[2004\2005] Europejskie puchary

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

Post Reply
RayNor
Przypał

[2004\2005] Europejskie puchary

Post by RayNor » Thu 14 Aug, 2003

WisÂła zaczeÂła gre w eliminacjacj Ligi MistrzĂłw. W 3r. spotkaÂła siĂŞ z zespoÂłem Anderlechtu i niestety przegraÂła 3:1. Po tym meczu WisÂła ma maÂłeszanse na awans do Ligi MistrzĂłw, ale moÂże zdarzy siĂŞ cud :) . Oby za dwa tygodnie WisÂła zagraÂła lepiej.
Ciekawe kto jest waszym faworytem do wygrania LM 2003/2004?
Last edited by RayNor on Wed 17 Sep, 2003, edited 7 times in total.

snoop
Prawie aktywny użytkownik

Post by snoop » Thu 14 Aug, 2003

WisÂła nie awansuje do LM
Wygra Real Madryt
bĂŞde was chciaÂł wszystkich kochaĂŚ!!!

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 14 Aug, 2003

Wisla nie awansuje choc w rewanzu w Krakowie moze wygrac z 2:1. Lige Mistrzow wygra Real (mam przynajmniej taka nadzieje) choc szanse maja takze Juventus i Man Utd.
P.S. Czy Chelsea bedzie wystepowala w tym roku w LM?
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 14 Aug, 2003

wisÂła buachaha nie ma szans a dlaczego? Bo sprzedaÂła to co miaÂła. WidzieliÂście jak ten Âżurawski graÂł w pierwszym meczu? ChciaÂł byĂŚ bohaterem i graÂł na sĂŞpa...szkoda Âże anderlecht nie trafiÂł w pustÂą bramke....byÂło by 4:1....btw nie lubie milicyjnych klubĂłw....a co za tym idzie komunistycznych.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 17 Aug, 2003

Richy, Ty mnie znowu prowokujesz. A WisÂła nie jest klubem.. milicyjnym.

WidzĂŞ, Âże na forum tylko dwĂłch wiernych fanĂłw WisÂły. Pewnie [oprĂłcz mnie..] jeszcze pÂłaski. OczywiÂście, Âże WisÂła awansuje do Champions League. ÂŻaden Anderlecht jej w tym nie przeszkodzi. BĂŞdzie 4:1.. jak za najlepszych czasĂłw.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sun 17 Aug, 2003

WidzĂŞ, Âże na forum tylko dwĂłch wiernych fanĂłw WisÂły. Pewnie [oprĂłcz mnie..] jeszcze pÂłaski. OczywiÂście, Âże WisÂła awansuje do Champions League. ÂŻaden Anderlecht jej w tym nie przeszkodzi. BĂŞdzie 4:1.. jak za najlepszych czasĂłw.
Ja tak¿e jestem za Wis³¹ (da³em na TAK) Wis³a powinna awansowaÌ do LM, ale raczej nie bêdzie jusz tak ja za dawnych czasów (na razie).
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Sun 17 Aug, 2003

Ja rowniez bardzo lubie Wisle i chcialbym aby awansowala, ale jestem realista. Skoro w Brukseli z bolem wywalczyli 3:1 to watpie w cudowne zmartchwystanie Krakowskiej druzyny u siebie. Licze, ze przed wlasna publicznoscia Wiselka wygra (o ile na prawej pomocy bedzie gral Gorawski, a nie Pater) z oslabionym Anderlechtem(zdaje sie, ze nie bedzie gral ich serbski napastnik). Zawsze pozostaje jeszcze przeciez puchar UEFA.
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 17 Aug, 2003

To ja przypomnĂŞ marnÂą grĂŞ i wywalczone z jeszcze wiĂŞkszym trudem 1:4 w Saragossie. Wtedy nikt juÂż nie wieÂżyÂł w awans WisÂły. Wtedy w Krakowie teÂż nie byÂło zbyt mocnej druÂżyny, trener teÂż nie byÂł wyÂśmienity [Orest Lenczyk]. Ale jednak siĂŞ udaÂło choĂŚ od 4 minuty byÂło 0:1..

Teraz sytuacja wydaje siê byÌ podobna. Przecie¿ Anderlecht napewno nie jest w stanie oi¹gn¹Ì pucharowego miejsca w Primera Division [Hiszpania]. A Wiœle uda³o siê pokonaÌ dru¿ynê, która tego dokona³a. Wiara czyni cuda, a nadziej¹ umiera ostatnia.

Jazda, jazda, jazda! BiaÂła Gwiazda!
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 17 Aug, 2003

Peo przecieÂż Anderlecht to jest liga belgijska buachahahahahahhahaha. MĂłwisz Âże wisÂła awansuje, Âżycze szczĂŞÂścia napewno macie szanse jeÂśli ÂŻurawski bĂŞdzie graÂł tak samo jak na wyjeÂździe...ech...aÂż szkoda...byÂło na to patrzeĂŚ...a mecz z omoniÂą?buachahaha 2:2 aÂż Âżal....
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Peo przecieÂż Anderlecht to jest liga belgijska buachahahahahahhahaha.
MoÂże ta liga jest aÂż tak silna Âże rzaden klub polski nie jest w stanie wygraĂŚ z Anderlechtem. :lol: Wiesz moÂże z Manchesterem to nie majÂą szans, ale z klubami z ligi belgijskiej majÂą.

Richy
Przypał

Tak udowodnili to w Brukseli jak przegrali 1:3 :) Pozatym liga belgijska jest ulokowana na 7 miejscu(wyprzedza miedzy innymi lige SzkockÂą, PortugalskÂą, TureckÂą i wiele innych) wiĂŞc caÂłkiem nieÂźle dla porĂłwnania Polska jest na 25 czy 26 miejscu.
Image

RayNor
Przypał

Nie patrz w ten sposĂłb. To dlaczego WisÂła wygraÂła z Schalke, albo z ParmÂą, a przeciez liga Niemiecka i WÂłoska jest wyzej niÂż Polska?!

Richy
Przypał

AleÂż oczywiÂście ,Âże wygraÂła. Dlaczego? Bo miaÂła kim graĂŚ?Rozumiesz? ByÂł np kosowski, kuÂźba, uche(lol). Prawde mĂłwiÂąc bez nich to nie wiem czy...by chociaÂż zremisowali....btw wiecie Âże w meczu z Schalke jedynÂą bramke dla Gelsenkirchen strzeliÂł Polak Tomasz Hajto?:)
Image

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Sun 17 Aug, 2003

Richy wrote:Peo przecieÂż Anderlecht to jest liga belgijska buachahahahahahhahaha.
Eee Richy, Peo chodzilo o to ze gdyby Anderlecht gral w lidze hiszpanskiej to nie osiagnalby miejsca premiowanego gra w europejskich pucharach. :?

A co do awansu Wisly- jesi Krakowianie awansuja to przyzekam ze uklenkne i pocaluje telewizor :D

Richy
Przypał

JeÂśli tak to zwracam honor...ale skÂąd wiesz Âże Anderlecht nie zdobyÂł by takiego miejsca w premiera devision? Skoro wierzysz w awans wisÂły to...myÂślisz ze wszystko siĂŞ moÂże zdarzyĂŚ...;)...a jeÂśli wisÂła wywalczy awans to....hmm....bedziecie mieli racje :P
Image

Post Reply