Wasz ulubiony autor i książka

Każdy wie że należy czytać książki

Moderator: RayNor

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 30 May, 2007

Ehhh

A ja tam polecam Sage Wiedźmina "ASa"
Super się czyta!
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Wed 30 May, 2007

Graham Masterton- Zaklęci:) horror jakich mało

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 21 Jun, 2007

Zeby wyjsc na szalenca powiem Tomas Harris ,a zeby pokazac jak lubie sie smiac powiem "paragraf 22" Hellera. Zarowno serie z Hannibalem Lekterem jaki solo z Yosarianem nie sa tak proste jakby sie zdawac moglo. Wiele osob nie umie czytac z emocjami - zajebiscie czerwnoy smok oddzialywuje jesli sie czyta i przezywa (wiadomo bez rzucania sie przez okna) - motywwielkiej nienawisci do zwyrodnialego 2 metrowego 120 kilowego mordercy zabijajcego rodzinny i tu nagle trach jego tragiczna przeszlosc - w pewnym momecie az sie sam nad soba zaczolem zastanawiac czemu ja go nienawidze ale czemu mu wspolczuje??? Heh dobry efekt u mnie na plus - Czerwonego smoka polecam jak nic ;) Co do Paragrafu - wyjatkowe poczucie humoru sie przyda napewno - wiele ludzi stwierdzilo ze ta ksiazka jest glupia ,bo nie zrozumieli badz nie pasowalo im podejscie do tematu wojny. Ja traktuje prawie wszystkie rzeczy i wydazenia z umiarem (jak mawia Tym "ten swiat zasluguje jedynie na to by sie z niego smiac")
Czas przemyśleń i rozważań

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Thu 21 Jun, 2007

Książki dla mnie to strata czasu.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 21 Jun, 2007

Widać :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Sat 23 Jun, 2007

Książki dla mnie to strata czasu.
Muhaha - no wiesz jak by nawet tak bylo to bym sie nie przyznawal - nie zawsze szczerosc sie oplaca :P

Tails
Oglądacz

Post by Tails » Thu 05 Jul, 2007

Ja czytałem ostatnio KOD LEONARDA DA VINCI.Szczerze ją polecam.Powiem tylko że zakończenie jest BARDZO zaskakujące. ;)

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 05 Jul, 2007

o ile ksiązkowy wiedźmin jest fajny o tyle telewizyjny jest gorszy od metalu zamiast srajtaśmy. Kiedyś mój brat miał książke z edykacją od Sapkowskiego ^^.... w powodzi utonęła, albo zgubiła się CHLIP! I tak nie uwierzycie ;]

uwielbiam Pratchetta i właściwie wszystkie dobrze napisane książki Fantasy. I to co Płaski powiedział, że autor się nie liczy byleby książka była dobra ;P

Zaś najbardziej nie trawię Harry'ego Garncarza.... czy jakoś tak ;P (potter to było garncarz czy jakoś tak...).

Najbardziej rozwalił mnie tekst z ksiązki "Ten Obcy" (lektura to była) "...ich członki nie poruszały się" czy jakoś tak. Sens ten sam ;P
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

michalmet
Prawie aktywny użytkownik

Post by michalmet » Mon 10 Sep, 2007

Hmm, ostatnimi czasy najchętniej czytam fantasy, lubię science fiction, jednak nie pogardzę też innymi gatunkami - chyba, że mnie nie wciągnie ;)

Co do autorów... jednego ulubionego nie mam. Za to jest kilku, po książki których z chęcią sięgnę lub polecę. A są to: Juliusz Verne, Stanisław Lem, Andrzej Sapkowski, Terry Pratchett... Od pierwszego bardzo polecam "Tajemniczą wyspę". Świetna książka, po prostu - łyka się ją. Jest tak dobrze napisana, że po prostu ciężko jest się oderwać od niej.
Wiedźmin ma podobną siłę przyciągania... wartka akcja, ciekawy humor i chęć poznania - "co dalej" skutecznie przyciągają czytelnika do dalszej lektury.

Z innych książek, które przeczytałem i zrobiły na mnie wrażenie to m.in. "Rok 1984" George'a Orwella, "Tortilla Flat" Johna Steinbeck'a... a z lektur to pamiętam, że "Krzyżacy" Sienkiewicza (ale dopiero po 200 stronie ...) i "Stary człowiek i morze" Hemingway'a..

@ndreV
Oglądacz

Post by @ndreV » Fri 23 Nov, 2007

Głównie szeroko pojęta fantastyka i science fiction. Ale ulubieni autorzy to zdecydowanie Lem i Sapkowski. Ulubiona książka: "Niezwyciężony" Lema, polecam!!
Image

I pamiętaj [you], warto nas odwiedzić...

Gracze

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 27 Nov, 2007

Twoj podpis mi grozi @ndrev XD
Ostatnio czytam dużo lektur odnosnie gitar elektrycznych i musze lyknąć biografie Slayer'a czytalem troche w empiku - niezla jest ]:->

Post Reply