Postal 2 i Commandos 3

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Hajper

Post by Hajper » Sat 14 Jun, 2003

wy tu o tym postalu ciÂągle.... a niewiecie czasem kiedy premiera commandosĂłw 3?

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sat 14 Jun, 2003

Nie wiem kiedy bĂŞdzie Commandos 3, ja teÂż czekam z niecierpliwoÂścia na tÂą grĂŞ , ma byĂŚ niby w tym roku latem ale jakoÂś nie chce mi siĂŞ wierzyĂŚ aby byÂła wydana zgodnie z zapowiedziami. Zobacz moÂże na stronkĂŞ EIDOS.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 11 Jul, 2003

Na WP moÂżemy przeczytaĂŚ wywiad z twĂłrcami Commandos 3.
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,8027

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 31 Jul, 2003

Najnowsza odsÂłona gry Commandos trafi do sklepĂłw w okolicach 15 wrzeÂśnia. Oby byÂła to juÂż ostateczna data premiery gry, bo Commandos 3 to gra na ktĂłrÂą najbardziej czekam.

appis
Prawie aktywny użytkownik

Post by appis » Fri 01 Aug, 2003

Czeka chyba kaÂżdy kto ma dobry gust co do gier. Czekam i czekam a tu nic. Comm. 2 przeszedlem juz z 10 razy nawet kilka na najtrudniejszym. mam tylko nadziejĂŞ ze bedzie wymagaÂła baaaaardzo duÂżo wysiÂłku aby jÂą ukoĂączyĂŚ!!
www.swordoffire.prv.pl -----> go now!!!!!!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sat 02 Aug, 2003

TeÂż przeszedÂłem Commandos 2 wiele razy i ta gra mi siĂŞ nie nudzi, miejmy nadziejĂŞ Âże tak samo bĂŞdzie z Commandos 3. W Commandos przynajmniej dÂługo siĂŞ gra.

appis
Prawie aktywny użytkownik

Post by appis » Sun 03 Aug, 2003

Co racja to racja
www.swordoffire.prv.pl -----> go now!!!!!!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sun 17 Aug, 2003

Na wp do ÂściÂągniĂŞ cia nowy trailer Commandos 3
:arrow: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,5341,4939

Hajper

Post by Hajper » Wed 27 Aug, 2003

no i staÂło sie. Demo Commandos 3 juz dostepne!! 1 misja treningowa + 1 zwykÂła.

Demo jest do sciagniecia na www.gry.wp.pl ale kolejka ciÂągnie sie az 7 godzin!!! Na szczescie przeszukaÂłem zagraniczne stronki i ze szwedzkiego serwera mozna pobrac to demo bez czekania. Zapraszam do ssania :-)

Commandos 3 : Destination Berlin Demo

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 29 Aug, 2003

wow ta gra to full wypas!!! :)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Hajper

Post by Hajper » Fri 29 Aug, 2003

no niby tak. Nie wiem czy w nie gra³eœ ale ja tak i moge powiedziec ze sie troche zawiod³em... nie bardzo odpowiada mi widok 3D w budynkach. Ciezko sie polapac w klawiszach. Interfejs troche nieczytelny i sterowanie klawiatur¹ tez mogliby poprawic. Lecz jako zagorza³y fan commandosów (i Final Fantasy tez of kors) moge przymkn¹Ì oko na te b³êdy i rozkoszowaÌ sie nowym dzie³em ch³opców z Pyro studios. Juz pierwsza misja jest dosyc trudna (a byla w commandosach kiedys jakas latwa? :)ale oczywiscie przeszedlem bo bym sobie spokoju nie da³:) Tylko wyjdzie pelna wersja to musi wpasc w moje ³apki:-) koledzy mnie wtedy juz na podwórku nie zobacz¹:D

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 29 Aug, 2003

Hajper wrote:Lecz jako zagorza³y fan commandosów (i Final Fantasy tez of kors) moge przymkn¹Ì oko na te b³êdy i rozkoszowaÌ sie nowym dzie³em ch³opców z Pyro studios
A ja jestem takim fanem.
Hajper wrote:]Juz pierwsza misja jest dosyc trudna (a byla w commandosach kiedys jakas latwa? :)ale oczywiscie przeszedlem bo bym sobie spokoju nie daÂł:)
ByÂła w jedynce pierwsz misja

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Sat 06 Sep, 2003

Ja dopiero teraz sobie œci¹gn¹³em to demko i rzeczywiœcie 3D w budynkach jest takie sobie w dwójce by³o wg. mnie lepiej, ale gra i tak wspania³a i ju¿ nie mogê siê doczekaÌ pe³nej wersji a mam nadziejê ¿e ju¿ nied³ugo wyjdzie.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 14 Oct, 2003

Firma Eidos informuje, ¿e zakoùczono ju¿ prace nad kodem najnowszej czêœci znanej serii "Commandos". Najnowsza jej ods³ona zostanie wydana pod tytu³em "Commandos 3: Destination Berlin" i do amerykaùskich sklepów trafi ju¿ w najbli¿sz¹ œrodê. Trzecia czêœÌ gry ma wnosiÌ kilka nowoœci do serii "Commandos".

Podczas rozgrywki odnajdziemy m.in. nowe scenariusze i doœÌ pokaŸn¹ liczbê przeciwników. Dla tych, którzy chc¹ poznaÌ wiêcej szczegó³ów na temat nowej gry, podaje adres ich
oficjalnej strony

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 14 Oct, 2003

Mam nadziejĂŞ Âże juÂż niedÂługo pojawi siĂŞ u nas, bo juÂż czekam i czekam na tÂą grĂŞ.

Post Reply