Fallout 3

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

BatO_On
Prawie aktywny użytkownik

Post by BatO_On » Tue 21 Oct, 2008

Fallout 3 ma być w sklepach pod koniec października i kosztować chyba 139,99, lub 149,99. I z tego co się dowiedziałem, gra będzie dosyć mocno odmieniona w stosunku do poprzednich części. Postawili na Hack 'n' slash/shooter, czyli coś a'la Hellgate: London (który moim zdaniem był BARDZO DOBRĄ gierką, ale jednak Fallout to Fallout). Wiem to, ponieważ wczoraj w robocie gadałem z przedstawicielem Cenegi (który to jest wydawcą F3 w Polsce (jeszcze tylko tego brakowało...)). Szkoda, że zabili Fallouta : <
Code B.T.K.

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Tue 21 Oct, 2008

BatO_On wrote:Szkoda, że zabili Fallouta : <
nic dodać, nic ująć...
TOP 5 OF WEEK
Image

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Tue 11 Nov, 2008

Grałem w nowego Falouta; wczoraj u kulego, bo na mojej supermegapr0wydajnej karcie graficznej nie ruszyłby nawet, jakby chciał; i muszę powiedzieć, że zostałem przyjemnie zaskoczony. Gra trzyma klimat, a brak turowego trybu walki da się przeboleć. Celowanie szczegółowe jest i... Nie jest źle. :)

surmonis
Partyjny :-)

Post by surmonis » Tue 11 Nov, 2008

Również mogę napisać pozytywny komentarz, bo jak na razie nie mogę powiedzieć, oprócz fps który jednak nie jest zwykłym fps`em można naprawdę fajnie się pobawić, dodatkowo, nie jest to tylko i wyłącznie gra w stylu hack`n`slash/shooter tak jak wcześniej napisał BatO-On, naprawdę przyjemnie się gra.

Dodatkowo miłym jest 100% możliwość personifikacji z bohaterem, system tworzenia wyglądu postaci przypomina do złudzenia system z Simsów 2.

Jak na razie powiem f3 "+"

pzdr
AAAA:)

Post Reply