[2004\2005] Europejskie puchary

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Fri 01 Oct, 2004

Porto mia³o z³¹ taktyke w tym meczu, gdyby mieli dobr¹ to by nie dostali, a tak... Co u nich zawodzi³o??
Umiejetnosci.. Porto nie jest zespolem na miare Chelsea..

Legia.. spodziewalem sie porazki Elki.. Ale nie az takiej.. Zawiodlem sie szczegolnie na Borucu (zawalil przy niemal wszystkich bramkach) i Saganowskim..

Amica.. tradycyjnie nie ogladalem..

Wisla.. NIe ogladalem meczu na zywo bo bylem w kinie (na Terminalu.. polecam btw).. Nagralem sobie go na wideo.. Jak obejrze to sie wypowiem.. :)
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 02 Oct, 2004

Fallen One wrote: Wisla.. NIe ogladalem meczu na zywo bo bylem w kinie (na Terminalu.. polecam btw).. Nagralem sobie go na wideo.. Jak obejrze to sie wypowiem.. :)
MoÂże lepiej nie oglÂądaj, nie byÂło co.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 04 Oct, 2004

DÂługo sie wachaÂłem czy napisaĂŚ ten post juz po czasie. Teraz po ochlonieciu po wystepach naszych pilkarzy mozna powiedziec bardzo duzo.
1.Wisla zagrala beznadziejnie.Gruzini wygladali przy nich jak Chelsea. Nie ma co komentowaĂŚ postawy piÂłkarzy gdyÂż oni poczuli siĂŞ jak gwiazdy.Szkoda Âże w polskce toleruje sie takie wlasnie gwiazdy i wroze kazdemu z nich kariere godna Niedzielanowi albo lepiej - Rasiakowi.Niech sie tulaja po swiecie nasze gwiazdy i szukaja pracy w 3 ligowych klbach.
2.Legia - to samo co wisla tylko ze oni nie byli az takimi gwiazdami.Nic dodac nic ujac
3.Amica - najlabszy polski klub w pucharach po slabym i fartownym meczu wygral- odpadnie w fazie grupowej(prawdopodobnie przegra z kazdym)

To tyle - moze za rok awansuja jakies normalne zespoly majace zapal do gry i chcace pokazac swiatu ze oni umia grac.POKAZAC a nie wystepowac w roli faworyta :(
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 04 Oct, 2004

Oj pieprzysz glupoty MiB.. Jedyne sensowne zdanie w Twoim poscie..
3.Amica - najlabszy polski klub w pucharach po slabym i fartownym meczu wygral- odpadnie w fazie grupowej
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 04 Oct, 2004

Takk!!Nadal uwazasz ze Wisla jest dobra albo chociaz srednia!!??Przyjezdzaja jakies buraki z gruzji i cykaja naszych niemilosiernie a ty uwazasz ze to dobry klub.Odwolam sie teraz do najwspanialszego klubu swiata, a wiec REAL MAdryt. Mimo kompletnie z³ej formy i zupe³niej niecheci do gry nie mog¹ (i nie pozwolili) sobie na pora¿kê z jak¹œ Wis³¹ Kraków.Pewnego minimum nie mozna przekraczac i wszyscy o tym wiedza.A Wisla zagrala bezsensownie i beznadziejnie i to wlasnie minimum przekroczyla!!Za to ma u mnie ogrooooooooomnego minusa i degradacje do typowego sredniaka klubowego.(dla porownania przed meczem z Realem uwazalem ja za dobry klub, potem za s³aby z dobrych, ale po Gruzinach......)
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 04 Oct, 2004

Takk!!Nadal uwazasz ze Wisla jest dobra albo chociaz srednia!!??Przyjezdzaja jakies buraki z gruzji i cykaja naszych niemilosiernie a ty uwazasz ze to dobry klub.
Widac ze nie masz zielonego pojecia o orientalnych (z naszego punktu widzenia) ligach.. Dianmo to dobra druzyna.. Od lat wystepuje w Pucharze UEFA z wynikami ktorych polskie kluby moga im tylko pozazdroscic (nie licze pamietnego sezonu Wisly).. Zaden polski klub niedalby im rady.. (w obecnej formie)
Odwolam sie teraz do najwspanialszego klubu swiata, a wiec REAL MAdryt. Mimo kompletnie z³ej formy i zupe³niej niecheci do gry nie mog¹ (i nie pozwolili) sobie na pora¿kê z jak¹œ Wis³¹ Kraków.
Ale co to wogole za porownanie? Real pokonalby Wisle nawet gdyby Merengues grali na wozkach inwalidzkich..NIe ta klasa.. A Dynamo jest sredniakiem europejskim.. tak jak Wisla.. (no.. przesadzam.. jednak sa troszke slabsi..)
Za to ma u mnie ogrooooooooomnego minusa i degradacje do typowego sredniaka klubowego.(dla porownania przed meczem z Realem uwazalem ja za dobry klub, potem za sÂłaby z dobrych, ale po Gruzinach......)
Cos bardzo szybko u Ciebie te kluby sie dewaluuja..

