Fallout 3 i Tony Hawk 4

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
Kumagoro
Poeta

Fallout 3 i Tony Hawk 4

Post by Kumagoro » Thu 03 Apr, 2003

W sieci pojawi³a siê petycja w sprawie tego ¿e fani domagaj¹ siê 3 czêœci Fallout je¿eli chcesz aby powsta³a 3 czêœÌ podpisz siê pod petycj¹.
http://www.petitiononline.com/fallout3/petition.html

Ja akurat fanem serii Fllout nie byÂłem ale gra ta ma rzeszĂŞ fanĂłw wiĂŞc jak jesteÂście fanami to zapraszam do podpisania siĂŞ.
Last edited by Kumagoro on Fri 04 Apr, 2003, edited 1 time in total.

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Thu 03 Apr, 2003

Po co mamy czekaĂŚ jak Binladen i Husajn zrobiÂą to szybciej! :P A tak powaÂżnie, ja sam jestem zapalonym graczem Fallout'a. Producenci Black Isle twĂłrcy drugiej czĂŞÂści post nuklearnej gry, narazie nie zamierzajÂą robiĂŚ trzeciej serii Fallout'a. Z tego powodu Âże skupiajÂą siĂŞ na gier konsolowych.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 04 Apr, 2003

Przed chwilÂą na Wp przeczytaÂłem Âże firma Aspyr Media planuje wydaĂŚ na PC Tony Hawk Pro Skater 4. WiĂŞcej na Wp:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,6247

Hajper

Post by Hajper » Fri 04 Apr, 2003

widac ze olewajÂą PCtowcĂłw bo powiedzieli prosto w oczy ze to bedzie czysta konwersja i nie bedzie pisany na nowo..... chamy jedne.... kiedys i tak konsole odejdÂą do lamusa tak jak psx n64 i te inne....

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 04 Apr, 2003

Ale i tak bĂŞdÂą powstawaÂły nowe konsole. Ale wydaje mi siĂŞ Âże narazie PC nie jest zagroÂżony ( jest bardziej funkcjonalny). A od dawna wiadomo Âże wielu producentĂłw olewa PC.

Hajper

Post by Hajper » Fri 04 Apr, 2003

Chocby nie wiem jaka konsole zrobili i tak PCty zawsze beda lepsze... Pamietacie chyba przykÂład psx... za jakies 5 latek beda procki 5GHz 1024 ramu i karty graficzne po 128MB. I taki playstation nie podskoczy.

Dobrze ze ten THPS4 bedzie na piecyki:) Silent hilla 2 wydali na PC i nie pozalowali:P

sempzs
Partyjny :-)

Post by sempzs » Fri 04 Apr, 2003

w sumie dobrze ze bedzie thps4 na pc ale mam nadzieje ze bedzie lepszy od 3 bo na niej sie niezle zawiodlem. :(
semp

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sun 13 Apr, 2003

Nied³ugo w sieci pojawi siê demo THPS 4 wiadomoœÌ mo¿emy przeczytaÌ w imperium gier:
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,6404

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 31 Jul, 2003

Pecetowa wersja (konwersja wersji na XBox) THPS 4 jest ju¿ gotowa i na pó³kach sklepowych pojawi siê 14 sierpnia.

Post Reply