EURO 2004

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Który zespó³ zdobedzie w tym roku ME?

Czas głosowania minął wt 29 cze, 2004

Hiszpania
2
29%
Portugalia
1
14%
Anglia
0
Brak głosów
Francja
2
29%
Szwecja
0
Brak głosów
WÂłochy
0
Brak głosów
Niemcy
0
Brak głosów
Holandia
0
Brak głosów
Czechy
2
29%
Inny zespó³
0
Brak głosów

Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 04 lip, 2004

Nie kÂłuĂŚcie sie o coÂś cholernie oczywistego!!OK??
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Danielek
Poeta

Post autor: Danielek » ndz 04 lip, 2004

A jednak... Grecja dopieÂła swego....

gratuluje im... ale Âżal mi PortugalczykĂłw :cry:

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pn 05 lip, 2004

Ja tez musze zwrocic honor grekom. Chociaz sercem i dusza bylem z Portugalczykami.To jednak Grecja!!!Brawo!!!!!
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » pn 05 lip, 2004

Cholera jasna.. Dlaczego zawsze gdy nie gram na STS to trafiam dokladny wynik meczu.. :? :x Eliminacje do MS 2006 powiedza nam jaka sila naprawde dysponuje ta reprezentacja..

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Ja tam juz nie obstawiam.Coraz mnie mi zaczelo wchodizc!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pn 05 lip, 2004

A ja wygralem dosc dobra sumke, bo w cwiecfinale postawilem na 6 zespolow, osobno na kazdego i w sumie mi sie zwrocilo i troche nawet jestem do przodu. W koncu udalo mi sie na forum dobrze wytypowac wynik :-)
Ostatnio zmieniony pn 05 lip, 2004 przez RayNor, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » pn 05 lip, 2004

Qe? Przetlumacz to Pawel na Polski.. :P

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pn 05 lip, 2004

Mala pomylka, na tym komie niechodza polskie litery, a ja nie wiedzialem o tym i pasalem ostro az tu wyswietlila sie moja wiadomosc na forum :-(
PS jestem teraz w C@FE
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Mi tam nie weszÂła Francja, Szwecja.I koniec
Na grecja do konca balem sie stawiac
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
PeO
Lejtienant

Post autor: PeO » wt 06 lip, 2004

Fajnie siĂŞ czyta Wasze posty w tym temacie kiedy zna siĂŞ ostateczne rozstrzygniĂŞcia. Nie powiem, z niektĂłrych chciaÂło mi siĂŞ ÂśmiaĂŚ. Z niektĂłrymi bym siĂŞ od razu nie zgodziÂł. A niektĂłre byÂły trafne.

Na tych Mistrzostwach miaÂłem kibicowaĂŚ, a wyszÂło z tego, Âże antykibicowaÂłem. Co mecz, to miaÂłem (nie faworyta) lecz wroga. NajczĂŞÂściej byÂłem przeciw Portugalii. I bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże przegrali dopiero w finale. To ich bĂŞdzie bolaÂło. A naleÂżaÂło im siĂŞ - zarozumialcom, gwiazdeczkom.. pedaÂłom.
Ashley Cole - raczej Âśredniej klasy gracz Premier League (Âśredniej klasy, jak na warunki angielskie) pokazaÂł jak siĂŞ gra w piÂłkĂŞ kreowanemu juÂż na zdobywcĂŞ ZÂłotej PiÂłki Ronaldo. Dzieciak sobie kompletnie nie radziÂł. I dobrze, maÂły prysznic. GwiazdÂą to on moÂże jest, ale tylko w domu. Dla mnie mierny gracz.
Gra faworytĂłw - poraÂżka. WidaĂŚ byÂło, Âże tylko Anglia jest w niezÂłej formie. Reszta graÂła jakby spali. Jakby nie wiedzieli gdzie siĂŞ znajdujÂą i co robiÂą. Niczym dizecko w ciemnoÂściach Zidane szukaÂł partnerĂłw, a Totti pluÂł na przeiwnikĂłw. Prawda - WÂłosi zostali wystawieni przez SkandynawĂłw, ale potem los okazaÂł siĂŞ sprawiedliwy i komerchy rĂłwnieÂż odpadÂły.
NajwiĂŞksi pechowcy to chyba BuÂłgarzy. Grali Âładnie, skÂładnie i dokÂładnie. Ale jakoÂś nie szÂło im pod bramkÂą przeciwnika. Dopiero w meczu ze sÂłabymi WÂłochami zdoÂłali strzelic gola. PatrzÂąc na przebieg ich meczĂłw, powinni zdobyĂŚ przynajmniej 4 punkty. Jednak mieli pecha..
Czesi - có¿, zwyciêstwo siê im nale¿a³o jak nikomu innemu. Jednak okaza³o siê, ¿e ¿eby wygraÌ trzeba czasem strzeliÌ pierwszego gola w meczu. Nie mieli czasu, ¿eby wyrównaÌ, a wydaje mi siê, ¿e gdyby bramka pad³a w 106 minucie (pierwszej w drugiej czêœci dogrywki) to ogl¹dalibyœmy karne, albo Czechów w finale. Ale Grecji te¿ siê nale¿a³o.

