Jakie filmy najchĂŞtniej ogl±dacie??

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Jaki jest Wasz ulubiony rodzaj filmu.

Komedia
10
27%
Dramat
1
3%
Horrory
7
19%
Sensacyjne
2
5%
Thrillery
1
3%
Science-fiction
7
19%
Dokumentalne
0
No votes
Fantasy
5
14%
Inne
4
11%

Total votes: 37

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 26 Oct, 2005

wieksozsc twoich wypowiedzi traktuje jak zart bo wiesz dobrze ze jakbym chcial sie porzadnie odegrac to przypuszcza ze juz przy 3 docince bym wylecial ,korzysztasz z nadanego ci prawa i ja to rozumiem ale to tak jak bicie zwiazanego.
A co do filmu to nadal moim wielkim hitem odkad pierwszy raz go ujrzalem jest The Truman Show i ten film moglbym godzinami ogladac a ogladalem juz .......duzo razy
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Wed 26 Oct, 2005

widzisz,akurat mi powiewa jak traktujesz moje wypowiedzi
szczerze to ja traktuje cię jak błazna,nic więcej,kogoś kto myśli że jest zabawny i wie co to znaczy ironia (a jednyny kontakt z nią miał na lekcji polskiego jak Pani tłumaczyła ),osobe zupełnie nie groźną, która wprowadza troche urozmaicenia na forum.
Widzisz,ja nie mam problemów ze śmianiem się z siebie (tylko co ty możesz o tym wiedzieć, skoro mnie nie znasz ) , jak się z kogoś śmieje to czemu ktoś nie ma się śmiać ze mnie ?
tylko widzisz,troszke samokrytyki.
szkoda że nie pisałeś nic takiego jak sam jeździłeś po innych
jak kali bogu to cacy,ale jak bóg kalemu to już be ?
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Wed 26 Oct, 2005

1:0 dla Plaskiego:)
Dzieci nie kłucić się bo dostaniecie po banie. Poza tym ,,to nie ma nic wspólnego z tym tematem''.
Teraz wam pocisłem:)
ps.
Uważam, że bez nosferatu to forum by umarło...Jest jedną z nielicznych osób na tym forum, które potarfią w takim stylu wypowiedzieć sie i wyśmiac kogoś za pomocą jakiś aluzji;) gdyby go nie było, to kto odważył by się gryść z naszym chlebodawcą;)
pozdro
Last edited by Qtors on Wed 26 Oct, 2005, edited 1 time in total.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Wed 26 Oct, 2005

Ja ostatnio ogladałem Monty Python-Life of Brian.

i jest to zaje..... fajny film ale nadal uwarzam ze The Holy Grail jest lepszy :D

P.S.
Qtors wrote:1:0 dla Plaskiego:)
Dzieci nie kłucić się bo dostaniecie po banie. Poza tym ,,to nie ma nic wspólnego z tym tematem''.
Teraz wam pocisłem:)
masz racje twoja wypowieć wogule nie jest na temat :twisted: :twisted:
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Qtors
Poeta

Wogole to jo no świnto zmorłych jodem odwidzić babcie do wsi.
Ale przysuszyłem. Kto oglądał horror, w którym pewna rodzina (matka z synem i córką) mieszkała w nawiedzonym domu. Na końcu się okazuje, że matka zabiła dzieci, popełniła samobójstwo i to, że teraz sami są duchami. Świetny film. polecam

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Wed 26 Oct, 2005

Qtors wrote:Wogole to jo no świnto zmorłych jodem odwidzić babcie do wsi.

ja mam przynajmniej dysortografie a ty napewno deb....
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Qtors
Poeta

Ale dałem..
Dobra h*j w to. Poprosze bana od pana Płaskiego ponieważ musze się wreszcie zacząć uczyć. Pozaztym to forum coraz bardziej robi się suche.
Na koniec moge was pocałowac w odbyt(zawsze chciałem to napisać)
ps.
Czy po banie będe mógł wchodzic na forum czytać czy w ogole nic??

