Juventus

Przecież nie można cały dzień siedzieć przed komputerem

Moderator: RayNor

ace
Oglądacz

Juventus

Post autor: ace » pt 30 gru, 2005

Jak jest milan to czemu ma nie być Juventusu? Piszcie swoich ulubionych piłkarzy itp. :D Ja się waham między Alexem i Zlatanem ale biorąc pod uwagę ostatnią formę to jestem za Alexem

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » pt 30 gru, 2005

Zlatanem Ibrahimowic (chyba tak ) widziałem eurogole na EuroSport co zmucił obrone o jeszcze se piętkom podbił łojezus !!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 30 gru, 2005

boze juve.Nie waz sie tego slowa wypowiadac.Nie powiem ze to najgorszy klub w historii bo wielu mnie zbeszta.Fakt wyniki ma genialne.Ale co to jest za football??10 chlopa stanie pod wlasna bramka i beda sie bronic i w 80 minucie pojada z kontry ktosa strzeli gola i dziekuje po meczu.Swego czasu uwazalem za najnudnoiejszy klub Juve a potem Chelsea.Ale teraz widze ze o ile mistrz Anglii stara sie grac bardziej ofensywniej[troszke do barcy zaczyna sie upodabniac] to wlosi ciagle zostaja na tym zaszczytnym miejscu.Dla mnie to kara ogladac mecze juve.jeszcze o zgrozo puscili mecz Juve-bayern - toz to dwa gowno-defensywne kluby chociaz mecz jako taki byl
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pt 30 gru, 2005

Nosferatu pisze:.Ale co to jest za football??10 chlopa stanie pod wlasna bramka i beda sie bronic i w 80 minucie pojada z kontry ktosa strzeli gola i dziekuje po mecz
To prawie tak jak milan :P Obie drużyny grają prze obżydliwy football. Mają siłę ofensywną ale jednak jak to we włoszech stoją pod własną bramką...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 02 sty, 2008

Uważam, że federacje powinny stosować kary dla klubów prowadzących takie taktyki, gdyż psują sportowe widowisko. Tak samo nie rozumiem dlaczego ktoś wprowadził spalone.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Zablokowany