[2004\2005] Europejskie puchary

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 10 Aug, 2004

Ja pobieglem dzis do Totomixa i wysuplalem cala kase z sakiewki.. 500 zlociszy na Real.. (kurs 2 z kawalkiem!) Co prawda Real nie jest jeszcze w optymalnej formie ale mysle ze przynajmniej 3:1 wygra..

PS> PeO- te zdjecia to Ty popelniles tak? Widziales moze Zizou? Przyjechal?
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 10 Aug, 2004

I zrobi³eœ b³¹d :-P Ja te¿ dzisiaj by³em ale STS, ale jeszcze nie postawi³em na mecz Wis³y z Realem za du¿e ryzyko, ale chyba siê skusze. Postawi³em 8 meczy za dyche i do wygrania mam ponad 1000z³ 3majcie kciuki :lol:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 10 Aug, 2004

Trzymamy :) Ale jesli jednak zdecydujesz sie postawic na mecz Wisla- Real to zrob to lepiej w Totomixie a nie STSach- wyzszy kurs..
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Tue 10 Aug, 2004

Fallen - dokÂładnie widaĂŚ na zdjĂŞciach Zidana.
Ja je robiÂłem. ByÂłoby wiĂŞcej, ale skupiÂłem siĂŞ na filmikach.

ByÂłem teÂż na treningu Realu i muszĂŞ powiedzieĂŚ:
- Âże jestem wkurwiony - na ludzi, ktĂłrzy przyszli na stadion WisÂły dopingowaĂŚ.. Real. :evil:
- ¿e nic wielkiego w sumie nie pokazali, oprócz kilku sztuczek. Pewnie na meczu i tak ich nie poka¿¹.
- Âże jak cholera chciaÂłbym, Âżeby WisÂła wygraÂła i utarÂła nosy nie tylko gwiazdeczkom Realu, ale rĂłwnieÂż ich "kibicom".

Na koniec:
"Nie warto spaÌ w nadchodz¹ce noce. Koniecznie trzeba patrzeÌ w niebo, bo z góry bêd¹ spadaÌ gwiazdy. Mrowie gwiazd! Mo¿e paœÌ rekord - prognozuj¹ astronomowie
Rzêsisty deszcz meteorów, który co roku pojawia siê o tej porze, irlandzcy ch³opi nazywali niegdyœ ³zami œw. Wawrzyùca, bo 10 sierpnia przypada rocznica jego mêczeùskiej œmierci. Legenda wprawdzie mówi, ¿e diakon Wawrzyniec przypiekany na wolnym ogniu gin¹³ pogodnie i z uœmiechem na ustach, ale mo¿e w niebie do dziœ roni ³zy nad losem swych oprawców. W tym roku ma rozp³akaÌ siê na dobre.

Astronomowie Esko Lyytinen i Tom van Flandern, ktĂłrzy wsÂławili siĂŞ trafnymi prognozami w zeszÂłych latach, obliczyli, Âże w czasie nasilenia ulewy powinno byĂŚ widaĂŚ ponad 100 meteorĂłw na godzinĂŞ, a sÂą teÂż szanse na 1000 i wiĂŞcej. Podali, Âże najwiĂŞksze oberwanie chmury nastÂąpi w ÂśrodĂŞ ok. godz. 22.50. "

No tak, dokÂładnie wtedy pojawiÂą siĂŞ nowe gwiazdy. Real upadnie.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 11 Aug, 2004

Piêkna opowieœÌ <hlip> a¿ siê pop³aka³em :-P Mam nadziejê ¿e to co powiedzia³eœ siê spe³ni, zw³aszcza ostatnie zdanie :lol:

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Wed 11 Aug, 2004

Ah rzeczywiscie.. widac.. :oops: Nie powiekszalem zdjecia wiec nie zauwazylem..

A co do spadajacych gwiazd.. Nie w tym tysiacleciu.. Gdyby Wisla trafila na jakakolwiek inna druzyne niz Real kibicowalbym Krakusom.. a tak.. bede sie cieszyl (chociaz troszke mniej niz zwykle) ze zwyciestwa 'mojej' druzyny..

