[Elimnacje Mistrzostw ÂŚwiata] Zbiorczy

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Czy Polska awansuje do fina³ów?

Tak, nawet z Janasem
8
57%
Tak, ale po szybkiej zmianie trenera
4
29%
Na pewno nie
2
14%

Total votes: 14

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Sat 11 Sep, 2004

Przed meczem chciaÂłem bezapelacyjnie wyrzuciĂŚ Janasa na bruk i szukaĂŚ jakiegoÂś szkoleniowca spoza granic naszego kraju. Teraz - po meczu - pozostaÂły jedynie mieszane uczucia. Polacy grali momentami tak, Âże miÂło byÂło patrzeĂŚ - a kilkakrotnie bardzo niewiele brakowaÂło, a widzielibyÂśmy wiĂŞcej bramek dla Polski. Natomiast za skÂład (brak BaszczyĂąskiego, Rasiak i Lewandowski) powinien juÂż od wczoraj szukaĂŚ sobie nowej pracy.
Ja nadal jestem za zwolnieniem Janasa w tempie natychmiastowym.. Druzyne do meczu przygotowal zle.. Zagrali niezle tylko dlatego ze sa profesjonalistami.. Zadna w tym zasluga selekcjonera..

Zewlakow.. Cisna mi sie na usta slowa 'A nie mowilem?' Baszczynski nie przepuscilby Bridge'a tudziez Cole'a pod nasza bramke ani razu.. A Michal? Dzieki niemu stracilismy drugiego gola..

Rasiak, Lewandowski.. Tjaaa

Wyciagajac wnioski z ostatniego meczu sklad na dalsze mecze eliminacyjne powinien wygladac tak:
GK-Dudek na Walie.. Boruc na Austrie & Azerbejdzan
DL- Rzasa
DR- Baszczynski
DC- Bak, Klos
ML- Krzynowek
MR- Kosowski (on nie gral dobrze.. gral bardzo dobrze..), Gorawski na koncowke meczu gdy Kosa bedzie sie slanial na nogach
MC- Kukielka.. (no bo jaki inny DMC?), Szymkowiak (ew. Mila w drugiej polowie spotkania)
CF- Zurawski
CF- Kuzba? Frankowski? Ew. Kryszalowicz
Mauro Polakiem?
nie obrazilbym sie.. :)
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 11 Sep, 2004

Ta !!Nie potrzeba nam drugiego Olisadebe
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Mon 13 Sep, 2004

Ludzie niech Janas powoÂła Frankowskiego.przecierz oni grajÂą razem w klubie i znajÂą siĂŞ,a co za tym idzie przecieÂż widaĂŚ Âże jest to najbardziej bramkostrzelny duet w lidze(Frankowski 10goli,a ÂŻurawski 7).Statystyki mĂłwiÂą same za siebie co nie? :lol:

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 13 Sep, 2004

Nie stety to sÂą tylko statystyki, ale wiadomo Âże ÂŻuraw i Franek bardzo dobrze siĂŞ rozumieja. Co do skÂładĂłw na nastĂŞpne mecze to narazie sie wsztrzymam bo nie wiem jak bedÂą grali w najbliÂższych meczach.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 14 Sep, 2004

Ale w reprezentacji razem nigdy nie zagraja!!Bo janas ich obu nie powola a jak nastapi zmiana COÂŁCZA :D to od nowa kazdy bedzie musial pokazywac co potrafi!!A franek sie wtedy wypali
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 08 Oct, 2004

Jutro mecz z Austriakami, jak myÂślicie wygrajÂą nasi??? Bo ja mam nadziejĂŞ Âże tak, oczywiÂście duzo zalezy od skÂładu, a on moÂże byĂŚ mocno przegiĂŞty. Co do powoÂłaĂą to nie bĂŞde siĂŞ wypowiadaÂł, bo to byÂła istna paranoja.

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 08 Oct, 2004

Na bez rybiu i rak ryba...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Fri 08 Oct, 2004

Najbardziej rozbawily mnie rozmyslania Janasa nad tym czy lepiej do gry awizowac Frankowskiego czy Rasiaka.. :?

Wynik? 1x na Polakow.. :P
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 08 Oct, 2004

Ja tam licze na 6 pkt. Przeciwnik nie jest wymagajacy, mozna to wygrac :>
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 09 Oct, 2004

Niby nie jest wymagaj¹cy, ale obawy i tak s¹. Nasi ju¿ nie raz udowadniali ¿e mog¹ przegraÌ z ka¿dym, jak i wygraÌ, choÌ to drugie jest o wiele ¿adsze. Mam nadziejê ze Janas nie wystawi do g³ównego sk³adu Rasiaka, Rz¹sy i Ka³u¿nego, ale coœ przypuszczam ¿e jednak ich wystawi.

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 09 Oct, 2004

Nie wiem czy masz dostĂŞp do oglÂądania bundes ligi ale podejzewam, ze nie. Kaluzny prezentuje ostatnio bardzo dobra forme i jego powolanie jest w pelni usprawiedliwone...
Image

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Sat 09 Oct, 2004

Niestety Kaluzny gra tylko ogony spotkan.. Na tle podmeczonych graczy moze i prezentuje sie jako tako..

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 09 Oct, 2004

Patrz 10 minuta meczu... =]
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sun 10 Oct, 2004

3-1 cud we wiedniu!!A gdzie turki:)
REWOLUCJA

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Sun 10 Oct, 2004

Patrz 10 minuta meczu... =]
Kurcze.. Menda miala szczescie..
Niestety.. bo skoro strzelil bramke to Janas pewnie postawi na niego rowniez w nastepnym meczu.. A tam nie bedzie mial juz takiego farta..

1.Ciekawe czy Janas dalej ma dylemat na kogo postawic z pary Frankowski- Rasiak..? Jesli w nastepnym meczu znowu postawi na drewniaka to powinien streacic posade szybciej niz wymowi swoje nazwisko..

2.Zajac.. kolejne 'celne' powolanie Janosika.. ;/

3.W 1 polowie zawiedli mnie troszke Rzasa i Bak.. (dzieki 1szemu stracilismy gola.. gdyby nie Dudek to przez Baka stracilibysmy druga bramke..)

4.Jakos malo widoczny byl Mila..

5. Najwieksze jednak podziekowania naleza sie Manningerowi.. Dzieki niemu wygralismy mecz.. Jakim cudem on kiedys dostal sie do Arsenalu?

Post Reply