Half-Life 2

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 12 Sep, 2003

A z WP moÂżna pobraĂŚ kolejny nowy trailer HL2
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,7132,5106

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Wed 24 Sep, 2003

PHL informuje, ¿e dostali wiadomoœÌ od Douga Lombardi z Valve o nastêpuj¹cej treœci:
  • WczeÂśniej ogÂłoszona data wydania 30 wrzeÂśnia dla Half-Life'a 2 zostaÂła przesuniĂŞta na póŸniej. W tej chwili planujemy wydanie w okresie ÂświÂąt, jednak nie mamy ustalonej konkretnej daty, kiedy HL2 miaÂłby siĂŞ pojawiĂŚ w sklepach. UdostĂŞpnimy takie informacje jak tylko potwierdzimy nowy termin.
... i Half-Life 2 zaniedÂługo bĂŞdzie zaliczony do grupy Duke Nukem Forever i Doom 3. Hurra!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 03 Oct, 2003

DziÂś na stronie CDA moÂżemy przeczytaĂŚ iÂż Gabe Newell potwierdziÂł wiadomoÂśc Âże z jego komputera wykradziono 140 MB kodu ÂźrĂłdÂłowego gry Half-Life 2. Nie wiadomo jeszcze jaki wpÂływ bĂŞdzie to miaÂło na date wydania gry.

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Sat 04 Oct, 2003

Image

'nuff said! Dobra, to byÂło zabawne.

Wyciek kodu HL2, ktĂłry jak wiadomo zostaÂł skradziony od Gabe Newell'a, znajduje siĂŞ pod tym adresem.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 07 Oct, 2003

Jak podaje imperium Gier premiera HL2 zostaÂła przeniesiona o przynajmniej 4 miesiÂące jest to konsekwencja tego ze skradziono 140 mb kodu gry.
HL 2 pojawi siĂŞ najwczeÂśniej w kwietniu 2004.

Hajper

Post by Hajper » Tue 07 Oct, 2003

TO JESZCZE NIC ZOBACZCIE CO NAPISALI TUTAJ. BYC MOZE HL2 W OGOLE NIE WYJDZIE!

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... 3pQUihGTuk

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Wed 08 Oct, 2003

Mysle, ze H-L 2 i tak sie pojawi.. z poslizgiem, ale sie pojawi...a nawet jesli nie to plakac niebede.. I tak nigdy FPP'ow nie kochalem :)
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 09 Oct, 2003

Half-Life II napewno wyjdzie, kto przy zdrowych zmysÂłach (chodzi Mi o twurcĂłw) nie wykorzystaÂł by takiej szansy i nie zarobic kilku milionĂłw, a przyokazji wytyczyĂŚ nowÂą drogĂŞ w grach FPP :-)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

juzek
Prawie aktywny użytkownik

Post by juzek » Sat 11 Oct, 2003

ja juÂż sobie pykam w beta wersjĂŞ hl2 i jest po prostu zajefajna !!! a zajmuje p2cd :D pozdr.
Jakby co to pierdnij na gg - 4326816

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 13 Oct, 2003

juzek mĂłj nr gg:3417142 :-) Wiesz o co mi chodzi, co nie :-P link :o

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 16 Oct, 2003

Na stronie CDA mo¿emy przeczytac i¿ w internecie pojawi³a siê wypowiedŸ hackera który wykrad³ kod z komputerów Valve twierdzi ¿e przeszuka³ wszystkie dyski i wykrad³ wszystko to co na razie stworzono wg. niego to co wykrad³ to nie 30% gry a ca³oœÌ która dotychczas stworzyli twórcy.
WiĂŞcej
:arrow: http://www.cdaction.pl/newsy/678.html

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 16 Oct, 2003

Ja najchetniej takich ludzi bym powystrzelal... :x Haker szantazuje tworcow gry, ze ci nieujawniaja prawdy na temat postepu prac nad gra! Przeciez to nonsens- to jest ICH gra, wiec moga ja zrobic badziewna, wydac po 999.99 zl za sztuke, wypuscic w roku 2011 lub nie wydac jej wcale... Co najwyzej straca na tym wlasne pieniadze....
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 17 Oct, 2003

No co ty Half-Life nie da siĂŞ sknocic. On jusz jest hitem i choĂŚby nie wiem cosprzeda siĂŞ w ogromnej loÂści. A Valve napewno nie bĂŞdzie chciaÂło wypuÂściĂŚ jakiegoÂś Âśmiecia i nie straciĂŚ swojej pozycji na rynku.
Co do tego hackera to chĂŞtnie bym w niego postrzelaÂł z schotguna :-)

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Mon 29 Dec, 2003

Hajper wrote:TO JESZCZE NIC ZOBACZCIE CO NAPISALI TUTAJ. BYC MOZE HL2 W OGOLE NIE WYJDZIE!

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... 3pQUihGTuk
Pod linkiem, który poda³eœ, jest wyraŸnie prywatna opinia redaktora, a na pewno nie jest to ¿adne oficjalne oœwiadczenie. Tak wielki wydawca, jak Vivendi i tak znana firma, jak Valve na pewno nie zbankrutuj¹ z powodu jednej gry. A swoj¹ drog¹, Half-Life by³ popularny dziêki mo¿liwoœci robienia modów. Teraz, gdy jest dostêpny kod HL2, robienie do niego modów mo¿e byÌ dla co poniektórych jeszcze bardziej rozbudowane/ciekawe/przyjemne/produktywne. Tyle tylko, ¿e Valve nie bêdzie mog³o niestety zarobiÌ przewidywanych pieniêdzy (bêd¹ musieli nieco okroiÌ swoje plany na przysz³oœÌ), ale wielu graczy zapowiada, ¿e kupi¹ orygina³, mimo i¿ bêd¹ mieli wykradzion¹ betê. Poza tym, Vivendi na pewno nie zbankrutuje, bo oni s¹ tylko wydawc¹. Ale Valve mog³oby mieÌ problemy, jeœli nie wydaliby HL2. Poza HL'em Valve przecie¿ nic innego nie ma, a stary HL, mimo tego, ¿e nadal jest niezmiernie popularny, to nie s¹dze, by zapewni³ Valve spokojn¹ przysz³oœÌ. Tylko dlaczego mieliby HL2 nie wydaÌ? Przecie¿ maj¹ kod, nawet jeœli jeszcze nie skoùczony - nie skasowali im niczego. Jeœli wydadz¹ z du¿ym opóŸnieniem, mo¿e to wp³yn¹Ì na sprzeda¿, ale i tak HL2 bêdzie hitem.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 30 Dec, 2003

Gunjack wrote:Tak wielki wydawca, jak Vivendi i tak znana firma, jak Valve na pewno nie zbankrutujÂą z powodu jednej gry.
Vivendi Universal Games i tak ma problemy.. jej bankructwo to tylko kwestia czasu..

A co do HL2 -> Nie ma co o tym rozprawiac.. gra ukaze sie na bank.

Post Reply