EURO 2004

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Który zespó³ zdobedzie w tym roku ME?

Czas głosowania minął wt 29 cze, 2004

Hiszpania
2
29%
Portugalia
1
14%
Anglia
0
Brak głosów
Francja
2
29%
Szwecja
0
Brak głosów
WÂłochy
0
Brak głosów
Niemcy
0
Brak głosów
Holandia
0
Brak głosów
Czechy
2
29%
Inny zespó³
0
Brak głosów

Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pt 18 cze, 2004

Fallen one pisze:Francuzi powinni byc szczesliwi ze zremisowali.. mieli duuzo szczescia przy obu strzelonych bramkach.. reka.. szczesliwy rzut wolny.. (no i bledy Tudora.. :/) No i mogli jeszcze stracic 3 bramke w ostatnich sekundach spotkania.. Mornarowi rozregulowal sie jednak celownik..
Ale i Chorwaci mieli strzĂŞscie Âże Francuzi nie strzelili kilku bramek w pierwszej poÂłowie i po czĂŞsci w drĂłgiej.
Fallen one pisze:A co do dzisiejszego meczu.. To ze Szwedzi wygrali z kiepsko grajaca (od straty bramki) Bulgaria wcale nie stawia ich w roli faworyta w tym meczu.. Beda mogli sie czuc szczesliwi jesli zremisuja..
Niby dlaczego?, WÂłosi takze nic takiego nie pokazali w meczu z DaniÂą, a jeszcze dotego stracili na trzy mecze Tottiego, a Szwedzi majÂą Larssona :lol:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » pt 18 cze, 2004

Chyba jednak to ja mialem racje.. :) Cud Ibrahimovicia.. Strzal 1 na 100.. Niesprawiedliwy wynik dla Wlochow..

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » ndz 20 cze, 2004

A co jest w tym Âświecie sprawiedliwe :-) :?: Tak samo mogli by powiedzieĂŚ ÂŁotysze, ktĂłrzy tylko zremisowali z Niemcami !!! Za to mecz Holandia - Czechy byÂł chyba jak na razie najlepszy na tych mistrzostwach, byÂło w nim wszystko: piĂŞkne bramki, kartki ;-) , parady bramkarskie, a takze ... bÂłedy sĂŞdziĂłw :lol: Zobaczymy czy dzisiejszy mec HiszpanĂłw z Portugalczykami bĂŞdzie rĂłwnie emocjonujÂący? Mam nadziejĂŞ , Âże z grupy wyjdÂą Hiszpanie i Grecy. A w finale chciaÂłbym zobaczyĂŚ FrancuzĂłw i CzechĂłw, ale nie stety tylko wtedy, gdy francuzi zajmÂą 2 miejsce w grupie :cry:

Awatar użytkownika
urk_hai
Poeta

Post autor: urk_hai » pn 21 cze, 2004

wczoraj odbyÂły siĂŞ otatnie mecze w grupie A zakoĂączone poraÂżkami Grecj z RosjÂą 1:2 i Hiszpani z PortugaliÂą 0:1 :cry: WedÂług mnie mecz hiszpani byÂł ciekawy ale nie najwyrzszych "lotĂłw".Szkoda Âże odpadli bo im kibicowaÂłem.

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pn 21 cze, 2004

No i co Âże im kibicowaÂłeÂś, gdyby odpadla Portugalia (a byÂłem za tym) mistrzostwa raczej juÂż by umarÂły, a tak nadal jest peÂłno kibicĂłw z Portugali. Szkoda HiszpanĂłw, Âże zakoĂączyli rozgrywki juÂż w pierwszej rundzie. Z godnoÂściÂą za to poÂżegnali siĂŞ Rosjanie, ktĂłrzy pokonali GrekĂłw. Szkoda tylko ze jednÂą bramka, mogli jeszcze im kilka doÂłozyĂŚ :-)

Tabela grupy A:
  • 1. Portugalia 6pkt 4:2
    2. Grecja 4pkt 4:4
    3. Hiszpania 4pkt 2:2
    4. rosja 3pkt 2:4
Dzisiaj za to odbĂŞdÂą siĂŞ mecze w grupie B:
Francja vs Szwajcaria
Chorwacja vs Anglia
:arrow: Fallen pytaÂłeÂś kto Âśpiewa piosenke na zakoĂączenie transmisji. Jest niÂą Nelly Furtado, ale nie wiem na razie jaki to jest tytuÂł tej piosenki :-)

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pn 21 cze, 2004

Przyznam szczerze, Âże na Hiszpanach zawiodÂłem siĂŞ jak nigdy. Ale oczywiÂście gĂłrĂŞ nad sportowymi emocjami wziĂŞÂły pieniÂądze i 'image' bo jakby to bylo gdyby gospodarz odpadÂł juÂż w grupach?
Teraz z caÂłych siÂł kibicuje Czechom.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
urk_hai
Poeta

Post autor: urk_hai » wt 22 cze, 2004

Czesi maj¹ szanse je¿eli zagraj¹ tak dobrze jak w ostatnim spotkaniu z Holandi¹ ale te¿ bez tak g³opich b³êdów a ja te¿ na nich licze ¿e wygraj¹ bo maj¹ potencja³. 8)

