EURO 2004

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Który zespó³ zdobedzie w tym roku ME?

Poll ended at Tue 29 Jun, 2004

Hiszpania
2
29%
Portugalia
1
14%
Anglia
0
No votes
Francja
2
29%
Szwecja
0
No votes
WÂłochy
0
No votes
Niemcy
0
No votes
Holandia
0
No votes
Czechy
2
29%
Inny zespó³
0
No votes

Total votes: 7

RayNor
Przypał

EURO 2004

Post by RayNor » Tue 08 Jun, 2004

Za kilka dni rozpoczynajÂą siĂŞ ME. Moim faworytem bĂŞdzie Francja, ale szyki moze pokrzyÂżowaĂŚ Portugalia. Niemcy sÂą chyba w doÂłku bo ostatnio przegrali 2:0 z WĂŞgrami.

Grupa A:
  • Grecja
    Hiszpania
    Portugalia
    Rosja
Grupa B:
  • Anglia
    Chorwacja
    Francja
    Szwajcaria
Grupa C:
  • BuÂłgaria
    Dania
    Szwecja
    WÂłochy
Grupa D:
  • Czechy
    Holandia
    ÂŁotwa
    Niemcy
Last edited by RayNor on Thu 24 Jun, 2004, edited 1 time in total.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Tue 08 Jun, 2004

Moim faworytem sÂą zdecydowanie Hiszpani i choĂŚ z awansem mieli maÂłe problemy to licze Âże im siĂŞ uda wygraĂŚ to Euro bo wedÂług mnie im siĂŞ naleÂży 8)

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 08 Jun, 2004

Hiszpanie nie potrafiÂą graĂŚ w finaÂłach. Nie wiem dlaczego, ale to nie jest druzyna turniejowa :-)

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 08 Jun, 2004

Niemcy sÂą chyba w doÂłku bo ostatnio przegrali 2:0 z WĂŞgrami.
Niemcy sa w dolku od 10 lat.. Nasi sasiedzi dobra druzyne to mieli za czasow Kopke i Sammera.. Teraz graja nedznie.. ale los bywa zlosliwy (kto czytal Pratchetta ten wie.. :P).. Dlatego Niemcy na MS 2002 jakims cudem do finalu doszli..
Teraz tyle szczescie miec nie beda..
Moim faworytem sÂą zdecydowanie Hiszpani i choĂŚ z awansem mieli maÂłe problemy to licze Âże im siĂŞ uda wygraĂŚ to Euro bo wedÂług mnie im siĂŞ naleÂży
Ale z jakiej racji im sie ten puchar nalezy?

Moje typy:
GA

Code: Select all

1. Hiszpania
2. Portugalia
3. Rosja
4. Grecja
GB

1. Francja
2. Amglia
3. Chorwacja
4. Szwajcaria
GC

1. Wlochy
2. Szwecja
3. Dania
4. Bulgaria
GD

1. Holandia
2. Czechy
3. Niemcy
4. Lotwa
W finale zagra pewnie Francja + Wlochy (moze Portugalia?)

Na wszelki wypadek postawilem na STSach ze puchar zdobedzie Lotwa (300:1 !) lub Szwajcaria (200:1).. A noz.. ;)

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 11 Jun, 2004

Hehehe marzenia chÂłopak :-) PrĂŞdzej wygrajÂą Ruscy :lol: Mam nadziejĂŞ Âże jutro Portugalia wygra z GrecjÂą, a Francja z AngliÂą. A co do STS-Ăłw to ja postawiÂłem juÂż na 4 zespoÂły hehe

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 14 Jun, 2004

Wczoraj graÂły zespoÂły Francji i Anglii. Po beznadziejnych 30 min. mecz nabraÂł rozpĂŞdu :-P i zaczeÂło siĂŞ w koĂącu coÂś dziaĂŚ zwÂłaszcza po bramce Lamparda. Pod koniec meczu gdy juÂż siĂŞ wydawaÂło Âże mecz wygraja Anglicy, swoje pazurki pokazaÂł Zidan i strzeliÂł 2 bramki w doliczonym czasie gry. Dobrze zaprezentowaÂł siĂŞ takze Barthez, ktĂłry obroniÂł karnego antybohatera meczu Beckhama.

