Fallout 3

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Newtown PA
Prawie aktywny użytkownik

Fallout 3

Post autor: Newtown PA » śr 06 sie, 2008

filmiki z gry kazdy znajdzie na youtube, w amerykanskim po gamerze juz grali w jakas bete , jak narazie wydje sie leb urywac, temet dla zainteresowanych oczywsice - ja jestem fanatykiem serii i na 3 cia czesc ju dluuugo czekam. zapewne bede musial kupic nowego kompa zaeby sie porozkoszowac graniem tak jak powinno wygladac ... ale co jak gra okaze sie kupom... niby nie wyglada , nieby narazie zachwyty ... ale ja chce rpg a nie rzeznie z wyrywaniem rak na czas...

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » czw 07 sie, 2008

Gdzieś śłyszałem, że ze względu konsoli nie będzie już taki fajny jak pierwsze dwa. Zostaną wyciete ponoć te kontrowersyjne rzeczy (prostytucja, zabijanie dzieci, narkotyki itp.).

http://fallout.bethsoft.com/pol/home/home.php

Awatar użytkownika
Newtown PA

Post autor: Newtown PA » czw 07 sie, 2008

nie mam nic do konsol ale jak wiele czasu temu uslyszlaem " fallout na konsole " to pomyslalem o boze zrobia strzelanke... pozniej bylo info ze w 3d ( o boze fallout w 3d ... ) no zobaczymy jak bedzie, grafa wypierdula oczy z orbit ale co z tego ???boje sie ze spier... zajebista serie rpg... moim zdanim najlepsza jaka powstala na kompy... kiedys ufo bylo kozacka strategia - pierwsza czesc byla supier , 2ka to samo, 3 ci a czesc tez byla niesamowita, ale powstaly tez jakies gnioty - x com cos tam latajacy spodek, x com chyba enforcer - rzeznia na maxa do debilizmu tpp, oby tak nie bylo teraz

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » czw 07 sie, 2008

Fallout 3 to na pewno nie będzie to samo. Zrobią z tego druiego Obviliona (czy jak to tam), bo słyszałem, że teo jego silnik ma być wykorzystany.

Awatar użytkownika
Newtown PA

Post autor: Newtown PA » pt 08 sie, 2008

to samo napewno nie bedzie - a;e zeby klimat byl i rpg a nie rzeznia bez mozgu oto mi sie rozchodzi

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » wt 12 sie, 2008

I nastała kolejna apokalipsa. Fallout 3 został oficjalnie zaprezentowany z innej perspektywy niż dotąd. Dziś bowiem mamy okazję zobaczyć gameplay zaprezentowany na targach E3.

Zwiastun nadchodzącej kontynuacji hitu sprzed lat przedstawia przebieg rozgrywki, koncentrując się na elementach czysto - graficznych. Innymi słowy uświadczymy na nim krótkiego filmowego wstępu i scenek mordowania ghuli i innej zmutowanej materii. Między jedną, a druga odrąbaną kończyną możemy jeszcze rzucić okiem na scenerię. Można nieśmiesznie zażartować, że film ten prezentuje nadchodzącą strzelaninę w klimatach post-apokalipsy.

Cytuję z: http://falout2.phx.pl/
http://www.gametrailers.com/player/36202.html

O w dupę...

Awatar użytkownika
Newtown PA

Post autor: Newtown PA » wt 12 sie, 2008

strzelanine ... tego sie obawailem ...

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » wt 12 sie, 2008

jeju, co za shit, co za zbesztanie marki
totalna klapa!

Ja jako fan fallouta poczułem się załamany tym trailerem, gorzej być nie mogło.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » śr 13 sie, 2008

nazekacie a jeszcze nie graliscie... jak dla mnie to moze byc... bo co sie nie rozwija to sie cofa a w dzisiejszych czasach nic innego by sie nie sprzedalo i fallouta 3 wcale by nie bylo.
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » śr 13 sie, 2008

Filozofia "Lepszy taki niż w ogóle"?

Awatar użytkownika
Newtown PA

Post autor: Newtown PA » śr 13 sie, 2008

tak wogole to z tego co po filmikach widzialem , to trzeba miec niezlego kompa zeby to jakos dzialalo

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » czw 14 sie, 2008

Jak powiedziałem kumplowi:
gdyby to był Half Life 3 w postnuklearnym świecie - byłbym bardzo zadowolony
ale z tak wyglądajacego fallouta 3 nigdy w życiu! I dobrze, że przynajmniej i tak mi na kompa nie wejdzie.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
Newtown PA

Post autor: Newtown PA » czw 14 sie, 2008

na wszystkich filmach zgry jakie widzialem jest totalna rzeznia - latajace zwloki , rece , naogi , uszy itd, najwiekszy nacisk polozono na super duper system celowania - ktory poprzednio byl bardzo istotna czescia walki TUROWEJ , tutaj widze bieganie i skakanie , no i grafa urywa leb, slyszalem cos o ograniczeniu calego watku fabularnego , wiekszym zorientowaniu na akcje - pewnie ze gra bedzie hitem i napewno nie bedzie zla , ale czy to bedzie RPG, czy tylko typowa gra akcji z elemntami RPG osadzona w realiach swiata z wczesniejszych czesci ? ....

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Oglądacz

Post autor: Vilgefortz » ndz 17 sie, 2008

Newtown PA pisze:na wszystkich filmach zgry jakie widzialem jest totalna rzeznia - latajace zwloki , rece , naogi , uszy itd,
A co mają pokazywać ? Jak bohater biegnie przez pustkowia szukając śrubek, czy może jak rozmawia z NPC ? Mają się czym pochwalić, to niech się chwalą.

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » pn 25 sie, 2008

Dla fanów oddany został system turowy... WATS czy coś takiego ;] Dla mnie największym bólem będzie brak random encounters ;( bo ma być poważnie >.<
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

ODPOWIEDZ