[Ekstraklasa] Zbiorczy - 2004/2005

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Kto wygra tegorocznÂą edycje ekstraklasy :-)

WisÂła KrakĂłw
7
50%
Legia Warszawa
3
21%
Groclin Grodzisk
1
7%
Amica Wronki
0
No votes
Cracowia KrakĂłw
1
7%
WisÂła PÂłock
1
7%
inny
1
7%

Total votes: 14

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 02 Aug, 2004

Wcale nie oplakuje to byl mecz przyjazni Pogoni i Legii atmosfera byla pr0 i wogole. A co wyscie sie tej craxy czepili? To ze pokanli zaglebie 5:2 to nic nowego w 2 lidze tez z nimi grali 1 mecz o niczym nie swiadczy ...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 02 Aug, 2004

Ale jednak wrazenie pozostaje :lol:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Mon 02 Aug, 2004

Zgodzê siê z Richym. Zag³êbie to te¿ bieniaminek, wiêc narazie nikt nie mo¿e byÌ do koùca pewien czy to by³ mecz na poziomie drugiej czy pierwszej ligi. Zobaczymy w nastêpnych kolejkach.

A najlepiej 2 paÂździernika.
Mniam.
:mrgreen:

Richy,
Gdzieœ s³ysza³em, ¿e kibice Pogoni maj¹ g³êboko w powa¿aniu zgodê z Legi¹. Prawda to?
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 03 Aug, 2004

PeO wrote:Gdzieœ s³ysza³em, ¿e kibice Pogoni maj¹ g³êboko w powa¿aniu zgodê z Legi¹. Prawda to?
Jest w tym troche prawdy. LegioniÂści wbili sie na stadion jak ostatnie buraki. PrzykÂład:
Moj kumpel (Szczecinianin) jak inni miaÂł 6 biletĂłw na 9 sektor i po przyjsciu na stadion okazaÂło siĂŞ, Âże ich miejsca sÂą zajete przez legionistĂłw. ZresztÂą zacytuje go
Byli agresywni, Âżadne argumenty do nich nie docieraÂły. A dlaczego tak siĂŞ staÂło??? Poprostu w Warszawce nie majÂą miejscĂłwek widocznie. Przyjechali do Szczecina i wielce zdziwieni, a moÂże rozkojarzeni siadali gdzie popadnie i potem siĂŞ burdel zrobiÂł. Teraz juÂż wiemy, Âże to prostaki a stolica to wielka wieÂś polska. JeÂżeli nie potrafiÂą czytaĂŚ biletĂłw, to niech im ktoÂś powie przy wejÂściu, Âże trzeba siadaĂŚ tam gdzie gdzie siĂŞ ma bilet wykupiony. 1 sÂłowem, organizacja znowu podpadÂła. A najlepsi byli ochroniarze z 9 sektora, ktorzy powiedzieli, Âże ich (kibicĂłw legii) nie ruszÂą, bo oni sÂą wytatuowani i pijani!!! HEHE, Âśmiech na sali normalnie. TakÂże zamiast na 9 sektorze, siedziaÂłem na 1.
A pierwszy sektor jest przeznaczony dla dzieci z opiekunami jakby co... cytat innego:
do kibicow LegÂły Varsovia..... na meczu jeden w waszych cwaniaczkow warszawskich krzyknal z trybuny do tych swoich pilkarzykow cytuje "... ZABIJ BRAMKARZA (PILARZA)..." jestescie najgorszymi kibicami w ekstraklasie....niby taka wielka przyjazn miedzy MKS a .... wole od was WISELKE KRAKOW .....
Taka przyjaŸù to za przeproszenim gówno :\ dlatego jak my pojedziemy do Warszawy pokazemy im jak sie zachowuj¹ porz¹dni ludzie na stadionach.
Co do samego meczu. Coœ sie sta³o z Batat¹, trzy 100% akcje , zwyciestwo by³o bardzo blisko. Ale jeœli tak gra drugi zespó³ w tabeli to do pierwszego brakuje mu ho ho i jeszcze troszke, bo wydawalo by siê, ¿e b¹dŸ co b¹dŸ wicemistrz jakiœ poziom powinien utrzymywac, ale ich gra byla okropna. Teraz czekam na powtórke z pucharu polski Pogon 1 - 0 Groclin. Teraz to bedzie jeszcze ³atwiejsze... =]
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Tue 03 Aug, 2004

PodaÂłbyÂś link do jakiegoÂś forum Pogoni. Tam podobno takich tekstĂłw o Legii jest wiĂŞcej.

