[2004\2005] Europejskie puchary

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 03 Aug, 2004

Ale TVP trzyma ludzi w strachu!!A jak sie nie dogada i meczu Realu nie poka¿e, bo to ¿e rewan¿u z WITem nie obejrzymy to jest pewne - ale my polaki mam sk³onnoœci do k³ótni - a jak sie nie dogadaja co do meczu z Realem.To juz bybyl koniec prezesa TVp:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 03 Aug, 2004

Celtic na 1szym miejscu :\... pff w champions world z Liverpoolem przegraÂł 1:5 z Chelsea 2:4... z Manu sie fuxem udaÂło 2:1 wygraĂŚ. Ogladalem te mecze, ale pewnie dlatego sa na 1szym miejscu bo u siebie nie przegrali ilus tam spotkan bla bla bla, a to dlatego ze liga Szkocka jest beznadziejna bla bla bla jedynie 2 zespoly rywalizujÂą o miano najlepszego bla bla bla...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 03 Aug, 2004

Brawo!!Jak ladnie to skomentowales!!A podyskutujmy co by bylo jakby WisÂła dostaÂła z WiTem 7-0??:)
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Tue 03 Aug, 2004

jutrzejszy rewanÂż bĂŞdzie na tvn :)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 04 Aug, 2004

Wiem - widziaÂłem reklame!!!A sÂłyszeliÂście o Pucharze Polski??
REWOLUCJA

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Wed 04 Aug, 2004

Richy wrote:Celtic na 1szym miejscu :\... pff w champions world z Liverpoolem przegraÂł 1:5 z Chelsea 2:4... z Manu sie fuxem udaÂło 2:1 wygraĂŚ. Ogladalem te mecze, ale pewnie dlatego sa na 1szym miejscu bo u siebie nie przegrali ilus tam spotkan bla bla bla, a to dlatego ze liga Szkocka jest beznadziejna bla bla bla jedynie 2 zespoly rywalizujÂą o miano najlepszego bla bla bla...
MĂłwisz o rankingu IFFHS?

JeÂśli tak, to zauwaÂż, Âże taki Real za kaÂżde zwyciĂŞstwo w lidze otrzymuje 14punktĂłw, a Celtic chyba tylko 10, ewentualnie 12. Z remisami jest podobnie: Real - 7, Celtic - 6. Mecze na arenie miĂŞdzynarowej sÂą punktowane w ten sam sposĂłb. KaÂżdy ma wiĂŞc w zasadzie rĂłwne szanse.
A Celtic gra Âładnie od 2 sezonĂłw.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 04 Aug, 2004

Bo nie ma rywala godnego jego!!!Co tam Rangers zdziaÂłajÂą!!!!KiedyÂś to oni rzÂądzili szkocjÂą dzisiaj Celtic!!!W tej lidze sÂą tylko 2 kluby
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 04 Aug, 2004

