Nowe anime

Manga & Anime

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
sali
Prawie aktywny użytkownik

Nowe anime

Post autor: sali » śr 20 lut, 2008

Obejrzalem juz pare dobrych anime (DB, Naruto, Bleach, Feate/stay night, Elfen Lied, FMA, Green Green, Death Note) czy ktos moze mi polecic jakies inne fajne anime?

Szymek
Poeta
Kontakt:

Post autor: Szymek » śr 20 lut, 2008

Czarodziejki z księżyca?

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » śr 20 lut, 2008

GTO , Great Teacher Onizuka !

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » śr 20 lut, 2008

Szymek pisze:Czarodziejki z księżyca?
Miało być dobre anime...
Ostatnio zmieniony śr 20 lut, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 20 lut, 2008

Nie gustuję w bleachach i innych naruto czy db, dlatego takie gatunki pominę :) Może się okazać, że to co tu napiszę ci po prostu nie podejdzie, ale spróbuję.
Kolejność przypadkowa, tak jak mi przyjdzie do głowy.
Bokura ga Ita, może jest o kilka odc za dużo, ale bardzo miło wspominam. Nana, warto. Suzuka też była niezła. Air i Kanon (zwłaszcza wersja z (2006), co prawda tu jest delikatna różnica między podobaniem się a gniotem, mi się podobały :) Futakoi Alternative niepozorne a się okazało, że jedno z lepszych jakie widziałem. Touch, stare i długie, ale najlepsze okołosportowe anime jakie widziałem i nie żałuję ani chwili spędzonej przy 101 odc + 2 filmach. Widze, że dałeś green greena, to ichigo 100% może ci się spodobać (sporo lżejsze,ale troche ecchi się znajdzie). I's pure (6odc oav, najnowszy) nie tak dobre jak manga ale przyjemne. Kare Kano dla mnie ciężko się zaczynało, ale potem było tylko lepiej.Last Exile fajne przygodowe anime. Hotaru no Haka. School Rumble 1,2 komedia, dobra. Shakugan no Shana też do oglądnięcia. Haibane Renmei. Kimi Ga Nozomu Eien dobre i mocne. Azumagna Daioh i trochę w podobnym klimacie Ichigo Mashimaro. Honey and Clover obie części. Beyond the Clouds warto naprawdę i jak jesteśmy przy tym autorze to Byousoku 5 Centimeter i Hoshi no Koe. Welcom to NHK i Nodame Cantabile lepsze niż wyglądają po obrazkach :) Ebichu green green to grzeczny i dla dzieci jest przy tym. Video Girl Ai troche przekombinowana końcówka, ale ogólnie ok. the melancholy of haruhi suzumiya
i mushishi. cowboy bebop, vandread obie części, yokohama kaidashi kokou, full metal panic (wszystko), now and then, here and there, martian successor nadesico. Znajdą się jeszcze dwa filmy paprika i toki wo kakeru shoujo, ghost hunt, shinigami no ballad, darker than black, tengen toppa gurren-lagann, sola, lovely complex, higurashi no naku koro ni, Kenkoo Zenrakei Suieibu Umishou (zbliża się do green greena miejscami :) ) oba barefoot gen.
To tak na szybko, jak chcesz to mogę jeszcze więcej wypisać pewnie częśc pominąłem.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 20 lut, 2008

Cowboy Bebop - polecam, swietny humor i ciekawa akcja :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
sali

Chodzi mi o anime w stylu Elfen Lied lub Feate/Stay Night, czyli anime bijące! ^^
A co do Sailor Moon to ostatni raz kiedy to oglądałem wydaliłem całe półtora litra piwa z żołądka xD

Szymek
Poeta
Kontakt:

Post autor: Szymek » śr 20 lut, 2008

Sailor Moony, DB czy inne Naruto to przecież to samo, więc nie rozumiem, o co chodzi. To wszystko bajki dla dzieci.

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » śr 20 lut, 2008

jak bijące to konkretne jest : Rycerze Zodiaku !

Awatar użytkownika
mantis
Poeta
Kontakt:

Post autor: mantis » śr 20 lut, 2008

Koniecznie Slayers, albo jak to w polskiej wersji Magiczni Wojownicy. Akcja toczy się w fantastycznej krainie magii i miecza. Część odcinków można znaleźć na kreskowki.fani.pl
Te anime ma genialny klimat. Jak dla mnie najlepsza kreskówka łącznie z Dragon Ballem.
Rycerzy Zodiaku w ogóle nie trawię ;)
Ostatnio zmieniony śr 20 lut, 2008 przez mantis, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » śr 20 lut, 2008

kapitan jastrząb aka tsubasa - absolutnie kultowe :grin:
Ostatnio zmieniony śr 20 lut, 2008 przez hellcabber, łącznie zmieniany 1 raz.
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
sali

Slayers'ow juz ogladalem kiedys na RTL 7 (pozniej TVN 7) a rycerzy zodiaku to troche za stare sa i kiepska kresks ;/ chodzi mi o cos nowego
Szymek pisze:Sailor Moony, DB czy inne Naruto to przecież to samo, więc nie rozumiem, o co chodzi. To wszystko bajki dla dzieci.
Nie zgodze sie z toba ze sa to tylko bajki dla dzieci jesli kiedykolwiek ogladales jakies anime to powinienes zrozumiec a jezeli nie rozumiesz to chyba brakuje ci troche fantazji xP Gdy jeszcze lecial DB w telewizji po obejzeniu wszystkich odcinkow DB DBZ i DBGT na ostatnimodcinku sie poplakalem ;( Niedawno znowu zachcialo mi sie ogladac i nie dalem rady obejrzec znowu ostatniego bo nie chcialem sie zblaznic przed siostra wybuchajac placzem xDDD

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » czw 21 lut, 2008

Aa no i Soul Hunter - chodź momentami nudny jednak ciekawa bajka ...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Szymek
Poeta
Kontakt:

Post autor: Szymek » czw 21 lut, 2008

Akurat DB oglądałem całą serię, nawet fajne, Naruto też sobie czasem obejrzę. W DB był taki "ciekawy" wątek, jak były te walki z komórczakiem - DB sobie wtedy odpuściłem na parę odcinków, bo te walki były już po prostu nudne (a ciągnęły się jak Moda na Sukces). Co do serii DB:GT - to wg mnie to już było dorabiane trochę na siłę, szczególnie, że już teraz podobno powstają kolejne serie DB.
Jak kogoś interesuje bijące anime, to polecam stronkę http://www.lf2.net - świetna gierka.
Ostatnio zmieniony czw 21 lut, 2008 przez Szymek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sali

Post autor: sali » czw 21 lut, 2008

Ano slyszalem o Soul Hunter ponoc dobre anime chyba sie na nie skusze xDDD. A co do DBGT to sie z toba szymek w pelni zgadzam to juz robienie czegos na sile i nie za bardzo im wyszlo ;/. A co do nowej serii tzw. DB AF to tylko pogloski tej seri nie bylo i raczej nigdy nie bedzie. Co prawda pojawiaja sie na necie mangi z tym tytulem ale jest to tworzone przez fanow. Motyw mangi jest moze ciekawy ale smiem watpic by pojawilo sie anime.

ODPOWIEDZ