Czy kto¶ juÂż graÂł w Project IGI 2 Coverstrike ???

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
Camillo
Prawie aktywny użytkownik

Czy ktoÂś juÂż graÂł w Project IGI 2 Coverstrike ???

Post by Camillo » Mon 28 Jul, 2003

Sporo gra³em w czêœÌ pierwsz¹ tej gry i zastanawiam siê namiêtnie czy warto kupiÌ dwójkê... Czy ktoœ ju¿ mo¿e w to gra³?? Jeœli tak to proszê o krótk¹ wypowiedŸ.... Fajnie by by³o dostaÌ od Was jakieœ linki do screenów itp. ale najwa¿niejsze jest dla mnie Wasze zdanie.
Piwo, fajeczka, pecet, dupeczka...

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 28 Jul, 2003

Buachaha. Czy ktoÂś "JUÂŻ" w to graÂł? PrzecieÂż to jest stara gra :) Masztu co nieco na temat tej gry, a jeÂśli chodzi o moje zdanie to 1 byÂła o niebo lepsza. Grywalniejsza przedewszystkim :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 28 Jul, 2003

Dlaczego?! Przeciez ta gra jest dobra, zwÂłaszcza niektĂłre misje. Jest troche krĂłtka bo na poziomie hard przeszedÂłem jÂą w 30 godz., ale ... jest ok.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 28 Jul, 2003

Ja gralem w obie czesci i musze przyznac ze 1 czesc jest o niebo lepsza. Ma lepszy klimat i odziwo niewiele gorsza grafike.
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Hajper

Post by Hajper » Mon 28 Jul, 2003

chcesz znac moje zdanie?
jak zobaczyÂłem dwojke na oczy bylo wporzo... gdy zauwazylem sztuczna inteligencje wrogow oraz ingerencje w jakiekolwiek otoczenie......odinstalowalem. Dwojka to mega kaszan. Graj w jedynke poki masz ochote:] jest o niebo lepsza

Camillo
Prawie aktywny użytkownik

Post by Camillo » Tue 29 Jul, 2003

Richy wrote:Buachaha. Czy ktoÂś "JUÂŻ" w to graÂł? PrzecieÂż to jest stara gra ......
No dobra, faktycznie trochĂŞ siĂŞ wygÂłupiÂłem, bo ta gra nie naleÂży do najnowszych..., ale dopiero ostatnio siĂŞ niÂą zainteresowaÂłem. DziĂŞki za link. WidzĂŞ, Âże oprĂłcz jedenej osoby zdanie na temat gierki jest podobne, wiĂŞc nie sÂądzĂŞ Âżebym kupiÂł, a juÂż na pewno nie oryginaÂł... DziĂŞki za opinie!
Piwo, fajeczka, pecet, dupeczka...

Post Reply