dla fanów aoe

Wszystko o nowościach ze świata gier komputerowych,programĂłw i sprzętu

Moderator: RayNor

Post Reply
*ARTU*
Poeta

dla fanów aoe

Post by *ARTU* » Thu 19 Jul, 2007

dla wszystkich fanów serii ger age of empires :P w tym roku ma wyjść drugi dodatek do age of empires , a mianowicie asian dynasti , a w 2008 ma wyjść age of empires 4 który będzie o I i II wojnie światowej :P
Last edited by *ARTU* on Fri 20 Jul, 2007, edited 1 time in total.
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 19 Jul, 2007

ola-la-la! Ile tu błędów! W ktUry!? Albo fanuw!?

Z resztą jak już robią dodatek i zapowiadają kolejną produkcje, to nie wiem czy to będzie dla fanów, czy dla maniaków grafiki... Poza tym AoE o wojnie światowej!? Co to blitzkrieg?
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Thu 19 Jul, 2007

*ARTU* wrote:a w 2008 ma wyjść age of empires 4 który będzie o I i II wojnie światowej :P
ciekawe kto ci takich pięknych bajek naopowiadał ;)
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

*ARTU*
Poeta

Post by *ARTU* » Thu 19 Jul, 2007

wy chyba nic nie wiecie o tej serii.... każda część jest inna , w pierwszej rzymianami i egipcjanami , "( te pierwsze wieki ) w drugiej jest już średnowiecze , w trzeciej ( najnowszej ) walczy się o nowy świat ( ameryką ) a teraz w czwartej jak zapowiedział producent będą dwie wojny światowe , no i w piątej mają być roboty ale jak to będzie zrobione , to narazie nikt nie wie :P
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 19 Jul, 2007

nic czekamy na szóstą gdzie będziemy bogami :] (Black'n white?). Co jak co ale o tej grze wiem dużo. A ja powiedziałem tylko, że nie widzi mi się prespektywa drugiej wojny światowej w AoE (a roboty to w ogóle) a ty robisz ze mnie deb... wmawiając, że nie wiem co to seria. Nie zawyżaj następnym razem wieku, wiek naprawdę nikogo nie podnieca (właściwie wolę być młody, bo kto nie?).

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Fri 20 Jul, 2007

Napisz może jeszcze:
dla fanufff ejdż of empajers. ;)

Co do I i II wojnyświatowej to mi się też nie widzi.
Jeżeli stanie się na prawdę tak jak piszesz to zaobserwujemy chyba kolejne zjawisko typu Tomb Raider lub HoMM.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Fri 20 Jul, 2007

wojnyświatowej
napisz jeszcze fojni źwiadowei :/

ja mu pokazałem błąd a ty perfidnie jak bachor prubujesz i to nieudolnie wykonać kopię mych czynów... Poza tym nie grałeś w HoMM ani Tomb Raider'a - te gry są boskie, choć nie wszystkie ich edycje. I po co wracałeś?

I piszmy o nowościach tego nowego AoE, bo tego temat się tyczy, a nie błędów i bluzgania gier świetnych.

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 20 Jul, 2007

Telomo wrote:prubujesz
poprawiaczu ty mocarny ;)
-------------------------------------
AoE 3 dodatek wyjdzie w listopadzie lub jakoś tak tego roku.

Więc *ARTU*, myślisz, że twórcy odwalą chałturę i zrobią grę w nie cały rok?? nie nie nie! daję im czas tym do 2010 r. i basta.

A i koniec OT i poprawiania
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Fri 20 Jul, 2007

Boże! Telomo czepia się byle byków. Sam poprawiałem kiedyś błędy ortograficzne przy cytowaniu postów, ale zrezygnowałem z tego - uznałem, że jeśli w ogóle nie będę redagować cytatów, moje posty nabiorą jakości.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 20 Jul, 2007

Starscream, napisałem, bez OT proszę :)
------------------------------------------
Wracając do tematu interesuje mnie jeszcze jedna rzecz... skąd wy macie takie ciekawe informacje?? o aoe4 i dalej?
Image
Image
Image

Post Reply