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Tue 15 Jun, 2004

Wczoraj odbyÂły siĂŞ mecze grupy C w ktĂłrych najwyÂższe zwyciĂŞstwo odniosÂła Szwecja rozgramiajÂąc BuÂłgarĂłw aÂż 5:0.Szkoda mi BuÂłgarĂłw bo prezentowali ciekawy kombinacyjny football i nie powinni przegraĂŚ tak wysoko,a co do meczu WÂłochĂłw z DuĂączykami to byÂł to chyba najgorszy mecz na tym Euro :roll:

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 15 Jun, 2004

W meczu SzwedĂłw piĂŞknÂą bramka popisÂł siĂŞ Larsson, podwyzzajac wĂłwczas wynik na 2:0. PrzepiĂŞkna bramka, jak na razie najpiĂŞkniejsza w tych Mistrzostwach. Nieprzesadzaj Âże mecz WÂłochy - Dania byÂł najgorszym jak na razie meczem.

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Tue 15 Jun, 2004

KaÂżdy ma swuj gust ale mecz WÂłochĂłw byÂł nĂłdny jak "flaki z olejem" czyli beznadziejny,a co do bramki Larsona to siĂŞ zgodzĂŞ iÂż jest to najpiĂŞkniejszy gol :fak: tych mistrzostw

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 16 Jun, 2004

Wczoraj mog³o doœc so sensacji w meczu Czechy - £otwa, ale czesi wzieli siêw garœÌ i w koùcówce strzelili 2 bramki i wygrali 2:1. Mecz Niemcy - Holandia rozczarowa³ mnie, myœ³a³em ¿e bêdzie to dobry mecz, a by³ cholernie nudny. Wynik 1:1. Dzisiaj zagraj¹ Portugalia z Rosj¹ oraz Hiszpania z Grecj¹.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Wed 16 Jun, 2004

Dobrze zaprezentowaÂł siĂŞ takze Barthez, ktĂłry obroniÂł karnego antybohatera meczu Beckhama.
Nie zgodze sie z tym ze Beckham byl antybohaterem meczu.. Fakt.. nie wykorzystal 11tki ale mecz zagral bardzo niezly (chyba najlepszy zawodnik z wysp w tym meczu..)
Wczoraj odbyÂły siĂŞ mecze grupy C w ktĂłrych najwyÂższe zwyciĂŞstwo odniosÂła Szwecja rozgramiajÂąc BuÂłgarĂłw aÂż 5:0.Szkoda mi BuÂłgarĂłw bo prezentowali ciekawy kombinacyjny football i nie powinni przegraĂŚ tak wysoko,a co do meczu WÂłochĂłw z DuĂączykami to byÂł to chyba najgorszy mecz na tym Euro
Co do Bulgarow- zgoda.. Szkoda ze gdy mieli przewage nie zdolali strzelic gola.. Mogliby zrobic przynajmniej 2 bramki i byloby po meczu.. a tak zrobilo sie 0:5 i wlasciwie koniec szans na wyjscie z grupy (patrzac na gre Dunczykow).. =(

Wlochy- Dania najgorszym meczem na EURO? Bo nie bylo bramek? 150 razy nudniejszy mecz byl pomiedzy Hiszpania i Rosja.. Swietna gra bramkarzy.. i defensywnych pomocnikow..

Szkoda mi Lotyszy.. grali naprawde dobrze.. :( Najpierw glupio stracona bramka a potem juz byla tylko obrona Czestochowy.. Kornilenko (czy jakos tak.. bramkarz Lotwy w kazdym razie) chyba nie byl skoncentrowany do konca meczu.. stad drugi gol dla Czechow..
Mecz Niemcy - Holandia rozczarowa³ mnie, myœ³a³em ¿e bêdzie to dobry mecz, a by³ cholernie nudny. Wynik 1:1.
A mnie mecz nie rozczarowal.. Wiedzialem ze tak bedzie wygladal.. W koncu grali Niemcy.. wielcy wirtuozi i technicy.. Holendrzy zreszta tez pieknej gry nie maja.. ale pomimo to Oranje lubie.. szkoda ze przy stanie 0-1 dla Szkopow bramki nie strzelil van der Vaart.. :( Naprawde niewiele brakowalo..
A Niemcy? 'Kopnij, ja dobiegne'.. czyli grali jak zwykle.. i jak zwykle zdobyli bramke z niczego.. Mam nadzieje ze z grupy nie wyjda.. W fazie play-off chcialbym ogladac ladna pilke a nie kopanine..
Dzisiaj zagrajÂą Portugalia z RosjÂą oraz Hiszpania z GrecjÂą.
Mysle ze Grecja drugiego tak dobrego meczu jak poprzedni nie bedzie miala.. (zreszta tam nie tylko dobrze grali Grecy ale rowniez slabiutko Portugalczycy).. Rosja zagra slabo i tak tez najpewniej zagra w tym meczu.. Nie mam za to pojecia jak moga zaprezentowac sie kopacze z plw. Iberyjskiego.. Zarowno Hiszpanie jak i gospodarze.. Mam nadziej ze lepiej niz zrobili to w swoich pierwszych meczach..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 17 Jun, 2004

