Jakiej muzyki sÂłuchasz?

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » wt 26 cze, 2007

Peja
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 28 cze, 2007

...tak - ehhh te jego zycie kurweskie w furze za 200tys. i te jego kurewskie pierscienie ze zlota - ciezkie zycie jest rapera-pozera :P ;P
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 28 cze, 2007

Ale zaczynał jako biedny 20 latek. Chwała mu za to, że się dorobił.

Awatar użytkownika
Bones
Partyjny :-)

Post autor: Bones » czw 28 cze, 2007

mike oldfield voyager, bryan adams, shakira, atomic kitten, gorilaz, o-zone,original soundtrack :razz:

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » sob 30 cze, 2007

Chemical Brothers, Linkin Park, Fort Minor, After Forever, Green Day
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » pn 02 lip, 2007

zelek31 pisze:Ale zaczynał jako biedny 20 latek. Chwała mu za to, że się dorobił.
Taaa - ale nie rozumiesz podstawowego faktu - dal sie zrobic w komerche - nawet ja wiem czym jest peja - a jak to on kiedys wyzywal przeciez na media i na meza ktory dal dupy :? Pozatym nbie tyle od niego to bylo zalezne co od wydawcy/producenta - agneta do spraw marketingu.

Tak - wiesz ile zespolow zaczynalo od zera:
Slipknot
Slayer
Metallica
itp itd. - z tym ze Slayer - do tej pory nie jest lubany przez media. BA! dostali grammy ktorego nie odebrali i szczaja na taka popularnosc. Wiesz czemu? Bo nie chca za kase dostac producenta ktory nagra z nimi ballade. Peja zgodzil sie zalozyc "tony" zelastwa wykopywanego niegdys masowo w Afryce(RPA) na swoje palce - dal dowod tego ze latwo go przekupic - wyparl sie tego o czym tak mowil.
Ostatnio zmieniony pn 02 lip, 2007 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » pn 02 lip, 2007

Niektorzy poprostu już zdrobili tyle, ze moga sobie pozwolic na komerche... Peja sie przyczynil do rozwoju polskiego HH więc coś mu sie należy, poza tym ... czy tobie pieniądze nie zmieniły by kursu? A jego ostatnia płyta, nie była aż tak komercyjna :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » wt 03 lip, 2007

HH to muzyka?
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 04 lip, 2007

HH to przesłanie stary.

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 05 lip, 2007

zelek31 pisze:HH to przesłanie stary.
no jesli ty z hh czerpiesz proze w zycie ew. pomysly drobne na przezycie - to ja pierdole w zyciu nawet nie spojrze na plyty z hh XD (NIGDY i tak;)
Niektorzy poprostu już zdrobili tyle, ze moga sobie pozwolic na komerche... Peja sie przyczynil do rozwoju polskiego HH więc coś mu sie należy, poza tym ... czy tobie pieniądze nie zmieniły by kursu? A jego ostatnia płyta, nie była aż tak komercyjna
Wiesz Richy niezgodze sie z toba. Jesli ma sie cos robic dla kasy najlepiej zostajec "szlifiazem" ew "blacharzem". Jesli masz tworczasz i okazujesz sie swoim fana jako ich upragniony odkupicel i wyrzekasz sie czegos by byc prekursorem to jest to czysta sztuka ktora ty rozpylasz niczym spryskiwac na trawnik. W momecie gdy pokzaujesz druga strone medalu na dodatek ktora gardziles to jest swoistego rodzaju fausz i okazanie jednej wielkiej bzdurnej mistyfikacji. Ludzie nie krowy poglady zmieniaj ale wszystko z umiarem - nie zawsze kasa jest dobra - pomaga w zyciu ale nie za wszelka cene ja trzeba zdobywac. Musisz w pewnym momecie powiedziec "nie" okazac swa asertywnosc niezgodzic sie z czyms co zmienia ciebie krzywdzi innych. Wypalasz sie i szukasz czegos nowgo - to tak jak by z zarowek swieczki robic :)
Ostatnio zmieniony czw 05 lip, 2007 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 05 lip, 2007

Zgodzę się z tobą w 30%. Peja zarobił uczciwie, ale dalej pokazuje swój poznański bronx i do tej pory nie zrobił nawet prawka. Jest tym samym Kidem co kiedyś. <o ile zrozumiesz to określenie, bo pewnie nie znasz klasyki>

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 05 lip, 2007

zelek31 pisze:o ile zrozumiesz to określenie, bo pewnie nie znasz klasyki
Taaa klasyka majaca 20 lat - a ty wiesz co to jest TRUMETAL ??? perke - kim jest Kerry King :> nie bo to nie twoja dzialka - a typowo dresiarskie przyslowaia to ja mam na podworku.

