Tokio Hotel

Podobno muzyka łagodzi obyczaje ...

Moderator: RayNor

Post Reply
Sloma
Poeta

Tokio Hotel

Post by Sloma » Mon 26 Dec, 2005

Co o tym zespole sądzicie ?? moim zdaniem jakiś zje^^ny szajs na maXa a na vivie cały czas prawie leci !!
no zeby oni chociaż po angielsku śpiewali a tu niemcy ....

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 26 Dec, 2005

shit shit and shit.Shrai czy jakos tak jeszcze sluchac moge ale reszta shit
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Mon 26 Dec, 2005

Shit nad Shity!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

dizzyx
Poeta

Post by dizzyx » Mon 26 Dec, 2005

Nawet mi o TH nie wspominajcie.... to jest obraza dobrego smaku i gustu. Kolejny zespol dla sfrustowanych nastolatek szukajacych milosci....

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 26 Dec, 2005

No wiesz dizzyx - na temat gustów i smaków się nie dyskutuje do momętu w którym nie krzywdzą one innych(chce przez to powiedziec że wszystkie gusta są sobie równe - nieważne jak rozległe by były - są idealnie równe :wink: )...Ale kit - TOKIO HOTEL - był sobie the rasmus i mamy jego kiepawego następce (obydwa te zespoły są lolne - i przyznam nawet że mam problem z wybraniem tego naj bardziej gównianego :P ).Na teledysku jeden z tych gnoji targa Gibsona (gitare) - targa to dobre słowo - muszę sobie ten ich teledsk nagarać i p rzyjrzeć się dokładniej ... poszukac linek - wiem że gnojek ma wspomaganie - bo inaczej by jeździł pudłem rezonansowym po glebie - moze i z czasem by wywiną orła :D(niech dziękuje reżyserowi - że ukrył druciki :D - wogóle że wto wymyślił :D ).Wokal - no ja wam powiem że takie wokale to tylko zboczki,pedofile i rozwydrzone pozerki uwielbiają(nie chodzi mi tu o obrażanie gustów - no ale kto może lubieć dziecięce śpiewy w rytmnie czegoś na wzór Rock&roll'a - tyle że owiele słabsze i wolniejsze jest to całe ich granie od R&R).Co do ich wizerunku - starają się być "czymś"(do tego zespołu taki wyraz pauje - jak w morde strzelił XD) na wzór PUNK-GOTHÓW - jednak to bardziej przypomina popstyle(ale damski) niż wyżej wspomnianą wspaniałą subkulturę. Ogółem - zespół jest do kitu - nie wróże im długiej przyszłości (chodź nie życze im źle) tak z rok do 2 pograją - pałker okaże sie Józią i zajdzie w ciąże z wokalistą ,gitarzysta weźmie się za narkotyki(ibuprom) i zacznie nielegalnie imprtować mleko w proszku - a basista zmieni się w toster -nieco inny, który będzie robił hod dogi.
Czas przemyśleń i rozważań

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Mon 26 Dec, 2005

To nie pierwsze i napewno nie ostatnie takie podsumowanie XULA. Ja się z nim w pełni zgadzam. :wink:
Wszystko co wiem to, to że nic nie wiem, lecz inni myslą że wiedzą tego czego nie wiedzą. Sokrates

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 26 Dec, 2005

I znowu przeczytalem i znowu apel moglbys sama puente pisac :D :D :D :D Czy sie zgadzam z ta opinia - po czesci,ktos w koncu tego slucha
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 26 Dec, 2005

Razmusa tez kiedyś ktoś słuchał :D:D:D:D:D:D:D
Czas przemyśleń i rozważań

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 30 Dec, 2005

Wiecie lubie TH. Mam tylko 2 piosenki. Jak słuchałem ich koncertu na vivie i ten śpiewał "Durch den Monsun'' TO MAŁO co nie puściłem hafta(nie wiem jak to się pisze).

[ Dodano: 30-12-2005, 21:42 ]
:klotnia:
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

szatan
Prawie aktywny użytkownik

Post by szatan » Sat 31 Dec, 2005

zadne slowa nie opisza takiej zenady jaka jest Tokio Hotel.
Ave Satan, Ave Lucifer, Ave Satan, Alla Xul
Ave Satan, Ave Lucifer, Ave Satan, Gigim Xul

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Sat 31 Dec, 2005

ehh. Chyba znalazłem się w niewłaściwym miejscu i czasie.
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Mon 02 Jan, 2006

każdym fanom tego ścierwa polecam blog !! a widzieliście jak zą za każdym razem przypudrowani i się świecą ?? oblecha !!!

[ Dodano: Pon 02 Sty, 2006 ]
Fotka
spawać mi sie chce ;/;/ bleeee

DiegoSantana

Post by DiegoSantana » Mon 02 Jan, 2006

Drodzy forumowicze! Kiedy wszedłem na powyższy blog, postanowiłem zwrócić uwagę płci przeciwnej malując paznokcie na czarno, stawiając tandetną fryzurkę na żelu i wykrzykując teksty po niemiecku. Niestety spotkałem się z ogólną dezaprobatą - co zrobiłem nie tak? Hmmm?

(Ironia - wypowiedź na temat, który w sposób oczywisty jest tematem negatywnym, wyrażona celowo dla kontrastu w sposób pozytywny i aprobujący, mająca przez to wydrwić dany temat, np. jakąś sytuację lub osobę.)

A ogólnie rzecz biorąc - jeśli ktoś ma dostęp do stacji 4fun.tv, niech poczyta komentarze na czacie - dowiedziałem się, że każdy antyfan tego... ehem... jest zazdrosnym o TALENT tych idiotów gościem, któremu słoń nadepnął na ucho. Hmm... idę słuchać paskudnego szmelcu zwanego U2 i Linkin Park, skręcany nieograniczoną zazdrością. O gustach niby się nie dyskutuje, ale tego nie mogę ścierpieć.

Tymczasem współczujmy Irakijczykom - kiedy Amerykanie usłyszą Tokio Hotel, otrzymają nowe narzędzie tortur (niech Eminem i Christina Aguilera idą w diabły! To jest skuteczniejsze!).

Edgar

Post by Edgar » Fri 03 Feb, 2006

Cóż mogę powiedzieć...
Było backstreet boys, byłojust5, teraz jest tokio hotel...
Kolejny shit, żeby nastolatki mogły się podniecać i mówić, że słuchają metalu (jak jest obecnie przy LP czy LB).
Żałosne...
Jeśli coś przychodzi bez bólu, to jaką ma wartość?

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Sun 02 Apr, 2006

Ostanio zmienili imicz, czego sie sie nie robi dla kasy :)
Image

Post Reply