Tokio Hotel

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Fri 12 Oct, 2007

Nosferatu wrote:Ja jestem ich fanem....widzi ktos cos zlego w tym....znam ich 4 piosenki na pamiec a billa uwielbiam...Dis terkerrrr monsummmm....cudna nuta :mrgreen:
Co za wstyd! Jak założyciel Rewolucji może lubić pedalski zespół?!
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 12 Oct, 2007

Bo to R_Ewolucja... hehe... już Ci wstyd za przewodniczącego rewolucji? no ładne mi rzeczy!
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

cienki
Poeta

Post by cienki » Fri 02 Nov, 2007

Podsumujmy:

- Tokio Hotel to pedały a Bill to ich pan i władca który stoi na krańcu świata i zaraz z niego spadnie :mrgreen:

Nielubiący Tokio Hotel : 97%
Lubiący Tokio Hotel : 3%

Więc większość ludzi nie lubi Tokio Hotel (razem ze mną) i mają racje. To jakieś gówniarze(gówniary bo dokładniej to można tak ująć). Tylko jakieś zdesperowane dziewczyny to lubią. Tyle. Koniec!
Image

*ARTU*
Poeta

Post by *ARTU* » Fri 09 Nov, 2007

a wiecie co dodajcie ankietę i zobaczymy ile naprawdę procent wyjdzie ... ja ich nie lubię ale lubię kilka ich piosenek , zresztą czemu piszecie cienki,
cienki wrote:Podsumujmy:

- Tokio Hotel to pedały a Bill to ich pan i władca który stoi na krańcu świata i zaraz z niego spadnie :mrgreen:

Nielubiący Tokio Hotel : 97%
Lubiący Tokio Hotel : 3%
co oni ci zrobili że tak piszesz ?? zabili ci matkę i ojca łyżeczką do kawy ??raczej wątpię , znając ludzi piszecie tak bo inni tak piszą , a boicie się mówić co myślicie bo mogą was wyśmiać ... ::[:
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Tue 13 Nov, 2007

*ARTU* wrote:co oni ci zrobili że tak piszesz ?? zabili ci matkę i ojca łyżeczką do kawy ??raczej wątpię , znając ludzi piszecie tak bo inni tak piszą , a boicie się mówić co myślicie bo mogą was wyśmiać ...
hehe very nice :D Bardzo ciekawa opinia, masz u mnie dwa minusy (a jak wiadomo dwa minusy dają plus). Ale niekoniecznie to może być spowodowane przez strach że ktoś tam wyśmieje Cię z czegoś. Istnieje jeszcze druga rzecz, nosząca nazwę "Owczy Pęd". Polega ona na tym że gdy dana osoba usłyszy coś od przypadkowej (lub nie) osoby, a potem po raz kolejny od drugiej, wtedy zaczyna powtarzać to samo mimo że sama tego nie sprawdzała. Były nawet prowadzone specjalne eksperymenty na ludziach, które udowodniły że każdy niemal człowiek ulega takiemu czemuś mimo że to co widzi/słyszy jest ewidentnym fałszem. Co prawda wyniki mówiły że tego typu sugestiom uległo 100% badanych, ale sądzę że jest nawet jakiś tam procent wyjątków (a te potwierdzają regułę jak wiadomo) które by nie uległy. Do takich ludzi można by zaliczyć osoby z natury nie lubiących sobie podobnych, jakiś samotników lub ze sporym IQ itd. Samych eksperymentów nie będę opisywał, aczkolwiek według mnie były interesujące (wyniki zresztą jak widać - też).
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

cienki
Poeta

Post by cienki » Wed 14 Nov, 2007

Aha czyli że teraz bedzie 4% lubiących! Nasz syn konfederacji dołaczył do wielbicieli. :mrgreen:
Image

*ARTU*
Poeta

Post by *ARTU* » Sat 17 Nov, 2007

cienki wrote:Nasz syn konfederacji dołaczył do wielbicieli
o nie nie nie wrobisz mnie w to ... wielbiciel a słuchacz to dwie różne rzeczy .... ja słucham tego , chociaż nie z mojej mp3 dawno to zniknęło :P lol.... gdy bym był , jak ty to napisałeś
cienki wrote:wielbicieli
w sensie wielbicielem to na kompie miał bym specjalny folder o nazwie th a ściany wytapetowane były by plakatami z członkami zespołu .... a ja tylko ich słucham , na moim kompie znajdziesz tylko 3 ich piosenki i to wszystko z czego dawno już ich nie słuchałem .... zresztą nie możesz mnie posądzać że zaraz rzucam się na kolana przed plakatem Billa i w kiblu z sedesu zrobiłem sobie ołtarz do którego się modle i składam ofiary bożkowi th .... :P
Starscream wrote:znam ich 4 piosenki na pamiec a Billa uwielbiam...Dis terkerrrr monsummmm....cudna nuta
to się nazywa wielbicielstwo :P ja nieznam ani jednej ich nutki na pamięć i bill nie jest w moim guście :p raczej nie lubię facetów a szczególnie wyglądających jak demna chińska podróba wiedźmina :P lol :mrgreen:
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......