Mysle ze bedzie tak jak zwykle.. Bunczuczne wypowiedzi przed meczem ze 'na wlasnym stadionie mozemy wygrac z kazdym!' itp. A po meczu? 0:3 i usprawiedliwianie sie ze przegrac z taka druzyna to nie wstyd.. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu.. Wisla to (niestety) nie Milan czy Arsenal..

Btw: PeO, Plaski.. wybieracie sie na Reymonta?

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Wed 11 Aug, 2004

Wybieramy siĂŞ, ale nie na stadion, bo niestety na bilety nie mogliÂśmy sobie pozwoliĂŚ. BĂŞdziemy w Jamie (WiÂślacka knajpa w hali WisÂły) kibicowaĂŚ WiseÂłce.

ZapamiĂŞtaj sobie Fallen: Nazwiska nie grajÂą.
Real jest do ogrania.

PS: Szkoda, Âże stracisz tyle kasy. :mrgreen:

RayNor
Przypał

W piÂłce nazwiska nigdy nie graÂły i mam nadziejĂŞ Âże i dzisiaj nie bĂŞdÂą ( w zespole Realu oczywiÂście :D ) PodaĂŚ przykÂład? Reprezentacja Grecji :lol:

Fallen One
Poeta

..i jeden taki przypadek w tym stuleciu wystarczy.. ;)

Jeszcze 2 godzinki do meczu.. :) Jestem ciekaw w jakiej formie jest Real.. prawde mowiac nie przygladalem sie w tym roku przygotowaniom do sezonu (czyt. tandetnego tournee ;/).. Enylej.. Z forma czy bez.. Real wyjedzie z Krakowa z tarcza.. :)

Musza.. bo inaczej 5 setek w plecy.. I'll keep my fingers crossed..

RayNor
Przypał

Sorki, ale mam nadziejĂŞ Âże to ty bĂŞdziesz miaÂł w plecy, a nie ja :twisted: WisÂła musi wygraĂŚ, Real juÂż wygrywaÂł teraz czas na nowego "krĂłlewskiego giganta piÂłki" mam nadziejĂŞ Âże to wiÂślacy bĂŞdÂą nazywani "galacticos" od dzisiaj.

Fallen One
Poeta

Wygra Real.. ale chcialbym zeby wymierzyl Wislakom jak najmniejsza kare.. Bedzie fajnie jesli mecz bedzie przypominal mecz Wisla-Barca a nie WIT-Wisla..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 12 Aug, 2004

Ehhhh i co ja mam powiedzieÌ ? :-( Wis³a zagra³a naprawde dobry mecz, wydawa³o siê ¿e graj¹ z równym zespo³em, a nie z zespo³em który jest o dwie klasy lepszy. Szkoda wiœlaków, bo stracili bramki w ostatnim kwartale meczu ( ahh ta 72 min.) Kapitalna zmiana zawodnika na Morientesa ( nie lubie goœcia :-P ) Szkoda ¿e wiœlacy nie wykorzystali dogodnych sytuacji, bo mecz móg³ siê ca³kiem inaczej zakoùczyÌ, a tym bardziej szkoda bramki strzelonej w koùcówce. Có¿ wstydu nam nie przynieœli, a Real bardzo siê napracowa³ by zdobyÌ zwyciêstwo. Teraz tylko czekaÌna rewan¿ i mieÌ nadziejê ¿e tym razem wiœle siê poszczêœci.
PS Âżadnych gwiazd nie widziaÂłem :lol:

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 12 Aug, 2004

Wislacy grali naprawdeniezle..

