Half-Life 2

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Gunjack
Poeta

Half-Life 2

Post by Gunjack » Tue 22 Apr, 2003

ArtykuÂł wyrwany ze strony http://halflife.pl/ :
Na PHLu ukazaÂł siĂŞ news, w ktĂłrym Doug Lombardi z Valve oficjalnie ogÂłosiÂł, Âże Half-Life 2 bĂŞdzie zademonstrowany na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo (E3), ktĂłre odbĂŞdÂą siĂŞ miĂŞdzy 14 i 16 maja w Los Angeles. Znaczy to, Âże juÂż 14 maja powinniÂśmy dowiedzieĂŚ siĂŞ, jak HL2 bĂŞdzie rzeczywiÂście wyglÂądaÂł. PowyÂższe oÂświadczenie Valve Software jest pierwszym komunikatem, jaki ta firma wydaÂła w sprawie sequela do swojej jedynej wydanej gry komputerowej - wczeÂśniejsze informacje to jedynie pogÂłoski.

Wiadomo tak¿e z przecieków z serwisu Gamer.nl, ¿e embargo informacyjne na³o¿one na czasopisma komputerowe koùczy siê 28 kwietnia - po tym terminie mo¿emy siê spodziewaÌ podniesienia tematu HL2 przez wiêkszoœÌ magazynów o grach, co zreszt¹ zapowiadaj¹ poni¿sze screenshoty.

[Computer Gaming] [PC Zone] [PC Gameplay]

OprĂłcz tego, wczeÂśniej wspomniany serwis poinformowaÂł takÂże, Âże Half-Life 2 ukaÂże siĂŞ jeszcze w tym roku!

Moim zdaniem:
Gra wszechczasĂłw powraca! Dni wszystkich dzisiejszych shooter'Ăłw sÂą policzone... :twisted:
Last edited by Gunjack on Sat 07 Jun, 2003, edited 2 times in total.

sempzs
Partyjny :-)

Post by sempzs » Tue 22 Apr, 2003

no mysle ze half life 2 bedzie wypasiony ale czytalem gdzies ze posiadacze innych kart niz nvidia moga miec problemy bo ma byc napisany z mysla o gforcach.ale ile w tym prawdy to nie wiem...
semp

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 22 Apr, 2003

TeÂż coÂś takiego gdzieÂś czytaÂłem. A tak w ogĂłle to HL byÂł dobrÂą grÂą ale mi tak bardzo siĂŞ nie podobaÂł z FPP to najbardziej mi siĂŞ podoba Moh i NOLF. Ale ciekawe jaka bĂŞdzie dwĂłjka HL.

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Wed 23 Apr, 2003

Half-Life 2 jest tuÂż, tuÂż... poniÂżej sÂą skany czasopism jak gra istotnie wyglÂąda. TrochĂŞ sÂą kiepskiej jakoÂści, ale zawsze coÂś...

[1] [2]

g_v_s
Prawie aktywny użytkownik

Post by g_v_s » Wed 23 Apr, 2003

Tylko szkoda Âże na Nvidi :(
Ja tam wole Ati i ich Radeony...
GG: 1344368
X LO - 3 G rulez!

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 23 Apr, 2003

Half-life 2....to chyba caÂłe Âżycie nie?:P :lol: szczerze mĂłwiac nie moge siĂŞ doczekaĂŚ...a co do karty to kaÂżdy powie Âże lepsza jest taka ktĂłrÂą ma.... :lol:
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nilhir
Poeta

Post by Nilhir » Wed 23 Apr, 2003

Ja bym od dawna nie miaÂł HLa na dysku gdyby nie cs :)
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Wed 23 Apr, 2003

Jest coraz wiêcej informacji dotycz¹ce o Half-Life'ie 2. Wszyscy zainteresowani proszê zagl¹dn¹Ì na stronê http://halflife.pl . 8)

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 09 May, 2003

W Imperium gier moÂżna oglÂądaĂŚ kilka pierwszych screenĂłw z gry:
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,6906

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Sat 17 May, 2003

W serwisie halflife.pl pojawiÂło siĂŞ mnĂłstwo informacji dotyczÂące o Half-Life'ie 2 na targu E3. Tutaj znajduje siĂŞ oficjalny magazyn, gdzie znajdziecie kilkanaÂście screenshot'Ăłw, materiaÂły i tÂłumaczenie magazynu "Computer Games".

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Wed 21 May, 2003

Na gry.wp.pl mo¿na œci¹gn¹Ì film z zamkniêtego pokazu gry HL 2 w filmie mo¿na te¿ zobaczyc wszystko to co pojawi³o siê na temat gry na E3
Film zajmuje ponad 495 mb,
Jednak jest jeden roblem " Plik jest dostĂŞpny tylko dla osĂłb, ktĂłre wykupiÂły ekskluzywny dostĂŞp do serwera plikĂłw."

WiĂŞcej tutaj : http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,7132,4480

Sonic
Poeta

Post by Sonic » Thu 22 May, 2003

Richy wrote:Half-life 2....to chyba caÂłe Âżycie nie?:P :lol: szczerze mĂłwiac nie moge siĂŞ doczekaĂŚ...a co do karty to kaÂżdy powie Âże lepsza jest taka ktĂłrÂą ma.... :lol:
:arrow: TeÂż siĂŞ nie mogĂŞ praktycznie doczekaĂŚ, ale aktualnie grywam w Counter-Strike dla niewtajemniczonych jest to bardzo dobry Mod do Half-Life lepszy od samej gry.

:arrow: Aktualnie Counter-Strike jest najbardziej grywalnÂą grÂą w MultiPlayer na ÂŚwiecie.
Moja Strona: hss.pl
Numer Gadu-Gadu: 2575997Image
E-mail: sonic1988@wp.pl

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Thu 22 May, 2003

Aktualnie Counter-Strike jest najbardziej grywalnÂą grÂą w MultiPlayer na ÂŚwiecie.
Ja bym stawiaÂł na AvP..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Hajper

Post by Hajper » Thu 22 May, 2003

Aktualnie Counter-Strike jest najbardziej grywalnÂą grÂą w MultiPlayer na ÂŚwiecie.
K³óci³bym sie.... slyszales o tytu³ach UT UT2k3 i q3?...

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Fri 23 May, 2003

to jest opinia sonica...niech sobie taka ma...nie mozna powiedziec ze jest NAJBARDZIEJ GRYWALNY...ale ze najpopularniejszy to chyba fakt...
...

Post Reply