Jakiej muzyki sÂłuchasz?

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Fratus
Partyjny :-)

Post autor: Fratus » wt 25 paź, 2005

Co sie tak do mnie przyczepiłeś XUL?W większości tematów gdzie ja piszę,to ty też musisz.I ciągle nabijasz te posty.OK,bez urazy,ale największym nabijaczem postów jest pierpio. :mrgreen:
PS:Oj,sorry za pomyłkę z tym Remstinem:(

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 25 paź, 2005

Hm... melodia jest ważna... tak samo jak tekst. Z tym drugim w wielu piosenkach jest ciężko. Jedynie ManowaR z metalu wpadał mi w ucho jeśli chodzi o głębokość tekstów. Jednak czasy sie zmieniają tak samo ludzie a w tym ja. Osobiście uważam, że wspaniałe teksty pisał 2Pac... pełne przesłania i poruszające. Oczywiście trzeba rozumieć troche angielskiego no i zajżeć do biografii artysty.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » wt 25 paź, 2005

Richy pisze:Hm... melodia jest ważna... tak samo jak tekst. Z tym drugim w wielu piosenkach jest ciężko. Jedynie ManowaR z metalu wpadał mi w ucho jeśli chodzi o głębokość tekstów. Jednak czasy sie zmieniają tak samo ludzie a w tym ja. Osobiście uważam, że wspaniałe teksty pisał 2Pac... pełne przesłania i poruszające. Oczywiście trzeba rozumieć troche angielskiego no i zajżeć do biografii artysty.
Zgadzam sie z tobą w 100% - mnie przykuła twórczość Slipknot'a dzieki dwóm piosenką - Left Behind i Surfacing - pierwasz opowiada o zniszczonym życiu ,druga ma nastawienie antysamobójcze.Ale nie tylko w slipknot można znaleść coś takiego - Polski Sweet Noise z świetnymi tekstami do "Dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz" czy "Nie było".I dobrze że również poruszyłeś sprawę życiorysu ... Autor tekstu do Left Behind opowiada o swojim zniszczonym życiu - i faktycznie gość nie miał łatwo w młodości - bieda związana z miejscem zamiekszkania(des moines - Iowa)akcje typu wyszyscy na niego czy problemy z samobójstwem...Natomiast wkurza mnie postawa rapera który jakoby jest biedny a dał sobie na ręce założyć złote pierścienie ...jego kawałek Reprezętuje biede - mnie totalnie wkurzył...W tekście porusza wartości który totalnie nierozumie.
Fratus pisze:Co sie tak do mnie przyczepiłeś XUL?W większości tematów gdzie ja piszę,to ty też musisz.I ciągle nabijasz te posty
No poto mam konto żeby pisać posty.a z reguły pisze się w tematach najbardziej aktywnych.Uczepiłem się ciebie - bo jesteś Fratus :lol: dla mnie totalnie wchodzisz w du** na upartego(podlizujesz się),próbujesz być smieszny... i w dodatku jesteś zboczeniec - przypominam topic - Imoina...
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » wt 25 paź, 2005

konkretnie i ostro tak trzeba.A co do twojego postu to wg. mnie Peja jest juz takim samym hukem nie bede klnal jak reszta :donie i te inne no moze poza tede ale jego akurat z czystej symatii lubie. Ale wszystko jest na sprzedaz.Z polskiego hh szczerze mowiac uwielbiam sluchac anonimowych [czyt.malo znanych ] artystow.Kiedys sie zasluchiwalem w Ostatni spacer - Bardzo smutna piosenke - badzmy silni - itp itd.
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 25 paź, 2005

XUL pisze:..Natomiast wkurza mnie postawa rapera który jakoby jest biedny a dał sobie na ręce założyć złote pierścienie ...jego kawałek Reprezętuje biede - mnie totalnie wkurzył...W tekście porusza wartości który totalnie nierozumie.
Bo ten o którym piszesz to nie raper tylko ... szkoda słow na niego.
Wracając do 2Pac`a... denerwuje mnie fakt zbijania na nim kasy... gościu prawie 10 lat gryzie piasek, a ludzie bezczelnie przerabiają jego piosenki(bo nie sądze żeby taki osobnik jak 2Pac zgodził się nagrać utwór z Eltonem Johnem) i zgarniają na tym kase... żenujące, co gorsza w tym siedzi jego matka.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » wt 25 paź, 2005

pomijam przeróbki, i pomijając kwestie finansową
gdyby nie jego matka nie usłyszał byś całej masy jego nagrań

[ Dodano: 25 Paź 2005 09:23 pm ]
oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwiam zbijania kasy na jego twórczości,chociaż akurat jeżeli nie jego matka to kto ma do tego prawo (pomijam cały czas przeróbki ,mówie o wydawanych albumach)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » wt 25 paź, 2005

No niestety w naszym teraźniejszym świecie panuje komercha,która nie ma szacunku dla nikogo - nawet dla zmarłych.A co do undergroudnowego stylu bycia - faktycznie jest lepszy ,zespoły grają bo z ich dusz aż cieknie ich zapał,ich pomysły które zlewają się z talentem - można powiedzieć że czasem w świecie muzyki-undergroundowej niema czasu na kase...

