Half-Life 2

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Fri 23 May, 2003

Jako moderator kierujĂŞ Was na wÂłaÂściwy trop: Half Life 2
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Camillo
Prawie aktywny użytkownik

Post by Camillo » Fri 25 Jul, 2003

Kumagoro wrote:W Imperium gier moÂżna oglÂądaĂŚ kilka pierwszych screenĂłw z gry:
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,6906
Nie no ludzie, ja poprostu wymiĂŞkam totalnie!! Z kaÂżdym screenshotem doznawaÂłem kolejnego orgazmu!!! PodejrzewaÂłem, Âże HL2 bĂŞdzie znacznie lepszy i piĂŞkniejszy od jedynki, ale to co zobaczyÂłem to poprostu przerosÂło moje najskrytsze marzenia i najÂśmielsze oczekiwania!! Poprostu raj przy pececie!! Ja normalnie siĂŞ nie doczekam premiery, normalnie wykitujĂŞ............

...........sorry, poniosÂło mnie Âździebko....
Piwo, fajeczka, pecet, dupeczka...

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 29 Jul, 2003

Na WP moÂżna przeczytaĂŚ nowÂą zapowiedÂź tej gry.
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x= ... 32,2257,-1

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Tue 29 Jul, 2003

Nie wiem jak Wy, ja sobie specjalnie kupiĂŞ oryginalnego Half-Life'a 2, bo nie wypada sciÂągaĂŚ od piratĂłw!! Chce przeÂżyĂŚ tÂą piĂŞknÂą chwilĂŞ, gdy bĂŞdĂŞ otwieraÂł pudeÂłko, jeszcze w sklepie i bĂŞdĂŞ przeglÂądaĂŚ chyba ze sto razy isntrukcjĂŞ zanim z niÂą pojadĂŞ do domu! NaprawdĂŞ wypada kupiĂŚ orginalnÂą, to chodzi o przedewszystkim kwestia szacunku, dla takiej gry kupiÂłbym praktycznie wszystko!

Camillo
Prawie aktywny użytkownik

Post by Camillo » Tue 29 Jul, 2003

Eddie wrote:Nie wiem jak Wy, ja sobie specjalnie kupiĂŞ oryginalnego Half-Life'a 2, bo nie wypada sciÂągaĂŚ od piratĂłw!! ... NaprawdĂŞ wypada kupiĂŚ orginalnÂą, to chodzi o przedewszystkim kwestia szacunku, dla takiej gry kupiÂłbym praktycznie wszystko!
TAK, TAK, TAK !!! Ja te¿! ChoÌbym przymiera³ g³odem to nigdy w ¿yciu nie kupiê pirata! Taka gra na to nie zas³ugujê. Poprzedni¹ czêœÌ gry te¿ mam w oryginale i wszystkie dodatki równie¿. Ludzie, proszê Was wszystkich, kupujcie HL2 oryginalnego, z szacunku do tej gry.

WSPANIAÂŁA POSTAWA EDDIE !!!!

PS: Oto dopiero jest sposób na znaczne zmniejszenie piractwa. Za³o¿ê siê, ¿e gdy gra jest naprawdê œwietna, tak jak HL, to wielu ludzi celowo kupi orygina³!
Piwo, fajeczka, pecet, dupeczka...

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 29 Jul, 2003

Ofkoz ,Âże zakupie orginaÂła bo ta gra bĂŞdzie istnym gigantem na rynku , jakim byÂł HL.
ChoÌbym przymiera³ g³odem to nigdy w ¿yciu nie kupiê pirata!(...)oprzedni¹ czêœÌ gry te¿ mam w oryginale i wszystkie dodatki równie¿. Ludzie, proszê Was wszystkich, kupujcie HL2 oryginalnego, z szacunku do tej gry.
Tak ,ale jakby ktoœ chcia³ ju¿ j¹ od ciebie kupiÌ (przegran¹) to oczywiœcie sprzedasz ;) Nie wiem mo¿e mi sie wydaje ,¿e to troche tak g³upawo ,ale có¿. Sam bym tak zrobi³ ;)))) Pieni¹dz to pieni¹dz.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Thu 31 Jul, 2003

