EURO 2004

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Który zespó³ zdobedzie w tym roku ME?

Poll ended at Tue 29 Jun, 2004

Hiszpania
2
29%
Portugalia
1
14%
Anglia
0
No votes
Francja
2
29%
Szwecja
0
No votes
WÂłochy
0
No votes
Niemcy
0
No votes
Holandia
0
No votes
Czechy
2
29%
Inny zespó³
0
No votes

Total votes: 7

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 24 Jun, 2004

Pozbawiono Cie duÂżej kasy, wiĂŞc tylko nie pisz Âże stawiaÂłe na tych piep**onych szwabĂłw?! Ja tam nadal mam 4 zespoÂły: Francja, Anglia, Czechy, Szwecja. No ktĂłryÂś z nich musi wygraĂŚ. Najlepiej Czesi bo najwiĂŞkasz kasa :-) Ale nie obraÂże siĂŞ jeÂśli wygrajÂą moi faworyci.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Thu 24 Jun, 2004

¯e "szwaby" odpad³y to ja siê ciesze i to bardziej anie¿eli mia³y by odpaœÌ tamte zespo³y.A co do twojich zespo³ów ta tak jak wczeœniej pisa³em to mam teraz po pora¿ce Hiszpanów ¿e wy graj¹ Czesi :lol: :fak:

RayNor
Przypał

Zobaczymy, najpierw musz¹ wygraÌ z Dani¹, a w pó³finale z Francj¹ (lub Grecj¹) A w finale... to ja ju¿ nie iwem z kim mogli by zagraÌ :lol:

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Thu 24 Jun, 2004

Czesi majÂą potencjaÂł i moÂżliwoÂści by wygraĂŚ z tymi druÂżynami :lol:

RayNor
Przypał

I chyba masz racje bo to jest obecnie chyba najbardziej poukaÂładana druÂżyna w Europie.

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 25 Jun, 2004

A wiecie dlaczego? Bo to jedyna druÂżyna ktĂłra nie gra dla pieniĂŞdzy tylko dla emocji sportowych...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 25 Jun, 2004

Richy wrote:A wiecie dlaczego? Bo to jedyna druÂżyna ktĂłra nie gra dla pieniĂŞdzy tylko dla emocji sportowych...
Nic dodaÌ, nic uj¹Ì.
Wczoraj przezyÂłem wielkie rozczarowanie. A mianowicie nie wierzyÂłem wÂłasnym oczom, Âże Becks nie trafia znowu karnego, nie wiem dlaczego przypomniaÂł mi siĂŞ mecz AnglikĂłw z Turkami. Faktem jest jednak, Âże Anglicy przegrali w karnych i jadÂą do domu :cry: Radze Beckhamowi nie pokazywaĂŚ siĂŞ w Anglii. Mam nadziejĂŞ Âże dzisiaj Francja wygra z GrecjÂą.

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 25 Jun, 2004

Fallen tytuÂł piosenki to forca
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Fri 25 Jun, 2004

Radze Beckhamowi nie pokazywaĂŚ siĂŞ w Anglii
Heh.. Becks w pore przeniosl sie do Madrytu.. Troche mi go zal.. znowu bedzie jak w 98.. a przeciez i wtedy nieslusznie go opieprzano (w koncu to chyba Shearer nie kopnal karnego) i teraz nuie do konca nalezy mu sie opierdziel jaki bez watpienia dostanie w Anglii.. W calych mistrzostwach nie gral strasznie zle.. nie gorzej napewno od Gerrarda..

PS. Dzieki PÂłaski.. =) Ide zassysac..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 25 Jun, 2004

Becks napewno nie graÂł najgrzej, ale ciekaw jestem jak on siĂŞ wytÂłumaczy, Âże nie strzeliÂł dwĂłch bardzo waÂżnych karnych?! Gerrard niestety takÂże nic nie pokazaÂł na tych mistrzostwach, a w ostatnim meczu napewno mu zaleÂżaÂło Âżeby siĂŞ pokazaĂŚ z jak najlepszej strony, bo obserwowali go dziaÂłacze Chalsea, ale mu chyba niewyszÂło to staranie :-)

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 25 Jun, 2004

RayNor wrote:Nie wierzyÂłem wÂłasnym oczom, Âże Becks nie trafia znowu karnego, nie wiem dlaczego przypomniaÂł mi siĂŞ mecz AnglikĂłw z Turkami. Faktem jest jednak, Âże Anglicy przegrali w karnych i jadÂą do domu :cry:
Có¿ mo¿liwe, ¿e poprostu mu nie wysz³o i tyle. Na ileœ oddanych strza³ów zawsze s¹ te zepsute. Mo¿liwe tak¿e, ¿e przez granie w reklamówkach zapomnia³ o treningach i to, ¿e go wypromowali ju¿ mu wystarcza, bo nie oszukujmy siê, ale jeœli D.B. bedzie prezentowal taki styl jak teraz to najlepsze lata dawno ma za sob¹. Jeœli chodzi o pora¿ke Angli to lepiej przegraÌ w wielkim stylu, odejœÌ z honorem pozostawiaj¹Ì po sobie jak najlepsze wra¿enie ni¿ wygraÌ byle jak. Mecz by³ doœÌ dobry. Karne to loteria. Nie mo¿na powiedzieÌ, ¿e wygra³ lepszy, bo Anglicy prawid³owo zdobyli gola (S.C. pod koniec meczu). Co do S. Gerarda to moim zdaniem zagra³ dobrze w tym turnieju. Ta wpadka przy karnym dla francuzów albo by³a ustawiona albo ... có¿ zdarza siê zawsze mozna powiedziec ze to James faulowa³ a nie S.G. Pozatym zdoby³ ³adnego Gola i wypracowa³ conajmniej 3 inne. NieŸle szala³ na œrodku boiska... imo jest to pi³karz wielkiego formatu bez w¹tpienia najambitniejsza gwiazda Angielskiego futbolu. A jeœli nawet zaprezentowa³ siê s³abo zdaniem dzia³aczy Chelsea to i dobrze...bo wole zeby zostal w Liverpoolu.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Zielu
Prawie aktywny użytkownik

Post by Zielu » Fri 25 Jun, 2004

Poooooooooooooortugalia !!!!!!!!!!! Chopaki wygraja te mistrzostwa zobaczycie !!! :D

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 26 Jun, 2004

Raczej nie, wydaje mi siê¿e s¹ za s³abi ¿eby wygraÌ z Czechami, zw³aszcza ¿e wczoraj Francja zkompromitowa³a siew meczu z grekami i odpad³a z rozgrywek. Nieuczciwe jest jednak to ¿e Portugalia i Grecja bêdzie mia³a 2 dni wiêcej odpoczynku przed meczami pó³fina³owymi.

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 26 Jun, 2004

Nieuczciwe jest jednak to ¿e Portugalia i Grecja bêdzie mia³a 2 dni wiêcej odpoczynku przed meczami pó³fina³owymi.
Nie ma w tym nic nieuczciwego, tak wylosowali grupy, takie miejsca zajeli, tak wyszÂło...
Image

Shaggy
Partyjny :-)

Post by Shaggy » Sun 27 Jun, 2004

Ja obstawiam ze w finale spotkamy:

Czechy : Portugalia

A kto wygra :?: Oczywiscie ze Czechy :)

Post Reply