Anime Naruto

Manga & Anime

Moderator: RayNor

Killim
Partyjny :-)

Post by Killim » Thu 24 Apr, 2008

Widziałem kilka odcinków z napisami, ale mnie nie wciągnęło. Takie sobie, choć też nie narzekam.

sali
Prawie aktywny użytkownik

Post by sali » Fri 25 Apr, 2008

Zgadzam sie ze naruto jest zaje.... manga. Sloma jesli podoba ci sie naruto to obejzyj tez Bleacha tez jest warte obejzenia. A pozatym to Dragon Ball jest 100% anime.
EDIT: A pokemony czy inne digimony to jakis chory wymysl amerykanskich rysownikow zazdraszczacych slawy japonskiej anime.
Last edited by sali on Fri 25 Apr, 2008, edited 1 time in total.

mantis
Poeta

Post by mantis » Fri 25 Apr, 2008

Jak dla mnie Pokemony, Dragon Ball i Naruto, to japońskie, animowane telenowele. Chociaż wszystkie serie DB oglądałem może z 4 razy... Wciągnęło mnie i kropka ;).

Nie należy również zapominać, że MANGA to styl rysowania (rysunki, komiksy), a ANIME to animacje oparte na krescę jaką jest manga.

Najmniej zapchanym niepotrzebnymi ujęciami jest FullMetal Alchemist. Najlepsze anime jakie do tej pory oglądałem. Najważniejsze, żeby film kinowy oglądnąć dopiero po obejrzeniu serialu.
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

elemek
Oglądacz

Post by elemek » Sat 26 Apr, 2008

Naruto ser 1 byla troszeczke denna ciągle ,,nie poddawaj się" ale Naruto Shipuuden wymiata
PS.wszystkie odc.Naruto i Naruto Shipuuden sa na stronce www.naruto.wbijam.pl
:D

Kormex1107
Oglądacz

Post by Kormex1107 » Mon 01 Sep, 2008

Ja oglądam naruto z napisami druga część jest super i pierwsza część ale w pierwszej jest bardzo dużo niepotrzebnych nudznych odcinków z 50 to bedzie

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Sun 28 Sep, 2008

Kormex1107 wrote:dużo niepotrzebnych nudznych odcinków z 50 to bedzie
Żaby tylko 50. Tam 80 ostatnich to są filery. Czy nudne nie wiem. Nie oglądałem ich.

Post Reply