Ulubiony polski film

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 30 Dec, 2005

XUL wrote:Sloma napisał/a:
XUL masz coś do Na Wspólnej ?? hihi ja to oglądam !!! i jest to jedyny serial ( z tego gatunku) który oglądam (oczywiście jedyny polski)

Wiesz a mam! Bo ten serial jest durny :p - jak każdy serial w TVN,Polsricie i innych Polskich telewizjach Razz
eh bo poprostu wszystkie te seriale są denne jak stare kalosze :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Sloma
Poeta

Post by Sloma » Fri 30 Dec, 2005

dobra teraz was zagasze !! zejbisty film 40-sto latek !! widzieliśćie kiedyś ? dobry serialik najlepsze było jak stali po robaki na ryby :D

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 30 Dec, 2005

omg.Szczerze mowiac zaden polski film nie nalezy do mojej listy wszechczasow, ale najchetniej i najwiecej ogladalem PIANISTE[zwlaszcza momenty jak juz do getta sie przeprowadzil] ,Kogiel-Mogiel 2 czyli Galimatias [zaczepista jest ta babka z plebanii co gra gosposie] i uwaga hit .........zwasze pamietam ze mnie bawil 13 Posterunek - zdjae sobie sprawe ze to nie jest film ale serial wymiata.Czarus wymiata poza tym maja kapitalne niektore dialogi
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

mareckuss
Przypał

Post by mareckuss » Fri 30 Dec, 2005

Nosferatu wrote:omg.Szczerze mowiac zaden polski film nie nalezy do mojej listy wszechczasow, ale najchetniej i najwiecej ogladalem PIANISTE[zwlaszcza momenty jak juz do getta sie przeprowadzil] ,Kogiel-Mogiel 2 czyli Galimatias [zaczepista jest ta babka z plebanii co gra gosposie] i uwaga hit .........zwasze pamietam ze mnie bawil 13 Posterunek - zdjae sobie sprawe ze to nie jest film ale serial wymiata.Czarus wymiata poza tym maja kapitalne niektore dialogi
Pianisty nie mozna nazwac polskim filmem (moze czesciowo - krecili w Polsce no i czesc obsady to Polacy), a Polański jako rezyser to wiekszosc swojej kariery spedzil za granicą (w USA, Francji). Typowo Holywoodzki rozmach, amerykanska kasa itd. Gdyby to nasi chcieli nakrecic film o Szpilmanie to pewnie wyszlo by cos pokroju "wielkich superprodukcji" (Ogniem i mieczem, Quo Vadis LOL)
Co do 13 Posterunku to dla mnie również jest to jeden z ulubionych seriali, a niektóre numery to do dzisiaj zwalają mnie z nóg, szczególnie z dwójki ("Kto tu Mieszko?")

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 31 Dec, 2005

mareckuss wrote:Pianisty nie mozna nazwac polskim filmem (moze czesciowo - krecili w Polsce no i czesc obsady to Polacy), a Polański jako rezyser to wiekszosc swojej kariery spedzil za granicą (w USA, Francji). Typowo Holywoodzki rozmach, amerykanska kasa itd.
dokładnie to nie jest polski film :P
Sloma wrote:dobra teraz was zagasze !! zejbisty film 40-sto latek !! widzieliśćie kiedyś ? dobry serialik najlepsze było jak stali po robaki na ryby
a czym mnie zagasileś?? ja mówie że wszystkie opery mydlane są do kitu :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Zeratul
Prawie aktywny użytkownik

Post by Zeratul » Sun 01 Jan, 2006

Jak rozpętałem 2-gą wojnę światową.
Image

klaudek12
Prawie aktywny użytkownik

Post by klaudek12 » Mon 17 Jul, 2006

moim polskim filem jesttylko mnie kochaj Image

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 17 Jul, 2006

Widze że jakiś sabotażysta, odkopuje tematy które piasek czasu już zakrył 5-8 miesięcy temu.
Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie wiadomo który temat się trzyma w ryzach, a który już dawno umarł śmiercią naturalną.
Klaudek12 mam dla Ciebie dobrą radę. Nie warto tracić czasu, na wydobywanie starych tematów, bo są bardzo nikłe szanse żeby ktoś się nimi znów zainteresował. W końcu były przerabiane przez długi okres czasu. Poprostu mało kto się teraz tym zainteresuje, jakie ja,Ty mamy ulubione Polskie filmy. Co prawda są nowości, ale lepiej by było wprowadzić bardziej konkretny temat np. co sądzicie o tym filmie (ale musi być nowy, np. ten który wymieniłeś).
A wypowiadanie się na temat filmu "Leon Zawodowiec", jest bezsensu, bo ten film już był wertowany setki razy, no i jak sam widzisz niewiele osób odpowiedziało. Radze Ci uczestniczyć w tych tematach które są na topie, i mają ciągle coś w sobie co pobudza ludzi do pisania.
Co prawda rozpisałem się, no ale tym młodszy wiekiem, tym bardziej trzeba wyjaśnić daną rzecz. A sprawę trzeba zamknąć, by nie zrobiło się lekkiego bałaganu na forum i żeby nie znalazł naśladowców.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

banan47
Oglądacz

Post by banan47 » Sun 30 Jul, 2006

"Miś" i "Brunet Wieczorową Porą" wymiatają
Image

Grzyb8
Partyjny :-)

lol

Post by Grzyb8 » Sun 30 Jul, 2006

Mój ulubiony film to Kingsajz.

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 01 Aug, 2006

Ja lubię oglądać Killerów 2-óch - nie tylko w telewizji, ale także na wideo (nagrałem ten film na kasecie ;-)).
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 02 Aug, 2006

Starscream wrote:...ale także na wideo (nagrałem ten film na kasecie ).
Nie ma to jak iśc do przodu z nową technologią :]
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Thu 03 Aug, 2006

RayNor wrote:
Starscream wrote:...ale także na wideo (nagrałem ten film na kasecie ).
Nie ma to jak iśc do przodu z nową technologią :]
e tam ja tez mam wideo hmmm ale gdzie w piwnicy eee gdzie ono jest .... znalazlem ... a po co to ma taki duzy otwor przeciesz CD jest za male aby wejsc.... ech głupie to wideo...
Last edited by Słodki on Thu 03 Aug, 2006, edited 1 time in total.

Post Reply