Oto jak siĂŞ robi ranking klubowy IFFHS: (wiem Âże PeO wmiare wytÂłumaczyÂł :-) )
  • Pierwszy Âświatowy ranking klubĂłw piÂłkarskich ogÂłoszono 1 stycznia 1991 roku i odtÂąd aktualizuje siĂŞ go regularnie na poczÂątku kaÂżdego miesiÂąca.
    Ranking bierze pod uwagê wyniki meczów miêdzynarodowych, ligowych i pucharowych z ostatnich 12 miesiêcy. W przypadku rozgrywania kilku pucharów w danym kraju, uwzglêdnia siê jedynie rozgrywki organizowane przez krajow¹ federacjê pi³karsk¹. Poniewa¿ systemy rozgrywek pucharowych na pierwszych szczeblach ró¿ni¹ siê znacznie, IFFHS bierze pod uwagê jedynie punkty zdobywane od 1/8 fina³u w górê. Punkty przyznaje siê w zale¿noœci od poziomu rozgrywek w danej lidze. W razie wygrania meczu rzutami karnymi dru¿ynie przyznawane jest pól punktu.
    Ligi oceniane s¹ w zale¿noœci od poziomu rozgrywek. Ka¿dy kraj ma przyznany nr wskazuj¹cy na ten poziom. Kluby 'z najwy¿szej pó³ki' otrzymuj¹ po 4 pkt za ka¿de zwyciêstwo, 2 pkt za remis i 0 za pora¿kê. Dru¿yny z poziomu 2 otrzymuj¹ odpowiednio 3, 1,5 i 0 pkt. Kluby z poziomu 3 dostaj¹ po 2, 1 i 0 pkt, a z poziomu 4 - 1, 0,5 i 0 pkt.
    W rozgrywkach miĂŞdzynarodowych wszystkie kluby otrzymujÂą tĂŞ samÂą liczbĂŞ punktĂłw na kaÂżdym etapie rozgrywek niezaleÂżnie od poziomu okreÂślonego dla ich macierzystej ligi. W przypadku remisu obie druÂżyny dostajÂą po poÂłowie punktĂłw. W razie karnych oba zespoÂły dostajÂą po tyle samo punktĂłw.
    Wszystkie rozgrywki kontynentalne - w Europie, Azji, Afryce i strefie CONCACAF - umoÂżliwiajÂą zdobycie takiej samej liczby punktĂłw: 8 pkt za zwyciĂŞstwo, 4 pkt za remis. W eliminacyjnej fazie rozgrywek w strefie karaibskiej i strefie Oceanii przyznaje siĂŞ odpowiednio po 4 i 2 pkt. W turniejach rozgrywanych w Ameryce PÂłd. przyznaje siĂŞ po 12 i 6 pkt, w Europie - 14 i 7 pkt.
    Turnieje miĂŞdzykontynentalne oceniane sÂą w zaleÂżnoÂści od ich wagi. W MÂŚ FIFA przyznawane punkty zaleÂżne sÂą od Âśredniej punktĂłw za zwyciĂŞstwa i remisy w rozgrywkach kontynentalnych.
    Turnieje nieorganizowane przez kontynentalne federacje piÂłkarskie lub nieuznawane przez FIFA, nie sÂą brane pod uwagĂŞ. KaÂżdorazowe przerwanie rozgrywek przed ich ukoĂączeniem zmienia system przyznawania punktĂłw. W celu wyrĂłwnania szans klubĂłw poÂłudniowoamerykaĂąskich i europejskich nie uwzglĂŞdnia siĂŞ wynikĂłw poprzednich meczĂłw rozegranych w danym turnieju.
    Œwiatowy ranking klubów jest precyzyjn¹ klasyfikacj¹ ukazuj¹c¹ rzeczywisty poziom zespo³ów, woln¹ od subiektywnej oceny. Jest wynikiem dog³êbnej analizy, która pozwala okreœliÌ miêdzynarodowy poziom dla ka¿dego kraju
    .
I wszystko na ten temat.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 05 Aug, 2004

Ja tam zadnych tego typu rankingow nie uznaje.. Te rankingi FIFA, IFFHS nadaja sie do Bravo Sport.. Glupota i sztuczne ustalanie kto jest lepsza druzyna..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 06 Aug, 2004

Ale jednak fajnie jest byĂŚ na najwyÂższym miejscu w zestawieniu :-)

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 09 Aug, 2004

No dobra.. Jutro do Krakowa przyjezdzaja Los Merengues.. :D Jaki wynik obstawiacie?

Specjalna adnotacja do PeO..-> Kieruj sie glowa a nie sercem.. :P
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Mon 09 Aug, 2004

3:1

8)
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 09 Aug, 2004

Dla Wisly? :P
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Mon 09 Aug, 2004

JeÂśli wiara czyni cuda musisz wierzyĂŚ Âże diĂŞ uda.

Ja wierzĂŞ.
A ÂśrodĂŞ zedrĂŞ gardÂło i poÂłamiĂŞ kciuki. BĂŞdzie dobrze.
Attachments
PIC00015.JPG
PIC00016.JPG
PIC00017.JPG
PIC00018.JPG
PIC00019.JPG
PIC00020.JPG
PIC00021.JPG

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 10 Aug, 2004

Ja myÂśle Âże bĂŞdzie zaciĂŞty mecz, a wygrajÂą nasi :-P 3:2 OczywiÂście lepiej bedzie jĂŞsli strzelimy wiĂŞcej a stracimy mniej :lol: Ja tam jestem za:!:

Post Reply