Kurde,
Stolar, Marjdan, Olo..
KtoÂś jeszcze?

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 03 Aug, 2004

Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 04 Aug, 2004

Cracovia nieŸle zaskoczy³a swoich fanów :-) Jak oni mgli przegraÌ ze Skalnikiem Gracze? Hehe przynajmniej mam niedalego do Graczy to nastêpnym razem pojade tam ogl¹dn¹Ì takrze jakiœ zespó³ z "ekstraklasy" :lol:

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 04 Aug, 2004

Cracovia pokazaÂła klase w Pucharze Polskie!!Jak by nie mĂłwic to wielka klasa
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 07 Aug, 2004

Legia chyba nie jest jednak tak dobra, wczoraj z ledwoÂściÂą wywiozÂła punkt z wronek. W drugiej poÂłowie zagrali fatalnie. Ciekaw jestem ile bramek dzisiaj strzeli Wisla polonii :-)
Wiemy juÂż w jakiej stacji oglÂądniemy mecze WisÂły z Realem, spotkania Amiki Wronki i Legii Warszawa oraz wyjazdowe gry Lecha PoznaĂą w Pucharze UEFA, a takÂże bramki z ligi polskiej kibice zobaczymy w ... TVN.

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 08 Aug, 2004

Jest dobrze. Gdyby dzisiaj ta druga WisÂła nie chaĂąbiÂła swÂą grÂą tej nazwy to w Krakowie byÂłby samodzielny lider. W takim jednak wypadku, kiedy tamta siĂŞ nie dostosowaÂła do gry pierwszej i jedynej prawdziwej WisÂły, teraz Lech PoznaĂą rĂłwnieÂż ma 6 punktĂłw i jest na drugim miejscu w Esktraklasie.

Wczorajszy mecz z PoloniÂą mnie wcale nie zachwyciÂł. Nie ma co ukrywaĂŚ, Âże piÂłkarzom WiseÂłki pomogÂła czerwona kartka dla Udarevica. Gdyby nie to pewnie byÂłoby ciĂŞÂżko strzeliĂŚ tÂą pierwszÂą bramkĂŞ.
Ale zwyciĂŞzcĂłw siĂŞ nie sÂądzi, wiĂŞĂŚ dam sobie spokĂłj i zapiszĂŞ trzy punkty.

SwojÂą drogÂą: 18 kolejne zwyciĂŞstwo WiseÂłki przy Reymonta. NastĂŞpne bĂŞdzie na.. WiÂśle z PÂłocka. Wtedy teÂż padnie nowy rekord - 19 kolejnych wygranych na wÂłasnym stadionie w meczach ekstraklasy.
A w ogĂłle to chyba Anderlecht jako ostatni pokonaÂł WiseÂłkĂŞ w Krakowie. Real tego nie powtĂłrzy. :mrgreen:

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 09 Aug, 2004

Optymista z ciebie :D ale nie dziwie siĂŞ, skoro mieszkasz w krakowie, zresztÂą ja teÂż do optymistĂłw naleÂże jeÂśli chodzi o mecze wisÂły krakĂłw :lol: Ja tam czekam na derby krakowa :-P

rex
Oglądacz

Post by rex » Mon 09 Aug, 2004

Na derby czeka chyba kazdy kibic w Krakowie.
Bedzie ciekawie:)
Pozdro

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Mon 09 Aug, 2004

Oj, na pewno bĂŞdzie.

Ale pĂłki co czekamy na Real.
JuÂż tylko dwie doby i bĂŞdziemy ÂściskaĂŚ kciuki.

Rex, skÂąd jesteÂś (dzielnica)?

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 12 Aug, 2004

Wlasnie ale zapomniales o Lechu - takie cos moze zagrozic lidze najlepszych w Polsce(dawalbym jemu 3 miejsce)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

frestyjn
Poeta

Post by frestyjn » Mon 16 Aug, 2004

Wis³a Kraków !!:!: Wis³a Kraków :!:!:!:!:! To dopiero dró¿yna !!!!
Uwielbiam ich oglÂądaĂŚ wszystkie mecze 8) :D:)
:arrow: WWW.PLYWANIE.DMKHOSTING.COM/FORUM
--->portal poświęcony całkowicie pływaniu<---
:arrow: Chciałem dobrze-Adolf Hitler
St.anger

Locked