Bruce Allmighty

Filmy ,filmy i może jeszcze filmy

Moderator: RayNor

Post Reply
Fallen One
Poeta

Bruce Allmighty

Post by Fallen One » Fri 15 Aug, 2003

Bruce Wszechmogacy - Byl juz ktos na tym? Bo nie wiem czy warto :?
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 15 Aug, 2003

ogl¹da³em to jakiœ miesi¹c temu,fajny film ,ale bardzo schematyczny (przynajmniej dla mnie) ,jednak warto ogl¹dn¹Ì
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 15 Aug, 2003

StaroÌ na p³ycie mia³em doœÌ dawno. W sumie to œmieszny jest...np jak gada³ z bogiem ;)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Hajper

Post by Hajper » Fri 15 Aug, 2003

mam ten film ogladalem jakis czas temu. Fajny ale nie rewelacyjny. akurat dla mnie centralny sredniak. do kina szkoda kasy poczekaj ktos bedzie mial na CD to sobie pozyczysz

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Sat 16 Aug, 2003

OK, czyli bez rewelacji? No to sciagne go sobie lepiej z jakiegos wareza.
A Termiego 3 ktos ogladal? Po zajawkach w telewizji chcialem sobie podciac zyly...
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Dziad135
Prawie aktywny użytkownik

Post by Dziad135 » Sat 16 Aug, 2003

szkoda czasu na T3 w/g mnie, ogl¹da³em to i myœle ze to najgorsza ze wszystkich czêœci, niby nasycone efektami ale zero dreszczyku podczas pogoni jednego terminatora za drugimi, od dwójki ró¿ni siê motywem obrony przez terminatorem z przysz³oœci, wprawdzie ci¹gle chodzi o to ¿e ten koleœ bêdzie przewódc¹ maszyn, ale jest troche zmodyfikowany ten motyfff ;), pozatym ró¿ni sie miejscami akcji oraz p³ci¹ terminatora, wiadomo o którego chodzi, pozdoffffffffka
Imperare sibi maximum est imperium

Maj±c dwadzie¶cia lat my¶laÂłem tylko o kochaniu.
Potem kochaÂłem juÂż tylko my¶leĂŚ.

PrzeciwieĂąstwem prawdy pÂłytkiej jest faÂłsz,
przeciwieùstwem prawdy g³êbokiej mo¿e byÌ inna g³êboka prawda.

Hajper

Post by Hajper » Sun 17 Aug, 2003

t3 jest bomba. Dla mnie stoi dokladnie na rĂłwni z drugÂą, rewelacyjnÂą (a moze rewolucyjnÂą :) ). Na pewno fabuÂła nie jest naciÂągana. efekty co prawda sÂą swietne a terminator (ten drugi :P ) jest swietny:-) moj poprzednik nie wspomniaÂł o fabule ktĂłra na kazdym kroku zaskakuje! Zakonczenie bylo jednak totalnym porazeniem! oczywiscie najlepsze zakonczenie ze wszystkich terminatorow jak dla mnie:-). JedynÂą wadÂą jakÂą narazie wyhaczyÂłem jest tylka ta, ze nie ma tej muzyki ktĂłra leciaÂła na poczÂątku w jedynce i na koncu w dwĂłjce. Mimo wszystko oglÂąda sie swietnie. Jeden z lepszych filmow jaki ostatnio ogladalem!

Dziad135
Prawie aktywny użytkownik

Post by Dziad135 » Wed 20 Aug, 2003

Hajper wrote:moj poprzednik nie wspomniaÂł
:wink: o tym, ¿e zarówno jak i w jedynce, dwójce czy tesh 3 jest jeden i ten sam schemat akcji, czyli chocia¿ ten z³y :evil: terminator jest blisko zabiÌ g³ównej(czy w T3 g³ównych) postaci to wiadomo ¿e to mu siê nie uda, wiadomo tak¿e jakie zakoùczenie bêdzie, chocia¿ szacunek dla tych co zmodyfikowali zakoùczenie T3, jest ono zaskakuj¹ce w porównaniu z poprzednimi czêœciami i wsumie tylko to zakoùczenie mi siê z ca³oœci podoba³o ;)
pozdro
Imperare sibi maximum est imperium

Maj±c dwadzie¶cia lat my¶laÂłem tylko o kochaniu.
Potem kochaÂłem juÂż tylko my¶leĂŚ.

PrzeciwieĂąstwem prawdy pÂłytkiej jest faÂłsz,
przeciwieùstwem prawdy g³êbokiej mo¿e byÌ inna g³êboka prawda.

Szarki55
Poeta

Post by Szarki55 » Fri 10 Sep, 2004

Ja Mam Na PÂłycie Ale Z Napisami Warto zobaczyĂŚ moment wyjÂśca maÂłpy z d**y :fak:

Muj Smoczek http://www.vastnet.co.uk/~777/dragons/d ... d=szarki55

Post Reply