Komantarz TVP byÂł ÂżenujÂący. Szpakowski powalaÂł swoim brakiem obiektywizmu, BasaÂłaj odmianÂą nazwisk (Szpakowski rĂłwnieÂż), Mielcarski fachowymi porĂłwnaniami (Szpakowski opowiastkami z historii). Jedynie duet Jasina&IwaĂąski pokazali jakiÂś poziom. Komntarz meczu Czechy - Dania mi siĂŞ podobaÂł. Reszta, dno. ZwÂłaszcza Szpak..

Odkryciem byÂł chyba Marek Heinz. Nikt inny do gÂłowy mi nie przychodzi, a Czech pokazaÂł na Mistrzostwach, Âże mĂłgÂłby graĂŚ w pierwszej druÂżynie. Za Kollera, np.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » wt 06 lip, 2004

Bardzo trafny komentarz! Moi faworyci tak¿e odpadli na samym pocz¹tku prawdziwej zabawy(Francja,Holandia) i nie broni³bym ich a¿ tak bardzo. Grali po prostu beznadziejnie!! Anglia - nigdy im nie kibicowa³em ale grali w sumie OK, i to nie powinni graÌ w finale.Powinni ,ale nie graj¹. Czesi - równierz mój faworyt(ale dopiero od ÌwierÌfina³ów) , niestety nie mieli szczêœcia. To chyba jedyny zespó³ na tych mistrzostwach, któremu siê nale¿a³o zwyciêstwo i wielka radoœÌ. No co¿.Ale najbardziej zdenerwowa³ mnie zespó³ Portugalii w fina³owym meczu. Komentatorzy mówili ¿e strasznie im zale¿y na strzeleniu gola wyrównujacego, a oni grali zupe³nie bez przekonania. Bo jak moze zale¿eÌ na wyniku kiedy to oni ci¹gle greków faulowali, przed³u¿aj¹c swoj¹ agoniê!!!Jednak mistrzostwa mozna zaliczyÌ do udanych, choÌby dla tych tysiêcy pieknych dziewczyn na trybunach, które moga zapadn¹Ì w pamiêÌ:)
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » wt 06 lip, 2004

190.11 pisze:Ashley Cole - raczej Âśredniej klasy gracz Premier League (Âśredniej klasy, jak na warunki angielskie) pokazaÂł jak siĂŞ gra w piÂłkĂŞ kreowanemu juÂż na zdobywcĂŞ ZÂłotej PiÂłki Ronaldo. Dzieciak sobie kompletnie nie radziÂł. I dobrze, maÂły prysznic. GwiazdÂą to on moÂże jest, ale tylko w domu. Dla mnie mierny gracz.
Cole sredniej klasy w Anglii? To by oznaczalo ze w stosunku do wszystkich DL na swiecie Ashley jest slabym kopaczem.. a tak nie jest.. Jak dla mnie calkiem porzadny obronca..
Co do Ronaldo.. Z Colem sobie ine radzil.. ale w 2-3 meczach krecil obroncami jak chcial.. Uwazam ze dziennikarze nie powinni robic z niego hiper gwiazdy bo jeszcze jest mlody i najlepszym skrzydlowym na swiecie to on jeszcze nie jest.. Ale nie mozesz PeO powiedziec ze chlopak nie ma wielkiego talentu.. Poczekajmy z 6 lat..

