Europejskie Puchary [2005/2006]

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » czw 15 wrz, 2005

A robinho??co powiecie o tym ekhemem supertalencie :oops:
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » czw 15 wrz, 2005

Akurat on gra dobrze...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 26 kwie, 2006

Nosi mnie wiec musze wam napisac moje przemyslenia. Troszke tego będzie bo i emocje sa ogromne.

Mianowicie sprawa dotyczy wczorajszego meczu Ligi Mistrzow ARSENAL – Villareal [1[0-0]0]. Zaczynamy to wypracowankoJJJ

Mecz zaczalem ogladac w pivnym nastroju co nie oznacza ze mnie znudzilo. Nie będę skupial się na pierwszej polowie bo szczerzde mowiac nie wiele pamietam. Rzecz biega o druga....Arsenal – pierwszy finalista, spodziewalem się czegos innego,czegos bardziej niespotykanego – troszke angielskiej finezji. Jeżeli nie pokaza maksimum tej finezji to z Barca nie maja szans[nie wyobrazam sobie aby mogl awansowac Milan- nie będę ogladal finalu na znak buntuJ.] Rzecz teraz o Villareal – mimo braku jakis super gwiazd – oprocz 4 jako takich [2 wielkie – i 2 gwiazdeczki] to zespol sredniak a pokazal się z takiej strony ze wchodzac do pubu zasmialbym się w twarz temu kto nie wierzyl ze awansuje arsenal. Na koncu malo nie plakalem[no dobra i tak bym nie plakal] po porazce w takich okolicznosciach.Riquelme – dramat tego pilkarza?? Hmmm może cos w tym jest ale on był wrecz przerazony ,przerazony i zawstydzony. Wiedzial zapewne ze gazety swiata go zjedza ,pojawia się uszczypliwe komentarze. Chyba ze zostanie w Villareal....Tu nikt go krytykowac nie będzie.Owszem mala gorycz porazki będzie ale on jest zbyt waznym pilkarzem wrecz sila napedowa tego klubu wiec żadne dąsanie się nie wchodzi w gre. Szkoda mi go było szczerze mowiac zwlaszcza w te dwie minuty po karnym. Stal jak wyryty mimo ze jeszcze Villareal zdobylk się na dwie akcje.Ale jego już duchowo na meczu nie było. I to zakrycie koszulki glowaJ.No po prostu zaimponowal mi czyms ,czyms blizej nieokreslonym, a może to po prostu litosc...ale czy on by potrzebowal mojej litosciJwatpiee

Dlaczegoz to pisze, otoz [uwaga puenta] zyczylbym sobie i wam aby final tego elitarnego pucharu był niezywkle emocjonujacy. Wielu zarzuci ze Villareal gral skrajnie ofensywnie dopiero w drugiej polowie bo nic nie miał do stracenia...FAKT....Ale coz wielkiego pokazal Arsenal??otoz nic....... Ljundberg, Fabregas, Hleb – oni maja być podstawa gry –zycze powodzenia.Nie czepialbym się Henrego bo to klasa sama w sobie. Zas na pochwale w moich oczach zaslugje tylko Eboe, i Lechmann [czy jak mu tam] .No daj ci Bozia sil Arsenalu abys zagral ofensywnie bo Barca zagra podobnie jak Villareal w drugiej polowie tylko 20 razy skuteczniejJ
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » czw 27 kwie, 2006

i jaki jest prosty wniosek - barca bedzie mistrzem :PP i to sie liczy :D
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pt 28 kwie, 2006

Ehh czyli wstyd dla LM :P
Najodpowiedniejszym kandydatem na miano Mistrza był by ManU :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » sob 29 kwie, 2006

Wstyd??hmmm smiem twierdzic ze wypowiadasz sie o obecnie najsilniejszym kllubie swiata [negocjowalbym co do Chelsea - ale w koncu barca ja wyeliminowala] i to sie lczy
REWOLUCJA

ODPOWIEDZ