+ Majdan.. niezawinil przy bramkach.. jedynie raz rozminal sie z pilka ale szczesliwie dla Wisly gola nie bylo..
+ Baszczu.. przypomnial mi sie mecz z Anderlechtem.. jedynie 2 bledy w calym meczu..
+ Glowacki i Klos.. Raz Glowa nie upilnowal Moro = 1 gol.. Ale ogolnie bardzo dobry mecz..
+ Mijailovic.. Byl taki okres gry w ktorym Figo nie mogl go obejsc.. tyle tylko ze to bylo jakies 15 minut..
- Uche- bez formy.. a szkoda.. gdyby to byl Uche z meczow z Lazio to mecz bylby napewno ciekawszy.. No i pewnie podcialby pilke nad Ikerem i Francesco a nie strzelal na oslep..
- Szymek.. Pierwsza polowa zupelnie mu nie wyszla..
+ Cantoro.. jeden z lepszych zawodnikow Bialej Gwiazdy..
- Zienczuk.. Pierwsza polowa byla jeszcze nizela.. w drugiej juz gorzej.. ogolnienie- zachwycil
- Franek.. dokladnie w 7 minucie meczu mowilem kumplowi ze Kasperczak powinien go zdjac i wpuscic Kuzbe.. Szkoda zetrener zrobil to dopiero w 75 minucie..
+ Zuraw.. Pierwsza polowa kiepska.. druga znacznie lepsza..
+ Gorawski.. mile zaskoczenie.. myslalem ze z tak dobrym technicznie rywalem sobie nie poradzi.. ze bedzie biegl wprost na Carlosa lub Figo i liczyl na to ze pilka jakims cudem odbije sie do przodu..
+ Kuzba.. Gral znacznie lepiej niz Frankowski.. Franek to taki krakowski Morientes.. lis pola karnego.. Mie ma pilek wzdluz bramki- nie ma gola.. Kuzba opowinien grac od 1 minuty.. a Franek ewentualnie moglby wejsc tak jak Moro.. pod koniec meczu..
- Kukielka.. nie wiem po co Kasperczak wpuscil go na boisko.. przeciez to nie rozgrywajacy tylko DM..

+ Casillas.. praktycznie bezrobotny.. ale co musial obronic- obronil..
+ Salgado.. bardzo dobry mecz..
+ Carlos.. jw
+ Samuel.. praktycznie nie do przejscia.. Zuraw z Frankiem bali sie mu chyba spojrzec w oczy a co dopiero go obejsc.. prawdziwy El Diablo..
- Pavon.. No coz.. dobrze ze za 6 milionow do Realu przechodzi Coloccini.. :)
+ Beckham.. Pokazal Polakom ze juz powinni zaczac sie bac meczow w el. MS 2006..
+ Figo.. Przez krotki okres gry nie radzil sobie z Mijailoviciem ale potem nie mial juz z nim zadnych problemow..
- Zidane.. Ogolnie nie gral zle.. Ale to nie jest Wielki Zizou..
- Helguera.. Od 2000 roku bez formy.. do wylotu.. Na szczescie przylatuje Vieira.. Ciekawe czy dojdzie tez Xabi Alonso?
+ Raul.. dobry mecz.. w swoim stylu.. troche niewidoczny ale swoja robote robil.. Lowca bramek to on byl jak mial 17/18/19 lat.. teraz obsluguje innych..
- Ronaldo.. porazka..
+ Morientes.. No coz.. 2 gole.. Szkoda ze Camacho za nim specjalnienie nie przepada.. wiec za duzo w 1 skladzie w sezonie nie pogra.. Lepiej dla niego jesli odejdzie z Realu.. dla Realu lepiej jesli Moro zostanie i bedzie Jokerem.. Przyjaciel Raula wiec pewnie zostanie w Madrycie..
- Celades.. Nie jest to wirtuoz pilki.. nic nie pokazal..
+ Guti.. niezla zmiana.. to chyba on mial asyste przy drugim golu?
- Nie zagral Solari.. :(
+ :D Jestem zamoznym czlowiekiem :D

Na Estadio bedzie jeszcze wyzej..

Zal mi troche Krakusow.. Rok temu sklad im sie rozsypal, nie mieli formy.. trafili na Anderlecht z ktorym teraz poradziliby sobie bez najmniejszych problemow.. W tym sezonie.. Dobry zespol, dobrze dysponowany- trafiaja na najlepszy klub na jaki mogli trafic.. A z tego co pamietam to za rok konczy sie Zurawskiemu kontrakt..