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 26 Oct, 2005

chyba chodzi ci o Amytyvil czy jakos tak nie chce mi sie sprawdzac.Niezly film cos w stylu Ring chociaz jakos i ten film za bardzo mnie nie przerazil.Co do wypowiedzi plaskiego to :
1.A mnie to wafelek co ty o mnie sadzisz bo nigdy i raczej sie na to nie zanosi naprawde mnie nie poznasz - i naprawde jezeli uwazasz mnie za blazna to nie mam nic przeciwko.Wole byc wesolym w duchu blaznem niz jakims zakompleksionym nastolatkiem wymadrzajacym sie na forach[nie tylko tych].Forum traktuje jak zabawe i jak kazda kiedys sie skonczy[tu zdaje sobie sprawe ze wczesniej czy pozniej uszczyci mnie zaszczy banowania bo stylu wypowiedzi raczej zmienic nie zamierzam.]
2.Potrafie sie smiac z siebie i uzywac ironii ale powinienes wiedziec ze trudno jest oddac jej przekaz w krotkim poscie :!:
3.Podaj mi po kim tak ostro jezdzilem ze sie rozplakal albo poskarzyl tobie??Podaj chociaz jedna osobe??Bo tak samo najezdzam na innych jak i ty
4.Qtors nie wiem czemu uwazasz ze forum by beze mnie uschlo bo tu odchodzily naprawde wielkie osobowosci i jakos forum nadal istnieje i nie trza bylo sie kryc ze swoim przeslanie tylko od razu wali prosto z mostu - w koncu od tego jest forum
Qtors wrote:Na koniec moge was pocałowac w odbyt(zawsze chciałem to napisać)
5.dlaczego znowu zmieniles mi range tamta miala przekaz ta jest nijaka.
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 27 Oct, 2005

Ta też ma... wystarczy chwile pomyśleć... to nie boli na prawde...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 27 Oct, 2005

Jeśli miał bym stawać po czyjejś stronie ... to jednak popieram Nosferatu - powód jeden - z adminem nie wygrasz ,poprostu nie da się.A Nosferatu jednak walczy w sposób bardziej ludzki - nieprzeklina nie narzuca głupich aluzji(BO NIE MOŻE) - a tak wogóle ... DO CHOLERY BĄDŹCIE POWAŻNI!!!TO TYLKO FORUM - zabawa jak by ktoś niewiedział ...Nosferatu jest potrzebny - są ludzie którzy głupieją na forum (ten jak mu tam, z tematem imoina co wyskoczył ...) których trzeba prostować - rodzice danego osobonika tego nie robią - Nosferatu to zrobi - ale potrzebny w tym wszystki jest i plaski - który kontroluje "granice dobrego smaku" w tym że prostowaniu(potrzebny jest i XUL ... tylko po co ???Tego za chiny ludowe jeszcze nie wiem - ale się dowiem :mrgreen: - o mam !!!...jako jedyny ma dyslekcje i inne dysmózgowia :D ) :twisted: - ogółem bądźmy wszyscy dorośli - Nosferatu czasem się hamuj - wiem że palce aż same piszą bluzgi na pewnych ekhem młodych - ale trzeba się powstrzymać i niszczyć gości w sposób jakże piękny,jakże szlachetny - poprostu udawadniać im ich głupotę ani razu nie używając słowa głupi :wink:.A co do plaskiego - jako że jest adminem wierze że jest to gościu z którym można sie dogadać(PRAWDA???Hmm>>>???Można??? :wink: ) i który potrafi przymykać oko na nasze nieszczenie innych(wiem że to chamsko brzmi - ale ja moge obiecać że ze swojej strony czasem i sam siebie pokrytykuję ----- zachowam obiektywizm :wink: )...podsumowując wszystko - plaski i nosferatu dajcie sobie nazgodę i niewracajmy już to tego typu kłutni - są to sprawy niemiłe - publicznie przykro je się czyta :(
Słodki wrote:a ostatnio ogladałem Monty Python-Life of Brian.

i jest to zaje..... fajny film ale nadal uwarzam ze The Holy Grail jest lepszy Very Happy
O tak :D - Holy Grail - jest niesamowity ...czarny rycerz górą!!!BUHAHAHAHAHA albo zając morderca
A z MontyPythona mocne jest jeszcze jak w hoolywood dali występ :D :wink:
Czas przemyśleń i rozważań

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Thu 27 Oct, 2005

XUL wrote:Monty Python-Life of Brian
Kurde na jakim kanale (programie) leci Monty Python ?? bo coś nie moge znaleźć ;/;/

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 27 Oct, 2005

Sloma wrote:Kurde na jakim kanale (programie) leci Monty Python ?? bo coś nie moge znaleźć ;/;/
radzę zapisać się do wypozyczalni kaset video i tam się pytać(wrazie potrzeby zakupić magnetowid) - ...zostaje jeszcze net - ale to już robisz na własną odpowiedzialoność.W TV ostatnio brakło MP ... : ((
Czas przemyśleń i rozważań

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Thu 27 Oct, 2005

ehhh szkoda bo słyszałem że fajne :D:D

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 28 Oct, 2005

Jedyne co w TV leci co jakiś czas to Sens Życia ale żadko i dawno go nie widziałem.

surmonis
Partyjny :-)

Post by surmonis » Wed 16 Nov, 2005

dużo fajnych filmów , science fiction są fajne ale żeby miały sens :0
AAAA:)

Post Reply