Page 1 of 7

Tokio Hotel

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by Sloma
Co o tym zespole sądzicie ?? moim zdaniem jakiś zje^^ny szajs na maXa a na vivie cały czas prawie leci !!
no zeby oni chociaż po angielsku śpiewali a tu niemcy ....

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by Nosferatu
shit shit and shit.Shrai czy jakos tak jeszcze sluchac moge ale reszta shit

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by Aturecki
Shit nad Shity!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by dizzyx
Nawet mi o TH nie wspominajcie.... to jest obraza dobrego smaku i gustu. Kolejny zespol dla sfrustowanych nastolatek szukajacych milosci....

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by XUL
No wiesz dizzyx - na temat gustów i smaków się nie dyskutuje do momętu w którym nie krzywdzą one innych(chce przez to powiedziec że wszystkie gusta są sobie równe - nieważne jak rozległe by były - są idealnie równe :wink: )...Ale kit - TOKIO HOTEL - był sobie the rasmus i mamy jego kiepawego następce (obydwa te zespoły są lolne - i przyznam nawet że mam problem z wybraniem tego naj bardziej gównianego :P ).Na teledysku jeden z tych gnoji targa Gibsona (gitare) - targa to dobre słowo - muszę sobie ten ich teledsk nagarać i p rzyjrzeć się dokładniej ... poszukac linek - wiem że gnojek ma wspomaganie - bo inaczej by jeździł pudłem rezonansowym po glebie - moze i z czasem by wywiną orła :D(niech dziękuje reżyserowi - że ukrył druciki :D - wogóle że wto wymyślił :D ).Wokal - no ja wam powiem że takie wokale to tylko zboczki,pedofile i rozwydrzone pozerki uwielbiają(nie chodzi mi tu o obrażanie gustów - no ale kto może lubieć dziecięce śpiewy w rytmnie czegoś na wzór Rock&roll'a - tyle że owiele słabsze i wolniejsze jest to całe ich granie od R&R).Co do ich wizerunku - starają się być "czymś"(do tego zespołu taki wyraz pauje - jak w morde strzelił XD) na wzór PUNK-GOTHÓW - jednak to bardziej przypomina popstyle(ale damski) niż wyżej wspomnianą wspaniałą subkulturę. Ogółem - zespół jest do kitu - nie wróże im długiej przyszłości (chodź nie życze im źle) tak z rok do 2 pograją - pałker okaże sie Józią i zajdzie w ciąże z wokalistą ,gitarzysta weźmie się za narkotyki(ibuprom) i zacznie nielegalnie imprtować mleko w proszku - a basista zmieni się w toster -nieco inny, który będzie robił hod dogi.

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by Aturecki
To nie pierwsze i napewno nie ostatnie takie podsumowanie XULA. Ja się z nim w pełni zgadzam. :wink:

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by Nosferatu
I znowu przeczytalem i znowu apel moglbys sama puente pisac :D :D :D :D Czy sie zgadzam z ta opinia - po czesci,ktos w koncu tego slucha

Posted: Mon 26 Dec, 2005
by XUL
Razmusa tez kiedyś ktoś słuchał :D:D:D:D:D:D:D

Posted: Fri 30 Dec, 2005
by Growlithe
Wiecie lubie TH. Mam tylko 2 piosenki. Jak słuchałem ich koncertu na vivie i ten śpiewał "Durch den Monsun'' TO MAŁO co nie puściłem hafta(nie wiem jak to się pisze).

[ Dodano: 30-12-2005, 21:42 ]
:klotnia:

Posted: Sat 31 Dec, 2005
by szatan
zadne slowa nie opisza takiej zenady jaka jest Tokio Hotel.

Posted: Sat 31 Dec, 2005
by Growlithe
ehh. Chyba znalazłem się w niewłaściwym miejscu i czasie.

Posted: Mon 02 Jan, 2006
by Sloma
każdym fanom tego ścierwa polecam blog !! a widzieliście jak zą za każdym razem przypudrowani i się świecą ?? oblecha !!!

[ Dodano: Pon 02 Sty, 2006 ]
Fotka
spawać mi sie chce ;/;/ bleeee

Posted: Mon 02 Jan, 2006
by DiegoSantana
Drodzy forumowicze! Kiedy wszedłem na powyższy blog, postanowiłem zwrócić uwagę płci przeciwnej malując paznokcie na czarno, stawiając tandetną fryzurkę na żelu i wykrzykując teksty po niemiecku. Niestety spotkałem się z ogólną dezaprobatą - co zrobiłem nie tak? Hmmm?

(Ironia - wypowiedź na temat, który w sposób oczywisty jest tematem negatywnym, wyrażona celowo dla kontrastu w sposób pozytywny i aprobujący, mająca przez to wydrwić dany temat, np. jakąś sytuację lub osobę.)

A ogólnie rzecz biorąc - jeśli ktoś ma dostęp do stacji 4fun.tv, niech poczyta komentarze na czacie - dowiedziałem się, że każdy antyfan tego... ehem... jest zazdrosnym o TALENT tych idiotów gościem, któremu słoń nadepnął na ucho. Hmm... idę słuchać paskudnego szmelcu zwanego U2 i Linkin Park, skręcany nieograniczoną zazdrością. O gustach niby się nie dyskutuje, ale tego nie mogę ścierpieć.

Tymczasem współczujmy Irakijczykom - kiedy Amerykanie usłyszą Tokio Hotel, otrzymają nowe narzędzie tortur (niech Eminem i Christina Aguilera idą w diabły! To jest skuteczniejsze!).

Posted: Fri 03 Feb, 2006
by Edgar
Cóż mogę powiedzieć...
Było backstreet boys, byłojust5, teraz jest tokio hotel...
Kolejny shit, żeby nastolatki mogły się podniecać i mówić, że słuchają metalu (jak jest obecnie przy LP czy LB).
Żałosne...

Posted: Sun 02 Apr, 2006
by mareckuss
Ostanio zmienili imicz, czego sie sie nie robi dla kasy :)
Image