PS. Widzialem spadajace gwiazdy.. Biale..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 12 Aug, 2004

Mam nadziejĂŞ jednak Âże wiÂślacy zagrajÂą na estadio przynajmniej tak jak wczoraj, a jesli gwiazda zaÂświeci to kto wie... :D
Gratuluje wygranej, ale ja mam jeszcze 2 kupony :P Nadal mam ten kupon gdzie moge wygraĂŚ 1000 tylko dzisiaj muszÂą wygraĂŚ polskie kluby w PU i D. Zagrzeb :wink:

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Thu 12 Aug, 2004

Czytam sobie wszystkie wypowiedzi po tym meczu i zaczynajÂą mnie niektĂłre ÂśmieszyĂŚ, niektĂłre zadziwiaĂŚ. Przy niektĂłrych to nawet pÂłakaĂŚ siĂŞ zaczyna. Zbiera mnie na jakieÂś refleksje, choĂŚ nigdy siĂŞ tego nie podejmowaÂłem..

WiêkszoœÌ ludzi w Polsce twierdzi, ¿e Wis³a nigdy nie mia³a szans w pojedynku z Realem. Twierdz¹, ¿e Galacticos pokazali nam gdzie jest nasze miejsce w szyku (wskazuj¹c to bardzo niskie). Pojawiaj¹ siê komentarze, które odbieram za bardzo œmieszne - na temat szans innych zespo³ów w pojedynku z Realem. Niektórzy twierdz¹, ¿e Wis³a przynios³a wiêcej wstydu, a Janek T. uwa¿a, ¿e tylko chorzy ludzie mogli wierzyÌ w awans Bia³ej Gwiazdy.
Bardzo du¿o osób wiesza przys³owiowe psy na Mirku Szymkowiaku, Kalu czy MaÌku ¯urawskim. Jednak chyba ¿adnemu z nich nie przysz³o do g³owy, ¿e we wczorajszym meczu Ci zawodnicy mieli zupe³nie inne zadania ni¿ w meczach ligowych. Mimo wszystkich zapowiedzi Szymek wczoraj bardziej poswiêca³ siê w defensywie ni¿ kreowa³ poczynania ofensywne. Maciek ¯urawski siê cofa³ po pi³kê i sam szuka³ okazji do strza³ów. Kalu - tutaj poniek¹d siê zgodzê, ¿e zagra³ s³abo - ale nie zapominam, ¿e on niedawno siê jeszcze leczy³, a to by³ dopiero jego drugi mecz w tym sezonie - zaledwie tydzieù po wznowieniu treningów.
IdiotÂą nie jestem - pomimo tego co mĂłwi i myÂśli Jan T. - byÂły reprezentant Polski. A jako kibic WisÂły przyjmujĂŞ wszystkie gÂłosy krytyki skierowane w stronĂŞ piÂłkarzy rĂłwnieÂż na siebie. Nie zostawiĂŞ ich, Âżeby radzili sobie teraz sami, nadal bĂŞdĂŞ wierzyÂł w koĂącowy sukces. Jutro pĂłjdĂŞ na trening i (w miarĂŞ moÂżliwoÂści) powiem jednemu czy drugiemu, Âże dobrze siĂŞ spisali i jestem dumny, Âże wÂłaÂśnie im kibicujĂŞ. Wstydu mi nie przynieÂśli, a pokazali, Âże w Polsce jest druÂżyna, ktĂłrej naleÂży siĂŞ Champions League.

Na temat szans innych polskich dru¿yn w pojedynku z Realem wypowiada³ siê nie bêdê, bo nie ma to najmniejszego sensu. Mecz meczowi nierówny. Jednak jeœli na polskim podwórku nikt nie jest w stanie nawi¹zaÌ walki z Wis³¹ - to niech kibice wszystkich innych polskich dru¿yn uderz¹ siê w pierœÌ i przyznaj¹, ¿e to dobrze, i¿ z Realem nie gra³a ¿adna inna polska dru¿yna. Niech ciesz¹ siê, ¿e by³a to Wis³a.

Post Reply