Jak informuje Serwis Half-Life, data premiery Half-Life'a 2, 30 wrzeÂśnia nie zostanie w tym dniu wydana. :( Korporacja Vivendi (wÂłaÂściciel Sierra Interactive) potwierdziÂła, Âże data premiery zostanie przesuniĂŞta pod koniec tego roku, czyli na gwiazdkĂŞ.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 31 Jul, 2003

No wiadomo, gwiazdka czyli najlepszy okres dla wydawcĂłw gier (i nie tylko), no ale co na to moÂżna poradziĂŚ, czekam na HL2 ale bardziej nie mogĂŞ doczekaĂŚ siĂŞ Commandos 3.
A tutaj mo¿na œcign¹Ì nowy trailer HL 2:
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,7132,4855

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Fri 01 Aug, 2003

ChociaÂż jeszcze niewiadomo... Serwis HomeLan Fed opublikowali News'a, w ktĂłrym pisze, Âże udaÂło im siĂŞ skontaktowaĂŚ telefonicznie z Amy Farris, rzecznikiem Vivendi Universal, ktĂłra powiedziaÂła, Âże Valve nadal zamierza wydaĂŚ Half-Life'a 2 30 wrzeÂśnia.
Last edited by Gunjack on Fri 01 Aug, 2003, edited 1 time in total.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 01 Aug, 2003

A dzisiaj na WP moÂżna przeczytaĂŚ Âże HL ma siĂŞ pojawiĂŚ na gwiazdkĂŞ ale nie jest wykluczone Âże gra pojawi siĂŞ dopiero w przyszÂłym roku. :shock:

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Tue 19 Aug, 2003

Zgodnie z informacjami z najnowszego numeru czasopisma GameStar (5/2003) Half-Life 2 zostanie wydany w Polsce w grudniu 2003. Zajmie siĂŞ tym oczywiÂście Play-It!, ktĂłry ma umowĂŞ ze Sierra Entertainment na wszystkie wydawane przez niÂą tytuÂły. HL2 ma kosztowaĂŚ 129,99 PLN i na szczĂŞÂście bĂŞdzie w wersji angielskojĂŞzycznej.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 20 Aug, 2003

I tak prawie nikt nie kupi oryginaÂłu, to po co piszesz ile bĂŞdzie kosztowaÂł, lepiej napisaĂŚ ile MB bĂŞdzie zajmowaÂł hahaha .
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Wed 20 Aug, 2003

A ja sÂądziÂłem, Âże kupujesz same oryginaÂły, jednak siĂŞ myliÂłem... Z tego co ja siĂŞ dowiedziaÂłem, Half-Life 2 bĂŞdzie zajmowaÂł tyle co niecaÂłe #1CD-DVD. WiĂŞc ÂżyczĂŞ wszystkim miÂłego pobierania... :twisted:

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 20 Aug, 2003

Eddie wrote:A ja sÂądziÂłem, Âże kupujesz same oryginaÂły, jednak siĂŞ myliÂłem... Z tego co ja siĂŞ dowiedziaÂłem, Half-Life 2 bĂŞdzie zajmowaÂł tyle co niecaÂłe #1CD-DVD. WiĂŞc ÂżyczĂŞ wszystkim miÂłego pobierania...
NapisaÂłem prawie kaÂżdy bĂŞdzie pobieraÂł z sieci, lub od kumpla sobie weÂźmie. Ja nic nie pisaÂłem Âże kupuje same oryginaÂły, kilka piratĂłw siĂŞ znajdzie :wink: ale tylko kilka reszta ma hologramy :) . A czy kupie HL czy go pobiore to jeszcze zobacze :twisted:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Wed 20 Aug, 2003

No to CiĂŞ przepraszam i wzracam honor. :)

Post Reply