Page 1 of 1

Filmy made in Asia

Posted: Fri 14 Nov, 2003
by Kumagoro
Kolejne filmy z Azji trafiÂą do polskich kin, bĂŞdÂą to:
:arrow: Dark Water ( Honogurai mizu no soko kara)
- horror twórcy trylogi Ring opowiadaj¹cy o matce z córk¹, która przeprowadza siê do taniego mieszkania. Po czasie z mieszkania wy¿ej zaczyna kapaÌ woda a mokra plama z dnia na dzieù staje siê coraz wiêksza jednak do mieszkania nie mo¿na wejœÌ. Po czasie w bloku zaczyna pojawiaÌ siê duch zmar³ej dziewczynki która mieszka³a w mieszkaniu z którego kapie woda. Film trafi do polskich kin w listopadzie. Po obejrzeniu ca³ej trylogi Ring mysle ¿e jest na co czekaÌ.
:arrow: Shaolin Soccer (Siu lam juk kau) to drugi film który trafi do naszych kin ale w lutym. Shaolin Soccer jest to po³¹czenie Matrixa z kapitanem Tsubas¹. Jest to komedia opowiadaj¹ca o druzynie pi³karskiej która wykorzystuje tajniki wschodnich sztuk walki do gry w pi³kê no¿n¹. Film jest wart zobaczenia, szczególnie warte jest zobaczenia to co oni wyvczyniaja na boisku.

Posted: Fri 14 Nov, 2003
by volume
Ten Shaolin Soccer to juÂż dawno w Divixie jest. Bieda.

Posted: Fri 14 Nov, 2003
by Kumagoro
Wiem Âże jest bo sam widziaÂłem (film miaÂł premierĂŞ w Azji prawie rok temu) i film mi sie podoba. A Dark Water jeszcze nie widziaÂłem.

Posted: Sun 27 Feb, 2005
by Keikuz
Tylko nie ktore filmy "made in Asia" sa warte polecenia (Nakrecone ok. 2000 roku(ale nie wszystkie(niektore stare tez nie sa zle))) a w niektorych naprawde trza sie zastanowic czy to komedia czy sensacyjny Np. Fatalne wakacje (Grupka wczasowiczow wyrznela pol chin :))

Posted: Wed 07 Sep, 2005
by Ryhu
Stare kino z Hong Kongu (: z Jacie Chanem (: to sa prawdziwe filmy mady by asia :twisted:

Posted: Wed 07 Sep, 2005
by Richy
Policyjna opowieść :)

Posted: Thu 08 Sep, 2005
by Nosferatu
Najlepsze sa chinskie duchy oraz wszystkie z bollywood

Posted: Sat 01 Oct, 2005
by Keikuz
Oglądałem "Chinśkie Duchy II" śmieszny film :D. Ostatnio kolega pokazal mi poczatek pewnego filmu(cube czy cos takiego)(of koz made in asia)w którym przez piersze dziesięć minut aktor caly czas strzelał i magazynek zmienił kiedy scena się już zakończyła(wsiadł do furgonetki), cóż wfrustrujące, rozumiem jeśli byłby to jakiś stary film ale nie był