Matrix : Reaktywacja

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Hajper

Matrix : Reaktywacja

Post by Hajper » Mon 19 May, 2003

Co s¹dzicie o tym filmie? Moim zdaniem podobnie jak czêœÌ pierwsza, bêdzie przez jakiœ czas królem filmów S-F.
Matrix jest bibliÂą cyberpunku i nie wszystkim moze siĂŞ podobaĂŚ. Mi podoba siĂŞ ze wzgledu na oszaÂłamiajÂące efekty. Jakie jest wasze zdanie?

CieciuÂŁysy
Prawie aktywny użytkownik

Post by CieciuÂŁysy » Mon 19 May, 2003

...zgadzam sie, ten film bêdzie kolejnym prze³omem œwiatowej kinematografi. Sam jestem ciekaw czy odniesie taki sukces jak pierwsza czêœÌ.
"jutro to dzi¶ tyle Âże jutro" [:

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Mon 19 May, 2003

Na razie nie mam Âżadnego zdania, jak obejrzĂŞ, to pogadamy. A teraz mi nie przeskadzaĂŚ, bo idĂŞ graĂŚ Enter The Matrix...
Last edited by Gunjack on Sun 25 May, 2003, edited 1 time in total.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 19 May, 2003

Ja siê wypowiem jak zobaczê ale przyznam ¿e czêœÌ nie podoba³a mi siê w ogóle, jedynie efekty specjalne. Ale to moje zdanie

WÂłaÂśnie przeczytaÂłem Âże film nie pobiÂł frekwencji Spider-mana w stanach w pierwszym weekendzie, Spider-man zarobiÂł 20% wiĂŞcej od Matrixa. Ale Matrix pobiÂł Spider-mana jeÂśli chodzi o zarobki w dniu premiery.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Wed 21 May, 2003

A tu moÂżecie poczytaĂŚ Âże Matrix moÂże byĂŚ inspiracjÂą dla mordercĂłw:
http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=5 ... xUWT6TXibR

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 21 May, 2003

Taaa pĂłjde na ten film bo bĂŞde miaÂł wejÂściĂłwki za friko ;)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

biohed
Poeta

Post by biohed » Sat 24 May, 2003

ja dzisiaj ogladalem. wedlug mnie OK.wielu mowilo ze jest gorszy od "jedynki"-wedlug mnie obie czesci sa na jednakowym-WYSOKIM-poziomie.

GORACO POLECAM :)
What doesn't kill makes me stronger

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 27 May, 2003

Ten film jest extra. Kto go nie widziaÂł niech szybko biegnie do kina.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Pysi

Post by Pysi » Tue 27 May, 2003

by³em na filmie w kinie ten film jest super efekty i wogóle ... ale jakieœ pó³ godziny filmu bylo strasznie nudne a¿ mi sie ziewaÌ chcia³o
ocena:8/10
yeahh

Hajper

Post by Hajper » Tue 27 May, 2003

widzia³em juz drug¹ czêœÌ matrixa i tak samo jak biohed twierdze ¿e obie s¹ równe i nie nale¿y rozpatrywaÌ która jest gorsza a która lepsza. Obie maj¹ swój niepowtarzalny klimat. Ka¿da z nich jest dobra i moja ocena to 10/10 dla obu czêsci

appis

Post by appis » Wed 28 May, 2003

RozwaÂżacie tylko efekty specjalne ale druga czesĂŚ SUX!!!!!!!!!!! Efekty 5x lepsze niz w jedynce ale to nie wystarcza...... nie jest dobrze pociÂągniĂŞty pomysÂł na ktĂłrym oparta byÂła jedynka. W tym filmie efekty specjalne to jedyne czym moÂżna siĂŞ jaraĂŚ. w dwĂłch sÂłowach:

FILM SPIEPRZYLI!!!!!!

Hajper

Post by Hajper » Wed 28 May, 2003

ehh jak widac nie kazdemu sie to podoba³o. Za³o¿e siê ze nie ogladales wszystkich odcinkow animatrixa i nie przeszed³eœ gry "enter the matrix" bo tylko wtedy mozna powi¹zaÌ dok³adnie fabu³ê 1 i 2 czêœci Matrixa. Nic dziwnego ze ci sie nie podoba³...

A na przysz³oœÌ licz sie ze s³owami...

appis

Post by appis » Wed 28 May, 2003

spox tylko ze film to jedno a gra i animatrix to drugie. Jesli fabuÂła dwuch fimĂłw do siebie nie pasuje (nie mĂłwie Âże tak jest w tym przypadku ale nieco sie zmienia) to coÂś jest nie tak.

co do s³ów nie u¿y³em ¿adnych wulgarnych zwrotów. Jeœli kogos urazi³o to co powiedzia³em to trudno. i dzieki za pomoc z FF7. na p³yty w³aœnie czekam tylko myœla³em ze jest jakis inny sposób.

Pozdrawiam wszystkich maniakĂłwm MATRIXA....... i pamiĂŞtajcie Âżyjemy w rzeczywistoÂści (a moÂże i nie.... kto to wie...)

Nilhir
Poeta

Post by Nilhir » Fri 30 May, 2003

Mogli by daĂŚ coÂś innego, a nie tylko walka, walka i walka.
PoÂłowa filmu to nawalanie siĂŞ z agentami a druga poÂłowa to poÂścig na autostradzie
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 30 May, 2003

dobry film ale jak dla mnie jest w nim za duÂżo zbĂŞdnego gadania i czasem miaÂłem wraÂżenie Âże oglÂądam gwiezdne wojny, te wszystkie rady,konsule itp
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Post Reply