Gry i filmy

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 02 Jan, 2006

Ja bym chciał zobaczyć Fallouta zekranizowanego :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Mon 02 Jan, 2006

a ja moze Desperados : Wanted Dead Or Alive, Larrego albo Fable gierka zagrooba !! polecam !!

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Mon 02 Jan, 2006

Ekranizacje gier to zwykle bardzo slabe filmy np. Street Fighter, Wing Commander czy (podobno, bo nie widzialem) Doom.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 02 Jan, 2006

mareckuss wrote:Ekranizacje gier to zwykle bardzo slabe filmy np. Street Fighter, Wing Commander czy (podobno, bo nie widzialem) Doom.
niestety to prawda a jest tak poniewarz filmy te są skirowane do ludzi którzy maja swoja wizje a oni nie akceptuja tego co ktos wymysli lub dlatego ze robia to ludzie co nic o tym nie wiedza :(

P.S. Ja nie grałem w Wing Commandera a film ogladałem i mi się podobał dlatego tak trudno jest im się wybic bo ogladają je osoby które grały w gre a tam nie ma dużo rzeczy które były w grze i im sie to nie podoba :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Zeratul
Prawie aktywny użytkownik

Post by Zeratul » Tue 03 Jan, 2006

Sloma wrote:no i co by było ? ze zergi i protki oraz terki sie budują i atakują się na zmiane ??
NIezupełnie.MOgliby dać przebieg kampanii wszystkich, chwile zawźęcia sojuszu pomiędzy Raynorem i Tassadarem, potem razem by rozwalili Overmid.
En taro adun, all.
Image

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Tue 03 Jan, 2006

wiele zeczy mogliby ale problem w tym ze oni chca krecic tak jak oni to widza maja gdzies oczekiwania graczy

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Tue 03 Jan, 2006

marosan wrote:wiele zeczy mogliby ale problem w tym ze oni chca krecic tak jak oni to widza maja gdzies oczekiwania graczy
niestety to jest prawda i dopuki tak bedzie te filmy beda klapą :P

jawek
Oglądacz

Post by jawek » Wed 04 Jan, 2006

A ja bym chcial zeby powstal film GRAND THE AUTO

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Wed 04 Jan, 2006

i niby co by mial pokazywac?? a tak btw to bys nie mogl go nawet obejrzec:P

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 05 Jan, 2006

włacha niby poco gta - wiele jest filmów gangsterskich - pozatym nie wyglądał by tak jak gra -_-.A co do filmów na podstawie gier - Gran Turismo :D <joke> :P XD ... nie no bez jaj - Final Fantasy 8 (7 zrobili to czemu nie 8?) i Tekken (BYLE NIE W WERSJI ANIME! - bo taki ponoć już jest)

[ Dodano: Czw 05 Sty, 2006 ]
Ps.
No może nie tyle ff7 co advent child - czyli kontynuację fabuły z gry - ale z 8 też można by tak zrobić :P
Czas przemyśleń i rozważań

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 06 Jan, 2006

ha ha ciekawe czy o most wanted cos bedzie....szybcy i wsciekli to sredni film i umiejsza tej wspanialej gierce
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Luke el Luke
Partyjny :-)

Post by Luke el Luke » Fri 17 Mar, 2006

volume wrote: Hehehe dobre. Film Pacman
No a może on ma tylko taki tytuł??:P

Post Reply