Anime Naruto

Manga & Anime

Moderator: RayNor

Killim
Partyjny :-)
Kontakt:

Post autor: Killim » czw 24 kwie, 2008

Widziałem kilka odcinków z napisami, ale mnie nie wciągnęło. Takie sobie, choć też nie narzekam.

Awatar użytkownika
sali
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: sali » pt 25 kwie, 2008

Zgadzam sie ze naruto jest zaje.... manga. Sloma jesli podoba ci sie naruto to obejzyj tez Bleacha tez jest warte obejzenia. A pozatym to Dragon Ball jest 100% anime.
EDIT: A pokemony czy inne digimony to jakis chory wymysl amerykanskich rysownikow zazdraszczacych slawy japonskiej anime.
Ostatnio zmieniony pt 25 kwie, 2008 przez sali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mantis
Poeta
Kontakt:

Post autor: mantis » pt 25 kwie, 2008

Jak dla mnie Pokemony, Dragon Ball i Naruto, to japońskie, animowane telenowele. Chociaż wszystkie serie DB oglądałem może z 4 razy... Wciągnęło mnie i kropka ;).

Nie należy również zapominać, że MANGA to styl rysowania (rysunki, komiksy), a ANIME to animacje oparte na krescę jaką jest manga.

Najmniej zapchanym niepotrzebnymi ujęciami jest FullMetal Alchemist. Najlepsze anime jakie do tej pory oglądałem. Najważniejsze, żeby film kinowy oglądnąć dopiero po obejrzeniu serialu.
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

elemek
Oglądacz

Post autor: elemek » sob 26 kwie, 2008

Naruto ser 1 byla troszeczke denna ciągle ,,nie poddawaj się" ale Naruto Shipuuden wymiata
PS.wszystkie odc.Naruto i Naruto Shipuuden sa na stronce www.naruto.wbijam.pl
:D

Kormex1107
Oglądacz

Post autor: Kormex1107 » pn 01 wrz, 2008

Ja oglądam naruto z napisami druga część jest super i pierwsza część ale w pierwszej jest bardzo dużo niepotrzebnych nudznych odcinków z 50 to bedzie

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » ndz 28 wrz, 2008

Kormex1107 pisze:dużo niepotrzebnych nudznych odcinków z 50 to bedzie
Żaby tylko 50. Tam 80 ostatnich to są filery. Czy nudne nie wiem. Nie oglądałem ich.

ODPOWIEDZ