fallen one wrote:Mysle ze Grecja drugiego tak dobrego meczu jak poprzedni nie bedzie miala.. (zreszta tam nie tylko dobrze grali Grecy ale rowniez slabiutko Portugalczycy).. Rosja zagra slabo i tak tez najpewniej zagra w tym meczu.. Nie mam za to pojecia jak moga zaprezentowac sie kopacze z plw. Iberyjskiego.. Zarowno Hiszpanie jak i gospodarze.. Mam nadziej ze lepiej niz zrobili to w swoich pierwszych meczach..
Grecja jednak zagra³a dobrze i niepozwoli³a wygraÌ Hiszpanom i ma najlepsz¹ sytuacjê w grupie, bo ostatni mecz w grupie bêdzie gra³a z Rosj¹. Najgorsz¹ ma za to (nie licze Rosji) maja Portugalczycy, którzy musz¹ wygraÌ z Hiszpanami, ¿eby pozostaÌ w turnieju. Aha podczas meczu Rosjan z Hiszpanami moim zdaniem sêdzia pope³ni³ b³¹d wyzuczaj¹c bramkarza rosjan :***: Za to dzisiaj raczej nie bêdzie brakowa³o emocji bo spotkaj¹ siê Francuzi z Chorwatami i Anglicy ze Szwajcari¹.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 17 Jun, 2004

Reki Ovczinnikova nie bylo.. ale nie jest to jakis straszny blad sedziego.. W koncu byl zasloniety a nawet ci, ktorzy ogladali powtorki nie byli pewni czy bramkarz pilki dotknal czy tez nie..

Wlasnie skonczyl sie mecz Anglia- Szwajcaria.. Kopanina.. Szkoda mi Schwarzow.. =( Nie graja w turnieju zle, ale jedna kprzegrywaja.. (podobnie zreszta jest z Bulgaria i Lotwa)
Nie moge zrozumiec trenera Szwajcarow.. Dlaczego w podstawowym skladzie gra emeryt Chapuisat? W obu spotkaniach lepiej prezentowal sie Gygax (czy siakos tak.. :P)

Btw: Czy ktos wie coz to za piosnka leci podczas skrotu kazdego meczu po jego zakoczeniu..?(nie po Polsku.. ale mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi) :)

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 18 Jun, 2004

Fallen One wrote:Btw: Czy ktos wie coz to za piosnka leci podczas skrotu kazdego meczu po jego zakoczeniu..?(nie po Polsku.. ale mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi) :-)
Nie jestem do koĂąca pewien, ale moÂże to jest hymn mistrzostw :-)
Szkoda Âże wczoraj Francuzi nie wygrali z Chorwatami, bo mieli juÂż by awans w kieszeni :lol: . Ale za to dzisiaj odbĂŞdzie siĂŞ super spotkanie WÂłochĂłw ze Szwedami. Szwedzi chyba wygrajÂą.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Fri 18 Jun, 2004

RayNor wrote:Nie jestem do koĂąca pewien, ale moÂże to jest hymn mistrzostw :-)
Tzn.. chodzi Ci o oficjalna piosenke tak? Nie iwem.. byc moze.. ale chcialbym wiedziec kto ja spiewa i jaka jest nazwa tego utworu.. wiec jesli ktos bedzie wiedzial niechaj da znac..
rayNor wrote:Szkoda Âże wczoraj Francuzi nie wygrali z Chorwatami, bo mieli juÂż by awans w kieszeni :lol: . Ale za to dzisiaj odbĂŞdzie siĂŞ super spotkanie WÂłochĂłw ze Szwedami. Szwedzi chyba wygrajÂą.
Francuzi powinni byc szczesliwi ze zremisowali.. mieli duuzo szczescia przy obu strzelonych bramkach.. reka.. szczesliwy rzut wolny.. (no i bledy Tudora.. :/) No i mogli jeszcze stracic 3 bramke w ostatnich sekundach spotkania.. Mornarowi rozregulowal sie jednak celownik..

A co do dzisiejszego meczu.. To ze Szwedzi wygrali z kiepsko grajaca (od straty bramki) Bulgaria wcale nie stawia ich w roli faworyta w tym meczu.. Beda mogli sie czuc szczesliwi jesli zremisuja..

Post Reply