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 26 paź, 2005

akurat do kawalka z eltonem nie mam nic[chociaz nie nawidze tego czlowieka] a przez przerobki piosenek 2pac'a wiekszosc ludzi na nowo moze sobie o nim przypomniec.Szczerze mowiac przez ostatnie dwa lata do najnowszego kawalka ghetto gospel[cz jakos tak] wogole o nim nie slyszalem.To samo mozna powiedziec o Kurcie Cobainie[czy jakos tak w kazdym razie kazdy wie o kogo chodzi]
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
robber14
Poeta

Post autor: robber14 » czw 27 paź, 2005

Ostatnio wyszła zaj**ista piosenka Pharella Williamsa i Gwen Stefani, "Can I have it like that?". Warto posłuchać :mrgreen:
Chuck Norris podzielił wodę na trzy równe połowy.

Kopnięcie z półobrotu Chucka Norrisa ma 720s stopni.

Awatar użytkownika
Sloma
Poeta

Post autor: Sloma » czw 27 paź, 2005

Ja zazwyczaj słucham to co mi wpadnie w ucho nie "ważne" czy to metal czy rege czy rap czy disco rusko , słucham tego co mi sie spodoba

PS.dzieki za tytuł bo zapomniałem :D

Szajgon
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: Szajgon » sob 29 paź, 2005

Słucham wiele gatunków : rock ,metal , punk , jazz ,nu jazz ,acid jazz ,reggae ,sound system'y, ska, hip hop ale mam tutaj duze wymagania ,nie moze to byc puste spiewanie o blokach ,ławeczkach i najezdzaniu na policje. Z polskiego to Kaliber 44 ,Fisz i Kopruch słucham .Z zagranicznych beastie boys ,cypress hill , house of pain .Ogolnie to oldskool'owy rap. Uwielbiam muzyke elektroniczną (drum& bass,rave ,ambient ,digital hardcore,neurofunk ,big beat ,jungle ,industrial itp .)
Moze cos ominąłem ale raczej nie. :twisted:

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » wt 08 lis, 2005

Ja podaję od najczęściej słuchanej muzy muzyki:
1. Hip hop
2. Drum Bass
3. Club Techno
4. Jazz
4. House
5. Trance
6. Stary rock
....
ostatnie. Death Metal - tej muzy nie czaje, i nigdy nie poczaje...
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » wt 08 lis, 2005

Uciex pisze:ostatnie. Death Metal - tej muzy nie czaje, i nigdy nie poczaje...
No wiesz mówią że tylko ludzie zacofani się nierozwijają :lol: :P - ale teraz bez jaj(ps.Uciex nie obrażaj się jak coś :P ) ... ale nie chodzi mi o dogryzanie - do tej muzyki trzeba mieć łeb (i do wódy tyż) - w sumie mógł bym się czepić "teraźniejszego" hip hop'u który podkreślam to słowo -DLA MNIE- nie ma nic wspólnego z muzyką - raczej z poezją śpiewaną NIE w rytm czegoś co ma przypominać muzykę ale ja się na hip hopie nie znam więc nie oceniam ile w nim sztuki ile sposobu na zarabianie kasy albo tzw chwilowej mody :wink: - ja zostaje przy swojej muzie nieczepiam się innych jakiej muzyki słuchają ważne żebym ja się czuł w tym "w czym siedze":wink:
A co do czepiania się muzyki ... :lol:
3. Club Techno
Uciex pisze:4. House
5. Trance
:lol: - to niedla mnie ... ale podziwiam ciebie Uciex za wytrwałość (mogę powiedzieć że te rodzaje muzyki które zacytowałem są dla mnie jak dla ciebie Black Metal :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 08 lis, 2005

Ostatnio wczułem się w reagge :). Spodobała mi sie ta muzyka, strasznie wczułem się w jej klimat... dziwne nie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 09 lis, 2005

nie !!zjarales sie o prostu i przejdzie ci za kilka dni :D
REWOLUCJA

ODPOWIEDZ