cienki
Poeta

Post by cienki » Wed 21 Nov, 2007

Heh, a mój kolo którego już nie lubię (kiedyś to normalnie wchodze do jego pokoju jak do niego przyszedłem i widze jak sie liże z plakatem billa to miałem zemdleć ale się powstrzymałem i automatycznie wypisałem go z listy kolegów) to znał na pamięć każdą ich piosenkę, komp oczywiscie tapeta z th, na scianie plakatow sto tysiecy a na oknach zagrafitowany znaczek th, a na video sobie nagrał koncert ich i słuchał codziennie :mrgreen:

EDIT. A ty ARTU młody jesteś i życia nie znasz :P
Last edited by cienki on Wed 21 Nov, 2007, edited 1 time in total.
Image

hellcabber
Poeta

Post by hellcabber » Wed 21 Nov, 2007

cienki wrote:EDIT. A ty ARTU młody jesteś i życia nie znasz

po poziomie postów twoich i ARTU to stwierdzam że jesteście równolatkami
Last edited by hellcabber on Wed 21 Nov, 2007, edited 1 time in total.
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

*ARTU*
Poeta

Post by *ARTU* » Thu 22 Nov, 2007

no cienki nie przyznałeś się ile masz lat :P

Andreyu
Oglądacz

Post by Andreyu » Mon 26 Nov, 2007

Tokio Hotel fajny zespół, nic do nich nie mam dobre mają piosenki i ogolnie muzyka jest wporządku ten nowy ''1000 Meere'' wymiata

[ Dodano: Pon 26 Lis, 2007 ]
Niedawno wydali płytę ''Scream'' tam są angielskojęzyczne wersje kilku piosenek
http://www.ukoo.net/bbs/attachments/mon ... ig3Hzz.jpg

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 26 Nov, 2007

Kolejny "fan" się znalazł... Po raz kolejny muszę tłumaczyć, że Tokio Hotel to banda homoseksualnych kretynów, których każdy dzień istnienia przynosi szkodę moralną światu, a zwłaszcza Niemcom, podobnie jak afera z Teletubisiami przyniosła wstyd Romanowi Giertychowi (lubi on Teletubisie, nic sobie nie robiąc z oskarżeń pod ich adresem o homoseksualną propagandę - widocznie nie lubi komercyjnych mediów).
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

hellcabber
Poeta

Post by hellcabber » Mon 26 Nov, 2007

ej o gustach się nie dyskutuje: jak lubi to go zostaw...ja w zasadzie nawet nie wiem kto to jest TH i nie mam zamiaru ich poznawać ...

jak na ich krytyka tego zespołu to dużo o nich wiesz,
jak ten przysłowiowy gość co ukradł, który najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"...
Po raz kolejny muszę tłumaczyć, że Tokio Hotel to banda homoseksualnych kretynów
udowadznia to moją teze, typowa gadka-szmatka kogoś kto lubi coś, a nie chce żeby inni o tym wiedzieli i go o to posądzali...
czemu musisz się tłumaczyć? co to jacyś twoi wafle są ,czy co?
Last edited by hellcabber on Mon 26 Nov, 2007, edited 1 time in total.
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

XUL
Poeta

Post by XUL » Tue 27 Nov, 2007

Czytając wypowiedzi Cienkiego zastanawiam się czy on proboje byc smieszny czy jest taki glupi ze snuje te swoje tezy nie majac zadnych argumentow. Piszac ze skreslasz kogos z listy kolegow daltego ze ma swoje zycie... Lol skąd wiesz czy jutro ktos nie bedzie bluzgla tego co ty lubisz ??? i Co wtedy? pozerka? Sam nagle przestaniesz lubi to co lubiales. Gust gustem - sam bluzgam na tokio hotel i na ludzi ktorzy mowia ze to metal - bluzgam na ich brak obeznania w temacie. Co nie znaczy ze kretynami sa wszyscy ich fani - to tak jak mowic ze kazdy arab jest terorysta.... Masz te swoje 13 lat i niech ci bedzie. Ale nikt sie nie smial jak masz juz byc to chociaz nie zartuj.
hellcabber wrote:ej o gustach się nie dyskutuje: jak lubi to go zostaw
Dokładnie ;) <przybij kuflem z browarem^^>
Czas przemyśleń i rozważań

cienki
Poeta

Post by cienki » Mon 10 Dec, 2007

XUL a ile ty masz naprawdę lat?! Czasami masz 30 czasami 19...

EDIT: Ja nie mam 13 tylko 16 :)
Image

Post Reply