Ring

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Post Reply

KtĂłra wersja filmu Ring byÂła lepsza??

japoĂąska
2
29%
amerykaĂąska
2
29%
Obie byÂły dobre
3
43%
Obie byÂły sÂłabe
0
No votes

Total votes: 7

Kumagoro
Poeta

Ring

Post by Kumagoro » Sun 06 Apr, 2003

Mam takie pytanie: ktĂłra wersja filmu Ring podobaÂła Wam siĂŞ bardziej : japoĂąska czy amerykaĂąska - o ile w ogĂłle widzieliÂście ten film.

Hajper

Post by Hajper » Sun 06 Apr, 2003

obie czesci tego fantastycznego filmu byly poprostu cudowne... dawno nie bylo horroru ktory moglby mi sie podobac... Ring zmienia z³¹ passê horrorów które jak kazdy wie - ostatnio s¹ kiczowate. Japonski ring byl swietny a jak potem obejrzalem amerykanski to mi mowe odjelo i nie moge do dzis wyjsc z podziwu.... POLECAM GOR¥CO TEN FILM

Kumagoro
Poeta

Mi teÂż oba filmy strasznie siĂŞ podobaÂły, chociaÂż troszkĂŞ bardziej pierwowzĂłr czyli japoĂąski ale moÂże dlatego Âże japoĂąkÂą wersjĂŞ widziaÂłem pierwszÂą. Ostatnio widziaÂłem teÂż KrÂąg 2, film rĂłwnie dobry jak jedynka POLECAM. A juÂż niedÂługo bĂŞde miaÂł Ring 0 juÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ.

Hajper

Post by Hajper » Sun 06 Apr, 2003

Jaki Ring 0?? Ja myslalem ze sa tylko te 2 ringi... a ten zero to jakas wersja wloska czy hiszpanska?? hehe

A tak na serio Co to za ring... jakis najnowszy czy najstarszy?? i kto go wyrezyserowal - jakie panstwo

Kumagoro
Poeta

Ring 0 jest japoùski tak samo z Ring 2. Nie wiem czy widzia³eœ 2?? Jak nie to powiem tylko yle ¿e akcja 2 toczy siê od razu po wydarzeniach w 1?? Jak chcesz wiedzieÌ wiêcej to napisz. A Ring 0 nie jestem pewien bo tylko s³ysza³em jest o powstaniu kasety i wydarzeniach które s¹ na kasecie i jest to najnowsza czêœÌ.

jasiek
Prawie aktywny użytkownik

Post by jasiek » Mon 28 Jul, 2003

WidziaÂłem tzlko amerykaĂąski Ring. KupiÂłem go teÂż i jest wspaniaÂły.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 28 Jul, 2003

Ja juÂż widziaÂłem wszystki3e 3 czĂŞÂści japoĂąskiego KrĂŞgu i muszĂŞ przyznaĂŚ Âże sÂą Âświetne, jedynka o wiele lepsza od amerykaĂąskiego.

Post Reply