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 05 lip, 2007

Widać, że pewnie jesteś jakis długowłosy metal. Szanuję tą kulturę, czasami dla odmiany sam chciałbym być chudym studziakiem albo metalem zataczjącym się po tanim winie ale szkoda mi sylwetki na taki wyskok, a pracowalem na nią latami.

Ty właśnie jesteś metalem pijącym siarczany <--- to Twój portret psychologiczny.

JacekJRM
Partyjny :-)

Post autor: JacekJRM » pt 06 lip, 2007

Ja rozumiem różnie uczciwość w hip-hop'ie, czy techno. Mikserzy często "podkradają" podkłady z ładnych piosek, i w połączeniu z często wulgarnymi, pesymistycznymi cytatami, podkradanymi z ulicy (mówionymi w 3-2 tonach często tych samych permutacjach, co na zachodzie) dając siłę jak slogany propagandowe. Są jak różaniec powtarza się w kółko tą samą melodię, albo słowa jak w przypadku techno. Nie sądzę by normalny człowiek słuchał hip-hopu gdyby nie usłyszał, że to w modzie, albo miał korzenie afrykańskie(w każdym razie egzotyczne). Hip-hopu trzeba się nauczyć słuchać, tak jak metalu, jazz'u, techno, rocka, dedakofonii. Nie zdążyłem hip-hop'u, a może teksty mnie odstraszają, otoczka ludzi krzyczących j.... policję, a może nie jestem literatą. Ostatnio kręcę się wokół syntezatorów, ale lubię każdy kawałek ciekawej, nieniszczącej wolności przez narzucanie komuś swojej wolności muzyki. (nie będę opowiadał o utajonym, lub jawnym sekciarstwem metalu i rocka i naiwnych nieświadomych wiernych)
Ostatnio zmieniony pt 06 lip, 2007 przez JacekJRM, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » pt 06 lip, 2007

zelek31 pisze:Widać, że pewnie jesteś jakis długowłosy metal. Szanuję tą kulturę, czasami dla odmiany sam chciałbym być chudym studziakiem albo metalem zataczjącym się po tanim winie ale szkoda mi sylwetki na taki wyskok, a pracowalem na nią latami.

Ty właśnie jesteś metalem pijącym siarczany <--- to Twój portret psychologiczny.
Widze jak bardzo jestes ograniczony - to ze ktos slucha rowniez mocniejszej muzyki nie znaczy ze jest metalem(pustakiem). Co do szczuplizny - widziales Thomsona, Kinga, Danka Flita (HAHAHAHAHA) ??? - Sam znam paru "medali" ktorzy by cie na palcu podniesli a potem do smietnika wlozyli i smieciarke przyniesli zeby cie wywiozla XD :D
Co do tanich win - wiesz ostatnio je pilem gdy mialem ochote czyli juz nie pamietam wiec dawno to bylo.
A wiesz jaki jest twoj portret psychologiczny: "TABULA RASA"
A co do twoich marzen - BUHAHAHAHA odmiana - a kiedys bedziesz mial ochote przebrac sie za wlasna babcie XD ??
Hip-hopu trzeba się nauczyć słuchać, tak jak metalu, jazz'u, techno, rocka, dedakofonii.
Zgodze sie z toba w 52,564893459% <-zgadnijcie kto tak pisze XD Whatever...
Muzyka to twoj obraz wewnetrzny - sposob na zycie i rozladowanie emocji ,nastrojow - nie tyle uczysz sie jej sluchac (bo nie kazdy moze zrozumiec ta interpretacje i potraktowac "NAUKE" za pozerke - robienie czegos na sile) co musisz ja miec w sobie. Nie kazdy rodzi sie kierowca - i co gorsza z czsem okazuje sie ze wogole sie do tego nie nadaje. Gust, umiejetnosci to cechy wrodzone czesto nie potrzeba obeznania do nich wystarczy praktyka i teoria - po ciupku. Bo jesli bedziesz chcial sie nauczyc czegos czego nie potrafisz i sie nie nauczysz to wiadomo ze jest to strata czasu - ba nawet czasem zycia.
Ostatnio zmieniony pt 06 lip, 2007 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