedzi kicha. Nie wiem po cholere Janas bral go jako napastnika, w roli skrzydlowego zdecydowanie lepiej sie sprawdza (podac umie, szybkosc i technike ma). A tak bylo by miejsce dla Sagana albo Franka (który na PEWNO by sie odbudowal)...
Jakby cos sie stalo Zurawskiemu to w zasadzie nie ma kogo wystawic do napadu, bo Brozek tez ma kiepski celownik (z Legia powinien uzbierac spokojnie hat-tricka), a Rasiak...sami wiecie (mimo wszystko zycze mu jak najlepiej)

Co do innych powolan - duzy problem bedzie z obrona, panowie Jop i Lewandowski swoja forme zaprezentowali w meczu z Litwa... Ten pierwszy ostatnio bledy popelnia tez w klubie, zaczyna przypominac Jopa z czasów Wisly (kto pamieta ten wie - gra niby ok, ale w kazdym meczu jakas bramke zawali) Klos by sie przydal.... (to Bak robil wieksze babole w kadrze vide Austria, Arabia)
Pomoc - Kosowski ok (na rezerwe sie lapie, w obronie kiepski, ale "bramke" potrafi zrobic), obecnosc Mili to jest nieporozumienie - pogral sobie chlopak troche z amatorami z Wysp Owczych, wepchnal pilke z metra do bramki, ale w powaznym meczu to on jak zwykle nic nie pokaze (+plus trybuny zamiast gry w klubie = mila od formy)
Zamiast Gorawskiego Jelen (i w ataki miejsce dla konkretnego napastnika, jak wspominalem wczesniej).
Sluchajac pokretnych uzasadnien Janasa (ze szuka uniwersalnych zawodników - czyli drewno moze grac na prawej obronie i w srodku, wiec jedzie ....) mam obawy czy on wie co robi....

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Thu 18 May, 2006

Najbardziej mnie irytuje to, że na Mistrzostwa Świata 2006 nie pojedzie Jerzy Dudek, który nawet wystąpił w reklamie Telekomunikacji Polskiej.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 18 May, 2006

Starscream wrote:Najbardziej mnie irytuje to, że na Mistrzostwa Świata 2006 nie pojedzie Jerzy Dudek, który nawet wystąpił w reklamie Telekomunikacji Polskiej.
A co maja mistrzostwa świata do reklamy TPSA Oo???

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Thu 18 May, 2006

Starscream wrote:Najbardziej mnie irytuje to, że na Mistrzostwa Świata 2006 nie pojedzie Jerzy Dudek, który nawet wystąpił w reklamie Telekomunikacji Polskiej.
prosze juz nic nie mow......
P.S. jak nie bierze osob z reklam to szkoda ze Grzesiu R. nigdzie nie wystapil :D

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 18 May, 2006

mareckuss wrote:Jeleń jest cienki pod względem skuteczności
- jeden z najskuteczniejszych[bo nie pamietam czy byl krolem] strzelcow poprzedniego sezonu ,w tym takze do 10 dobil bodajze. ale fakt faktem ze saganowi czy frankowskiemu nie dorowna - ba wydaje sie ze nawet do Niedzielana mu troche "mili" brakuje.Ale na mundial jedzie i dobrze - inna sprawa ze nawet ja jako kibic troche wstydze sie ze na UEFA jedziemy.....lol....ale znowu jak mialo zaglebie jechac to moze i lepiej zewygralismy.......

Z kadry wkurza mnie glownie Mila i Gorawski, jednak niewiele ustepuje im Lewandowski i Brozek....ech ...rozumiem dlaczego nie wzial Dudka i uwazam ze slusznie to uargumentowal[ mowil m.in. ze jezeli dudek ma byc numer 2 to po co ma jechac??lepiej wziasc na mundial kogos kto nie bedzie gdakal i narzekal ze na takiej imprezie siedzi na lawce stad Kuszczak i Fabianski - dla niech taki bilet to juz zaszczyt i wejda tylko przy kontuzji boruca albo gdy zrypiemy mecz z ekwadorem i niemcami , na pozegnanie z kostaryka rezerwy wpusci....
najbardziej jednak denerwujaca postac [zarazem nieobliczalna] to Kosowski - 3 lata na rezerwie, ale jego slowa przed meczem z wyspami owczymi beeeee na zgrupowaniu toz to kpina za cos takiego janas powinien mu powiedziec WON [''na zgrupowaniu pobawimy sie troche, pośmiejemy, troche potrenujemy, a na koniec zagramy sparinga z wyspami" toz to blazen nie pilkarz....to juz nawet grzesiu nie jest taki bezczelny jak on.
REWOLUCJA

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 19 May, 2006

Nosferatu, a widziales nasza lige, statystyki pomeczowe, 12 odanych strzalow na bramke dwa celne .... i pololywani sa ludzie z takiej ligi noralnie dno ....

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Tue 23 May, 2006

ja pierdzielę myślałem że za gorawskiego weżmie kogoś bardziej ofensywnego niż bosacki, on nie dość że formę ma trochę nie w tę stronę to jeszcze większość sezonu grzał ławę

mieliśmy szczęście w losowaniu że tylko niemcy mogą być zagrożeniem, ekwador nie jest taki dupny na wyjazdach gdzie nie gra się na wysokości 3000 m n.p.m.
z kostaryki nikt nie gra w europie, z dobrymi repzentacjami europejskimi nie mają szans, oni grają techniczny futbol, wystarczy z nimi zagrać twardą i szybką piłkę to się od razu gubią

jak będziemy mieli farta to awansujemy, boję się jednak co będzie dalej
wg mnie na grupie lub 1/8 się skończy

Post Reply