Widac ze naprawde nie lubisz Portugalczykow.. :P
Gra faworytĂłw - poraÂżka. WidaĂŚ byÂło, Âże tylko Anglia jest w niezÂłej formie. Reszta graÂła jakby spali. Jakby nie wiedzieli gdzie siĂŞ znajdujÂą i co robiÂą. Niczym dizecko w ciemnoÂściach Zidane szukaÂł partnerĂłw, a Totti pluÂł na przeiwnikĂłw. Prawda - WÂłosi zostali wystawieni przez SkandynawĂłw, ale potem los okazaÂł siĂŞ sprawiedliwy i komerchy rĂłwnieÂż odpadÂły.
Francja.. trzon zespolu to zawodnicy nie pierwszej mlodosci.. Zidane nie bedzie biegal 90 minut po boisku za gala.. On stoi w srodku.. robi zwod, dwa i posyla jakas genialna pilke do dobtrze ustawionych partnerow.. a ze Thierry i David jakos nie chcieli wychodzic na dobre pozycje.. :/ Zreszta Trezegeut po raz kolejny udowodnil mi ze nie jest swiatowej klasy napastnikiem i nie zasluzyl by byc pewniakiem w kadrze Francji.. Najlepsi gracze trojkolorowych na ME to Zizou i Fabien..

Wlosi.. grali nedznie (gre i zachowanie Tottiego przemilczmy..).. Najlepszym zawodnikiem byl Cassano.. gral naprawde niezle (nawet gdyby nie strzelil tych 2 bramek bylby IMHO dla mnie najlpeszym kopaczem Wlochow..)

Dlaczego Dunczycy i Szwedzi to 'komerchy'? Co to ma znaczyc?
NajwiĂŞksi pechowcy to chyba BuÂłgarzy. Grali Âładnie, skÂładnie i dokÂładnie. Ale jakoÂś nie szÂło im pod bramkÂą przeciwnika. Dopiero w meczu ze sÂłabymi WÂłochami zdoÂłali strzelic gola. PatrzÂąc na przebieg ich meczĂłw, powinni zdobyĂŚ przynajmniej 4 punkty. Jednak mieli pecha..
Czesi - có¿, zwyciêstwo siê im nale¿a³o jak nikomu innemu. Jednak okaza³o siê, ¿e ¿eby wygraÌ trzeba czasem strzeliÌ pierwszego gola w meczu. Nie mieli czasu, ¿eby wyrównaÌ, a wydaje mi siê, ¿e gdyby bramka pad³a w 106 minucie (pierwszej w drugiej czêœci dogrywki) to ogl¹dalibyœmy karne, albo Czechów w finale. Ale Grecji te¿ siê nale¿a³o.

Komantarz TVP byÂł ÂżenujÂący. Szpakowski powalaÂł swoim brakiem obiektywizmu, BasaÂłaj odmianÂą nazwisk (Szpakowski rĂłwnieÂż), Mielcarski fachowymi porĂłwnaniami (Szpakowski opowiastkami z historii). Jedynie duet Jasina&IwaĂąski pokazali jakiÂś poziom. Komntarz meczu Czechy - Dania mi siĂŞ podobaÂł. Reszta, dno. ZwÂłaszcza Szpak..
Tu oczywiscie nie moge sie nie zgodzic..
Komentatorzy.. no coz.. Polacy sami wybrali.. przeciez w necie ciagle ktos blagal o powrot Szpaka.. Nie lepiej bylo w studio.. :P Ah.. Jacus Gmoch.. EnBiEj..EnBiAj..CiAjEj.. Szkoda ze nie zaprosili ani razu Szczesnego.. lubie goscia.. no ale chyba TVP chcialo do programu jako gosci brac tylko panow od 60 lat wzwyz..
Odkryciem byÂł chyba Marek Heinz. Nikt inny do gÂłowy mi nie przychodzi, a Czech pokazaÂł na Mistrzostwach, Âże mĂłgÂłby graĂŚ w pierwszej druÂżynie. Za Kollera, np.
Heinz odkryciem mistrzostw? Tak troche na sile..
A swoja przydatnosc dla druzyny pokazalo kilku rezerwowych.
Nuno Gomes (dlaczego do jasnej cholery ciagle gral Pauleta?)
Gygax i ten czarny mlodzieniaszek.. Lepsi oni niz Chapuisat..
Saha zamiast Trezegeut.. oczywiscie nie sam Saha.. na zmiane z Cisse lub Kapo.. no ale tym nie dano szansy..

Mi na ME bardzo spodobal sie Lahm z znienawidzonych Niemiec.. Bardzo ciekawy zawodnik..

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » wt 06 lip, 2004

Dobra dobra - komentarze swietne
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 06 lip, 2004

Huh...graczem turnieju byÂł Milan Baros i nie chce mi sie pisaĂŚ dlaczego...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » wt 06 lip, 2004

Graczem tak.. ale my mowilismy o objawieniu.. :P

ODPOWIEDZ