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » wt 22 cze, 2004

Szkoda, tylko ¿e Francuzi zmierz¹ siê z Czechami w pó³finale, bêdzie to taki przedwczesny fina³ (jesli do niego dojdzie) W koùcu przebudzi³ siê Henry. Dobre spotkanie tak¿e rozegra³ Rooney. To mo¿e byÌ najm³odszy król strzelców mistrzostw.
Tabela grupy B:
  • 1.Francja 7pkt 7:4
    2.Anglia 6pkt 8:4
    3. Chorwacja 2 pkt 4:6
    4. Szwajcaria 1pkt 1:6

W ĂŚwierĂŚfinale spotkajÂą siĂŞ jak na razie:
  • Francja - Grecja
    Anglia - Portugalia

A dzisiaj odbĂŞdÂą siĂŞ mecze Szwecja - Dania, WÂłochy - BuÂłgaria

Awatar użytkownika
urk_hai
Poeta

Post autor: urk_hai » wt 22 cze, 2004

Szkoda ¿e Francja spotka siê z Czechami w pó³finale a nie w finale a ja bêdê kibicowaÌ...Czechom i licze na to ¿e wygraj¹ to EURO. :lol:

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » wt 22 cze, 2004

JeÂśli Francuzi siĂŞ nie przebudzÂą, to majÂą marne szanse na wygranie Euro. JeÂśli nie oni to nasi poÂłudniowi sÂąsiedzi Czesi.

Awatar użytkownika
urk_hai
Poeta

Post autor: urk_hai » śr 23 cze, 2004

Wczoraj odpadli mimo zwyciĂŞstwa inni wielcy faworyci tych mistrzostw WÂłosi.ChoĂŚ wygrali 2:1 to SZwecji i Dani WystarczyÂł renis 2:2 ktĂłry osiÂągneli.To dobrze Âże odpadli nieprzepadam za nimi a mistrzostwa przejdÂą do histori jako jedna wielka niespodzianka.

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » śr 23 cze, 2004

urk_hai pisze:Wczoraj odpadli mimo zwyciĂŞstwa inni wielcy faworyci tych mistrzostw WÂłosi.ChoĂŚ wygrali 2:1 to SZwecji i Dani WystarczyÂł renis 2:2 ktĂłry osiÂągneli.To dobrze Âże odpadli nieprzepadam za nimi a mistrzostwa przejdÂą do histori jako jedna wielka niespodzianka.
I bardzo dobrze.. teraz kolej na Niemcow.. Mam nadzieje ze Czesi nie odpuszcza..
RayNor pisze: Fallen pytaÂłeÂś kto Âśpiewa piosenke na zakoĂączenie transmisji. Jest niÂą Nelly Furtado, ale nie wiem na razie jaki to jest tytuÂł tej piosenki
Dzieki wielkie RayNor.. :D Jesli bedziesz jeszcze wiedzial jaki tytul ma ta piesn to daj znac.. :)

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 23 cze, 2004

Szwecja - Dania. Kolejna pora¿ka sportu. Tylko ten wynik premiowa³ awansem obie te druzyny, imo wiadomo, ze skandynawowie trzymaja sie razem, ale imo moglo byc to widowisko jakich ma³o a w tym meczu okropnie by³o widaÌ sztucznoœÌ. Ech ciekawe kiedy doczekamy siê prawdziwie sportowych emocji...mo¿e dziœ kto wie...kto wie...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Fallen One
Poeta
Kontakt:

Post autor: Fallen One » śr 23 cze, 2004

Hm.. Ciekawe dlaczego obie druzyny nie graly np. na 3-3? Albo 4-4? Rezultat bylby ten sam- skandynawia w nastepnej rundzie.. ale przynajmniej czesc ludzi nie zarzucala by im ustawienia meczu.. No i bukmacherzy by sie oblowili.. :)

PS. Niemcy dowiedli dzis jacy sa kiepscy przegrywajac z rezerwami Czech.. I bardzo odbrze.. niech mi tylko ktos jeszcze powie ze Szkopy to potega europejska..
PS2. Z jednej strony.. Lubie Czechow i Holendrow i ciesze sie ze awansowali dalej.. ale z drugiej.. Wlasnie pozbawiono mnie szans na zdobycie duuuzej kasy na STSach.. :P :( No i fajnie by bylo widziec jakas naprawde duza niespodzianke w tych finalach..

Awatar użytkownika
urk_hai
Poeta

Post autor: urk_hai » czw 24 cze, 2004

Niemcy grali sÂłabo i to ich tylko wina Âże nieweszli,a co do meczu Dani z SzwecjÂą to ten mecz byÂł umĂłwiony wczeÂśniej.DziÂś pierwsze mecze ĂŚwierĂŚfinaÂłowe a zagrajÂą Portugalczycy z AngliÂą.Nie przepadam za tymi druÂżynamii wolaÂłbym aby obydwie siĂŞ nie zakwakifikowaÂły.
Ostatnio zmieniony czw 24 cze, 2004 przez urk_hai, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