Colin McRae zginął w wypadku

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
User avatar
Starscream
Poeta
Posts: 966
Joined: Thu 03 Jun, 2004
Location: Siemianowice Śląskie

Colin McRae zginął w wypadku

Post by Starscream » Tue 18 Sep, 2007

Dla fanów kultowej serii gier rajdowych sygnowanej nazwiskiem rajdowca wspomnianego w temacie nie mam dobrych wieści. 15 września Colin McRae zginął w katastrofie pilotowanego przez siebie śmigłowca Eurocopter AS 350 B2 Écureuil, pozostałe trzy ofiary to pasażerowie maszyny: 5-letni syn Colina - Johnny Gavin McRae, 6-letni Ben Porcelli, kolega Johnnego, z którym chłopiec bawił się przed wypadkiem oraz Graeme Duncan, przyjaciel rodziny.

I teraz mam pytanie. Czy to oznacza koniec serii Colin McRae Rally - serii, która wyznaczyła nowe wzorce w gatunku gier rajdowych i zdobyła serca milionów graczy na całym świecie?
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

User avatar
Uciex
Poeta
Posts: 192
Joined: Thu 23 Jun, 2005
Location: Bełchatów
Contact:

Post by Uciex » Tue 18 Sep, 2007

To oznacza że teraz gwałtownie wzrośnie sprzedaż gier z serii ColinMcRae a co będzie dalej to chyba nikt nie wie... może szefowie codemasters więc uważam, że takie pytanie trochę nie ma sensu
TOP 5 OF WEEK
Image

-Golbez-
Poeta
Posts: 426
Joined: Thu 13 Jul, 2006
Location: Kraków

Post by -Golbez- » Tue 18 Sep, 2007

Mniej mnie martwi seria gier, niż to że odszedł faktycznie wybitny kierowca... Wielu jego fanów podziwiało jego 40 metrowe skoki, był naprawdę wielkim rajdowcem i dotąd chyba najbardziej znanym przez ludzi nie interesujących się takim sportem. Prezentował niebywały i agresywny styl jazdy. A pomyśleć że mistrzem świata został "tylko" jeden raz (ok. 10 lat temu) a vice mistrzem "tylko" 4-krotnie. Dodam tylko że zmarł w wieku 39 lat (czyli jeszcze młody był), a rozbił się niedaleko swojego domu (krążą plotki że nawet kilka metrów od, ale nie sprawdzone)
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

User avatar
Starscream
Poeta
Posts: 966
Joined: Thu 03 Jun, 2004
Location: Siemianowice Śląskie

Post by Starscream » Thu 20 Sep, 2007

Nawet jeśli śmierć McRaego oznacza koniec serii CMR, nie musimy mieć powodów do smutku - Colin McRae 2004 stanowi wzór gry rajdowej, obowiązkowy dla fanów tego gatunku.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Post Reply