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 05 Oct, 2004

No tak.Moze jeszcze powiesz ze liga gruzinska albo albanska jest na tym samym poziomie co polska!!To by znaczylo BRAK POLSKIEJ PILKI
REWOLUCJA

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 05 Oct, 2004

A to ze Celtic gromi PSG oznacza ze liga szkocka jest lepsza od francuskiej?

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 05 Oct, 2004

Szkocka i tak jest 2 razy silniejsza od polskiej wiec to porownanie akurat bylo z mojego punktu widzenia bezsensowne!!Zadam ci tylko pytanie:
Czy uwa¿asz Wis³ê Kraków(albo innych polski klub) za nawet slaby dobry klub??
REWOLUCJA

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 05 Oct, 2004

Porownanie mialo sens..liga szkocka ma 1-2 kluby wybijajace sie.. czy to znaczy ze owa liga jest silniejsza od francuskiej? NIe.. Na poziomie sa tylko Celtic i Rangers.. Podobnie w Gruzji..

Co to jest 'nawet slaby dobry klub'? :?

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 06 Oct, 2004

Wczoraj rozlosowano grupy w Pucharze UEFA, amica trafiÂła do grupy F i zagra z :
  • Glasgow Rangers
    AJ Auxerre
    Grazer AK
    AZ Alkmaar
Nie trafili do mocnej grupy i mam nadziejĂŞ Âże awansujÂą do dalszej fazy rozgrywek (aw. 3 druÂżyny)

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 06 Oct, 2004

Chyba snisz ze awansuja!!To jest najslabszy polski klub w pucharach a nie wisla krakow
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 07 Oct, 2004

Niby najsÂłabszy klub znaszych w pucharach, a tylko on awansowaÂł. MajÂą szanse awansowaĂŚ, bo przeciez aw 3 druÂżyny, a jeÂśli zdobĂŞdÂą 4 pkt, to majÂą juÂż szanse awansowaĂŚ, tylko niestety muszÂą najpierw tyle zdobyĂŚ :D

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Thu 07 Oct, 2004

Amica ma szanse choĂŚ marne to wierze iÂż godnie zaprezentuje siĂŞ w pucharach i nieda takiej plamy jak WisÂła czy Legia :wink:

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Thu 07 Oct, 2004

Takk!!Nadal uwazasz ze Wisla jest dobra albo chociaz srednia!!??Przyjezdzaja jakies buraki z gruzji i cykaja naszych niemilosiernie a ty uwazasz ze to dobry klub.Odwolam sie teraz do najwspanialszego klubu swiata, a wiec REAL MAdryt. Mimo kompletnie z³ej formy i zupe³niej niecheci do gry nie mog¹ (i nie pozwolili) sobie na pora¿kê z jak¹œ Wis³¹ Kraków.Pewnego minimum nie mozna przekraczac i wszyscy o tym wiedza.A Wisla zagrala bezsensownie i beznadziejnie i to wlasnie minimum przekroczyla!!Za to ma u mnie ogrooooooooomnego minusa i degradacje do typowego sredniaka klubowego.(dla porownania przed meczem z Realem uwazalem ja za dobry klub, potem za s³aby z dobrych, ale po Gruzinach......)
Nie mogÂłem sobie odpuÂściĂŚ..

Jestem ciekaw co byÂś napisaÂł, jesli strzaÂł ÂŻurawskiego w ostatnich minutach byÂłby minimalnie bardziej w lewÂą stronĂŞ. Wtedy padÂłaby bramka i awansowaÂłaby WisÂła. A ja juÂż widzĂŞ Twoje posty: WisÂła jest wielka, tylko ona moÂże coÂś dla polskiej piÂłki zrobiĂŚ. Teraz siĂŞ rozkrĂŞcÂą i zdobĂŞdÂą Puchar UEFA. Pieprzona chorÂągiewka..

A to, Âże WisÂła ma u Ciebie jakiegoÂś minusa to Âżadna strata. Twoje sÂłowa z nawiasu Âładnie pokazujÂą kim jesteÂś. ÂŚmiaĂŚ siĂŞ, czy pÂłakaĂŚ?
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Post Reply