Szukam pomysłu na grę

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Locked
Jedi_Master
Poeta

Szukam pomysłu na grę

Post by Jedi_Master » Mon 29 Oct, 2007

Witam! Wiem, że wielu z was uzna, że takich postów nie powinno sie pisać i że jak ktoś chce coś robić np. grę to musi działać sam, ale teraz zwracam się do was o pomoc. Nie mam teraz pomysłu na grę :( tzn. mam zamiar ja zrobić, ale nie mam za bardzo pomysłu na ciekawą i oryginalną fabułę. Proszę więc was o pomoc w wymyśleniu ciekawej fabuły do gry przygodowej. oto pierwszy screen (to co jak do tej pory zrobiłem):
http://img99.imageshack.us/my.php?image=screenof4.gif

Każdy kto mi pomoże zostanie dodany w creditach (autorzy gry) oraz wyrażę wdzięczność na swojej stronie. Jeżeli zaczniecie krytykować pomysł nie obrażę się i coś wymyślę sam :P. Z góry thx
Last edited by Jedi_Master on Mon 29 Oct, 2007, edited 1 time in total.
http://www.gmland.prv.pl/ <- lubisz gry? a chcesz się nauczyć je robić? WEJDŹ!

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 31 Oct, 2007

Łohoho, spróbuj wyskoczyc z okna a potem zrób o tym gre...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

belt666
Poeta

Re: Szukam pomysłu na grę

Post by belt666 » Wed 31 Oct, 2007

Jedi_Master wrote:Witam! Wiem, że wielu z was uzna, że takich postów nie powinno sie pisać i że jak ktoś chce coś robić np. grę to musi działać sam, ale teraz zwracam się do was o pomoc. Nie mam teraz pomysłu na grę :( tzn. mam zamiar ja zrobić, ale nie mam za bardzo pomysłu na ciekawą i oryginalną fabułę. Proszę więc was o pomoc w wymyśleniu ciekawej fabuły do gry przygodowej. oto pierwszy screen (to co jak do tej pory zrobiłem):
http://img99.imageshack.us/my.php?image=screenof4.gif

Każdy kto mi pomoże zostanie dodany w creditach (autorzy gry) oraz wyrażę wdzięczność na swojej stronie. Jeżeli zaczniecie krytykować pomysł nie obrażę się i coś wymyślę sam :P. Z góry thx
haha , wlazlem na twoja "stronke" o grach i widze newsa :

"28 padździernika 2007

Piszę tę aktualkę, by poinformować wszystkich, że Legia gra dzisiaj z wisłą (specjalnie wisła napisane małymi litreami xD). Wszyscy kibicujmy Legii! LEGIA DO BOJU! wisła DO GNOJU! LEGIA MISTRZEM POLSKI JEST, LEGIA CWKS!"

bloga se k** założ ...

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Wed 31 Oct, 2007

szkoda, ze po meczu aktualki nie zrobił ;)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Wed 31 Oct, 2007

Jedi wychodzi z założenia: "niech się wstydzi ten, kto widzi" (a nie ten, co aktualizuje stronkę)

Shaggy
Partyjny :-)

Post by Shaggy » Wed 31 Oct, 2007

Mam głupie wrażenie że te wszystkie komentarze na jego 'stronie' i 'forum' są stworzone przez niego samego :P :P wybacz stary, ale ten twoj pomysl jest okropnie biedny ;) daruj sobie ;)

Jedi_Master
Poeta

Post by Jedi_Master » Wed 31 Oct, 2007

plaski wrote:szkoda, ze po meczu aktualki nie zrobił ;)
wisła to są kórwy i mieli poprostu farta. p
Forest_Ghost wrote:k chcę
Forest_Ghost wrote:Mam głupie wrażenie że te wszystkie komentarze na jego 'stronie' i 'forum' są stworzone przez niego samego :P :P wybacz stary, ale ten twoj pomysl jest okropnie biedny ;) daruj sobie ;)
masz na to jakiś dowód? jak nie to ja powiem, że ciebie stworzono używając próbówki i tyle! A poza tym zrób coś sam zamiast kogokolwiek krytykować. Sam nic nie umiesz a oceniasz! Jakieś głupie blogi to i ja umiem zakładać i ściemniać ile mam lat i czego to ja nie zrobiłem. Jestem Tom Cruze i grałem w filmie Katyń! Uwierzyłeś? Bo ja w twoje głupie bajki nie. Poza tym nie odpuszczę sobie i pierdole krytyki jakiegoś dziecka neo takiego jak ty.
Richy wrote:Łohoho, spróbuj wyskoczyc z okna a potem zrób o tym gre...
To dlatego mi kwiatki na oknie zwiędły? Masz takie żałosne żarty, że szkoda gadać...
Last edited by Jedi_Master on Wed 31 Oct, 2007, edited 1 time in total.

Shaggy

Jedi_Master wrote:kórwy
Nic dodać, nic ująć :lol:

Chyba nie zauważyłeś, że każdy miał takie samo zdanie o tym 'projekcie', ale po prostu inaczej zinterpretował. "Dresy moje ukochane, ja zakładam was nad ranem..." ;)
Last edited by Shaggy on Wed 31 Oct, 2007, edited 2 times in total.

Jedi_Master
Poeta

Post by Jedi_Master » Wed 31 Oct, 2007

To se zakładaj swoje dresy kiedy chcesz! Po prostu fajnegry to klan ludzi, który gra w gierki, ale samemu się ruszyć to już nie bardzo. Genada i tyle! Nie wiem czemu akórat mnie każdy krytykuje i czemu sie akurat mnie wszyscy uczepili, ale powiem szczerze: MAM W DUPIE WAS I WASZE KRYTYKI! Sami nic nie umiecie zrobic a sie po prostu sracie... Szkoda gadania i pisania

Shaggy

Może nie uczepili, ale przez twoje wybuchowe zachowanie i głupie wulgarne teksty do niczego nie dojdziesz.
Sami nic nie umiecie zrobic a sie po prostu sracie
:?: :?:

Chill out ;)

Locked